Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

QUOTE(Dainoske @ 2007 12 17, 13:35)
na garsioji italu pasta irgi nuvyle...picos tuo labiau...lietuviai tikrai skaniau moka picas kept  rolleyes.gif


Situo drisciau abejoti smile.gif Tikriausiai ne ten nuejot smile.gif
Del visko kito pritariu drinks_cheers.gif Geriausiai neiti i tuos restoranus, kur kviecia, nes butent jie skirti turistams. Ten niekas nekreipia demesio nei i aptarnavima, nei i patiekalu kokybe, nei i atiduodama graza smile.gif
I geras vietas kviesti nereikia, jos ir taip pilnos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainoske @ 2007 12 17, 15:35)
viesnage praejo lb gerai...popieziu pamatem  biggrin.gif grazus miestas, verta pamatyt...
tai tiek ispudziu, jei kam reikia smulkesnes info, rasykit, padesiu kuo galesiu...  ax.gif


O kaip popieziu galima pamatyti? per sekmadienio misias ar kazkokias audiencijas?
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 17, 14:40)
Situo drisciau abejoti smile.gif Tikriausiai ne ten nuejot smile.gif


Aha, man visas maistas Romoje buvo labai skanus. Kadangi gyvenome pas draugus, tai jie žinojo ir kur skanios picos, keptos tikroje krosnyje o ne elektrinėje, na ir šiaip parekomenduodavo kur valgyt. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 12 17, 13:44)
Aha, man visas maistas Romoje buvo labai skanus. Kadangi gyvenome pas draugus, tai jie žinojo ir kur skanios picos, keptos tikroje krosnyje o ne elektrinėje, na ir šiaip parekomenduodavo kur valgyt.  biggrin.gif  biggrin.gif


Tikriausiai ne centre smile.gif Mes i vietinio rekomenduota vieta centre nuejom, tai gailiuosi iki siol! Dar niekur Italijoje nebuvo teke valgyti pervirtos pastos doh.gif ir dar su neaiskiu padazu! Tikriausiai tas zmogelis pats net neitare, i kokia vieta mus nusiunte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roki @ 2007 12 17, 14:42)
O kaip popieziu galima pamatyti? per sekmadienio misias ar kazkokias audiencijas?

siaip skelbiama, kad popiezius sekmadieniais 12 val. pasirodo Vatikane pro savo bibliotekos langa...
na o mes ji pamatem visai atsitiktinai...kadangi tas sestadienis buvo kazkokia Marijos svente, jis atvaziavo i centra prie ispanisku laiptu padet geliu, ten Marijos skulptura stovi... tuo metu kaip tik ten ejom ir pamatem popieziu is laabai arti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainoske @ 2007 12 17, 18:55)
siaip skelbiama, kad popiezius sekmadieniais 12 val. pasirodo Vatikane pro savo bibliotekos langa...
na o mes ji pamatem visai atsitiktinai...kadangi tas sestadienis buvo kazkokia Marijos svente, jis atvaziavo i centra prie ispanisku laiptu padet geliu, ten Marijos skulptura stovi... tuo metu kaip tik ten ejom ir pamatem popieziu is laabai arti  rolleyes.gif

Jūs šį savaitgalį buvot? Aš irgi thumbup.gif

Žodžiu, grįžau jau biggrin.gif Labai labai patiko, nu nuostabus miestas Roma schmoll.gif Aš pinigų nešvaisčiau ant kavinių restoranų barų, o pirkausi maistą markete, tai apie jį pasakyt nieko negaliu. Ir patart nieko smile.gif

Dabar - mandarinų derlius bigsmile.gif prinokę visi virš galvų mieste auga rolleyes.gif labai labai gražu. (savo reportaže papasakosiu viską plačiau ir įdėsiu nuotraukų).

Popiežių mačiau, tik nežinau ar ten popiežius lotuliukas.gif Sekmadieniais 12h jis pasirodo pro bibliotekos langą.

