Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

Man irgi buvo:sake,kad neprasidet su juockiais,bet,smalsumo vedama,paklausiau:kiek?Tokios prastos,tipo dzinsines rankines buvo.35,cia ,PRADA,sako,atsakau,kad Sanciuose siuta,sako,kad cia oda.Atsakau,kad tai popierius,tada jis klausia,kiek duosi?6,sakau,tai ju visa chebra svilpt kai pradejo,fakus rodyti puole,neisvercimu dialektu kazka negrazaus saukt pradejo...Paskui pagalvojau,kad net uz 5E pirkus nebuciau...
Kam as su juo isvis snekejau-tik nuotaika pagadino.

Meno kurinys is piazza Navona

Cia tos kates is Anakaprio
Atsakyti
Sakykit, jeigu užsisakai internetu bilietus į Vatikano muziejus, tai jokioj eilėj nebereikia stovėt ? doh.gif Aš truputį neįsikertu....Ar ten atskiros eilės į kupolą ir į muziejus ? Ir apskritai, ar bandėt kas internetu užsisakyti tuos bilietus ? (ne į požemius) Papasakokit trupmai ir aiškiai doh.gif doh.gif doh.gif 4u.gif
Atsakyti
O as pas tuos juockius keleta saliku dideliu ir visai fainu po 3 eurus nusipirkau, nes Lietuvoj uz tokia kaina tikrai nera biggrin.gif Maciau ir ikyriu, bet paciai neteko ziauriai uzsirauti schmoll.gif Matyt ant pacio mandagiausio induso ar kaip ten jie pataikiau - labai pagarbiai "madam" vadino biggrin.gif

QUOTE(Runciuke @ 2008 02 21, 11:21)
Sakykit, jeigu užsisakai internetu bilietus į Vatikano muziejus, tai jokioj eilėj nebereikia stovėt ?  doh.gif Aš truputį neįsikertu....Ar ten atskiros eilės į kupolą ir į muziejus ? Ir apskritai, ar bandėt kas internetu užsisakyti tuos bilietus ? (ne į požemius) Papasakokit trupmai ir aiškiai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  4u.gif


Iėjimas į šv.Petro baziliką yra nemokamas, tik tikrina daiktus kaip oro uoste, apžiūrėjus baziliką, galima eiti dešiniau ir ten yra ir kupolas ir požemiai kaip supratau nes pati požemiuose nebuvau - atskiri įėjimai. Keltis į kupolą galima pėsčiomis už 5 Eur arba pusę kelio liftu ir tada likusią dalį pėsčiomis už 7 eur (patariu liftu biggrin.gif ) - viskas parašyta keliomis kalbomis.
Vatikano muziejus yra į dešinę nuo bazilikos, reikia paėjėti vos ne kilometrą - įėjimas 14 eur - bet man tai nieko ten įspūdingo, daug statulų ir tiek blush2.gif
Dar viena mokama vieta kur buvau - Koliziejus - mus pasigavo gidas, paklausė ar kalbame angliškai ir tada paaiškino, kad už 11 eur galime įeiti su į vidų ir paklausyti ką pasakoja pačiame Koliziejuje, o po to dar į Foro Romano. Tai mes susimokėjome, įėjome paskui gidę, kuri labai įdomiai ir vaizdžiai daug ką pasakojo - man patiko. paskui ji grupę paliko patiems pasivaikščioti ir susitarėm, kad už valandos susitiksime prie Foro Romano, bet mes jau nelaukėm tiek laiko ir nuėjome ten vieni, nes įėjimas nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 02 21, 13:21)
Sakykit, jeigu užsisakai internetu bilietus į Vatikano muziejus, tai jokioj eilėj nebereikia stovėt ?  doh.gif Aš truputį neįsikertu....Ar ten atskiros eilės į kupolą ir į muziejus ? Ir apskritai, ar bandėt kas internetu užsisakyti tuos bilietus ? (ne į požemius) Papasakokit trupmai ir aiškiai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  4u.gif

Kam juos uzsakinet internetu,jei vistiek viena eile prie bilietu ir i objekta?
Inetu galima uzsisakyt bilietus i Nekropoli,kur isanksto suplanuojamos ekskursijos ir ileidzia po 200 zmoniu per diena.Jei nenorit stovet eilej-ateikit anksti,dirba nuo 9 ir zmoniu tikrai nebuna.Patarciau visu pirma eiti i kupola,nes ten eile juda leciausiai,po to i muzieju(jei jo labai reikia g.gif ),o tada i nemokamus objektus-pozemi ir bazilika...
Papildyta:
QUOTE(*Lėja* @ 2008 02 21, 13:38)
O as pas tuos juockius keleta saliku dideliu ir visai fainu po 3 eurus nusipirkau, nes Lietuvoj uz tokia kaina tikrai nera  biggrin.gif  Maciau ir ikyriu, bet paciai neteko ziauriai uzsirauti  schmoll.gif Matyt ant pacio mandagiausio induso ar kaip ten jie pataikiau - labai pagarbiai "madam" vadino  biggrin.gif

Indusai visai mandagus,nusidereti daug galima,as kalbejau apie afrikiecius-net violetiniai tokie,kaip baklazanai... stupid.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godzilaz: 21 vasario 2008 - 13:59
Sveikutes SUPERMAMOS. Gal kas turite ar zinote keliones automobiliu iki Italijos keliones marsruta. Reikia vasara ten uvykti, tuo paciu aplankytume geras vieteles pakeliui.Dekojame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 02 21, 11:21)
Sakykit, jeigu užsisakai internetu bilietus į Vatikano muziejus, tai jokioj eilėj nebereikia stovėt ?  doh.gif Aš truputį neįsikertu....Ar ten atskiros eilės į kupolą ir į muziejus ? Ir apskritai, ar bandėt kas internetu užsisakyti tuos bilietus ? (ne į požemius) Papasakokit trupmai ir aiškiai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  4u.gif


taip, perkant netu nereik stovėt eilėj (jei ji būna biggrin.gif nesezono metu jos ir taip nėr) betgi kaina dviguba blink.gif o jei pavėluoji ateit tuo metu, kai perkant bilietus nustatai, tai prarandi pirmumo teisę doh.gif

QUOTE(*Lėja* @ 2008 02 21, 11:58)
Vatikano muziejus yra į dešinę nuo bazilikos, reikia paėjėti vos ne kilometrą - įėjimas 14 eur - bet man tai nieko ten įspūdingo, daug statulų ir tiek  blush2.gif
<...>

Koliziejus - mus pasigavo gidas, paklausė ar kalbame angliškai ir tada paaiškino, kad už 11 eur galime įeiti su į vidų ir paklausyti ką pasakoja pačiame Koliziejuje, o po to dar į Foro Romano. Tai mes susimokėjome, įėjome paskui gidę, kuri labai įdomiai ir vaizdžiai daug ką pasakojo - man patiko. paskui ji grupę paliko patiems pasivaikščioti ir susitarėm, kad už  valandos susitiksime prie Foro Romano, bet mes jau nelaukėm tiek laiko ir nuėjome ten vieni, nes įėjimas nemokamas.


pgl eksponatų skaičių tai yra didžiausias muziejus visame pasaulyje... ir toli gražu ne vien statulos ten... jau vien ką reiškia Siksto koplyčia ir Rafaelio kambariai...
<...>

prašovėt pro šalį, nes įėjimas į Foro Romano ir taip nemokamas, o ką turėjo omeny tas gidas, tai kad su Koliziejaus bilietu jūs turėjot teisę nemokamai nueit ir į Palatino kalvą, virš Fori romani, kur šiaip įėjimas mokamas ir nemažai... ten toj kalvoj senovės Romos turčiai gyveno, vaizdų šiaip neblogų, jau nekalbant apie puikią panoramą nuo viršaus wub.gif
Atsakyti
Gal galetumete parekomenduoti viesbuti miesto centre, mat ketinam vaziuoti su metuku amziaus klecku, kazi kaip mums seksis g.gif Nusiziurejom Hotel Serena stoties rajone, gal girdejot atsiliepimu g.gif