Abi dienas, kiek ten buvau, švietė saulė ir net pasislėpus debesyse dieną nebuvo thumbup.gif Tik sekmadienį jau sušalau rankas, teko su pirštinėm būt cool.gif

Rekomenduoju Crosti Hotel thumbup.gif man labai patiko, ir pigu, tik kad tas Termini rajonas baisokas....iš pradžių bijojau net dieną vaikščiot, paskui viešbučio personalas pasakė, kad čia visiškai nieko baisaus, kažkodėl visi bijo, ale nieko blogo nevyksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 17, 19:08)
Jūs šį savaitgalį buvot? Aš irgi thumbup.gif

Žodžiu, grįžau jau biggrin.gif Labai labai patiko, nu nuostabus miestas Roma schmoll.gif Aš pinigų nešvaisčiau ant kavinių restoranų barų, o pirkausi maistą markete, tai apie jį pasakyt nieko negaliu. Ir patart nieko smile.gif

Dabar - mandarinų derlius  bigsmile.gif prinokę visi virš galvų mieste auga  rolleyes.gif labai labai gražu. (savo reportaže papasakosiu viską plačiau ir įdėsiu nuotraukų).

Popiežių mačiau, tik nežinau ar ten popiežius  lotuliukas.gif Sekmadieniais 12h jis pasirodo pro bibliotekos langą.

Abi dienas, kiek ten buvau, švietė saulė ir net pasislėpus debesyse dieną nebuvo thumbup.gif Tik sekmadienį jau sušalau rankas, teko su pirštinėm būt  cool.gif

Rekomenduoju Crosti Hotel thumbup.gif man labai patiko, ir pigu, tik kad tas Termini rajonas baisokas....iš pradžių bijojau net dieną vaikščiot, paskui viešbučio personalas pasakė, kad čia visiškai nieko baisaus, kažkodėl visi bijo, ale nieko blogo nevyksta  unsure.gif

mes praeita savaitgali buvom...na tas Termini raj. man vistiek nejaukus....purvina, tamsu...kaip sakant, vaizdelis ne koks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainoske @ 2007 12 17, 19:20)
mes praeita savaitgali buvom...na tas Termini raj. man vistiek nejaukus....purvina, tamsu...kaip sakant, vaizdelis ne koks  biggrin.gif

Gal kvailas klausimas.....bet ar popiežius su baltais (žilais) plaukais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 17, 19:34)
Gal kvailas klausimas.....bet ar popiežius su baltais (žilais) plaukais? biggrin.gif

na taip, su zilais lotuliukas.gif gaila nuotrauku neturiu, tik filmuota medziaga, jei kas pasakytu kaip ikelt cia.... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Per kalėdas mūsų šeima gavo dovanų bilietukus į Milaną 4 dienoms. Skaitau jūsų atsiliepimus apie Italiją, bet Milanas beveik neminimas. Tad ir galvoju, gal geriau atsisakyt šios kelionės, nes išlaidos bus didelės (reikia susirasti pastogę ir t.t.), o nieko gero nepamatysim. Tuo labiau, kad Italijoj nesam buvę. Be to , vasario mėnuo... Jei kas buvot, parašykit, ar visai taip ir nėra ką ten pamatyti?[/
Atsakyti
Ir mums Kalėdų senis atnešė 7 dienų kelionę visai šeimai lėktuvu į Romą. Todėl norėčiau paklausti, gal per tiek laiko galima ne tik Romą apžiūrėti, bet ir dar kur nors nuvažiuoti ? Gal kam yra tekę važiuoti į kokią vienadienę ekskursiją iš Romos (į kitą miestą ar įdomią vietą ) ? važiuosim dar negreit - kovo mėnesį....tai turbūt nebus labai šalta.......
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2007 12 27, 14:40)
Ir mums Kalėdų senis atnešė 7 dienų kelionę visai šeimai lėktuvu į Romą. Todėl norėčiau paklausti, gal per tiek laiko galima ne tik Romą apžiūrėti, bet ir dar kur nors nuvažiuoti ? Gal kam yra tekę važiuoti į kokią vienadienę ekskursiją iš Romos (į kitą miestą ar įdomią vietą ) ? važiuosim dar negreit - kovo mėnesį....tai turbūt nebus labai šalta.......

Aš mačiau, tikrai mačiau ekskursijų vienadienių į kitus miestus. Ir netik vienadienių mačiau. Tik kad man kainos pasirodė vajeeei kokios didelės mastau.gif
Tuoj pasiknisiu internete, tikrai kažkur mačiau, įmesiu nuorodą blush2.gif

Va: http://activitaly.co..._Rome_italy.htm
http://www.drivingui...s_from_rome.htm

mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 27 gruodžio 2007 - 16:13