I muziejus jauciu nelabai mes eisim, nebent i koki viena pagrindini (arba i visus, jei istisai lis lietus lotuliukas.gif ). Kuris ten rimciausias ju muziejus, ka but verta aplankyti g.gif Ar Vatikano muzieju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2008 02 21, 21:14)
prašovėt pro šalį, nes įėjimas į Foro Romano ir taip nemokamas, o ką turėjo omeny tas gidas, tai kad su Koliziejaus bilietu jūs turėjot teisę nemokamai nueit ir į Palatino kalvą, virš Fori romani, kur šiaip įėjimas mokamas ir nemažai... ten toj kalvoj senovės Romos turčiai gyveno, vaizdų šiaip neblogų, jau nekalbant apie puikią panoramą nuo viršaus  wub.gif


Aš žinau, kad į Foro Romano nemokamas, o gidas turėjo omeny, kad ten būtume galėję taip pat pasinaudoti gido paslaugomis už Koliziejaus kainą. Gal kažkur kažką ir praleidome, bet man ir taip per akis užteko biggrin.gif O vaizdą nuo kalvos mes ir taip matėme - iš kitos pusės nuo kalno apėję Foro Romano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godzilaz @ 2008 02 17, 09:28)
Gailimes grižę, kad nenuvažiavom prie juros vietoj Appia Antikos, kažkaip ten mums nelabia patiko
Kas ten nelabai patiko-kad vezimeliu sunku per akmenis vaziuot ar vaizdai nykus?
Noriu zinot,nes esu itraukus i savo planus aplankyti ta Appia  biggrin.gif
Ko beldetes i Tivoli-ar ten yra kas verta apziuret?Klausiu,nes kaip ir pirma karta girdziu,kad ten is Romos vaziuojama...Zinau,zmones per pora val.i Neapoli nusauna Vezuvijaus paspoksot...
O kad i kupola nepakilot-nesigrauzkit,vargo tikrai daug,o vaizdas,jeiRoma nelabai pazisti,nieko ypatingo....


į Tivolio miestuką dar važiuojama dėl imperatoriaus Adrijano vilos. Ten nuostabu... bigsmile.gif
http://www.villaadri...indexflash.html
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 02 20, 12:07)
Argentinos aikštę aš mačiau, tik ji buvo uždaryta sad.gif  g.gif  doh.gif
pavadinau ją gatinariumu arba katinariumu, pati slankiojau aplinkui kap katinas, nes nuo viršaus mano objektyvas gerai tų katinų nepritraukė sad.gif

aciu,kad uzvedet ant minties-apie Largo Argentina esu girdejusi,tik visai uzmirsau ir neitraukiau i savo planus... g.gif Bet,sakoma,kad ten retai buna atidaryta,ar matosi kas nors is toli?
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 02 20, 11:07)
Argentinos aikštę aš mačiau, tik ji buvo uždaryta sad.gif  g.gif  doh.gif
pavadinau ją gatinariumu arba katinariumu, pati slankiojau aplinkui kap katinas, nes nuo viršaus mano objektyvas gerai tų katinų nepritraukė sad.gif


Mes galvojom, kad Romoj katinai - išnykę blink.gif Visur tik šunys ir jų kakiai, ypač rytais šaligatviai užminuoti doh.gif Aiškiai neturi įstatymo, analogiško lietuviškam smile.gif Žodžiu, daugiausia katinų matėm Area Sacra, ten tie griuvėsiai aptverti, žmonės neįleidžiami, todėl jiems rooojus, begalė kačių, suskaičiavom 20, o dar kiek vėliau įžiūrėjom pasislėpusių žolėse biggrin.gif Beje, taip pat pastebėjom, kad daug kur padėti dubenėliai su maistu, vandeniu, vadinas, kažkas prižiūri...
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

skaičiau Italijos temas ir pastebėjau, kad daug naudingų dalykų ten vykstantiems galit pasakyti, o mes irgi vykstam kovo 9 d., temose atsakymų į savo klausimus neradau, tai klausiu ax.gif

Mes važiuojam su savo metinuke, tai kelionė daugiau tiesiog prasiblaškymui bus, bet kažką "turistinio" pamatyti norėtume vis tiek ir gal patartumėt iš patirties, kokiuose objektuose būtų neproblematiška su vaiku? T.y., daugiau malonumo, nei vargo smile.gif Beje, gal yra Romoje koks parkas su akvariumais didžiuliais ir pan., kaip Barselonoj? Na, kad ir mažajai šis tas būtų įdomaus. Ar kažkas panašaus, "gamtiško", nes kiek domėjausi, tai didžioji dauguma traukos objektų yra daugiau istoriniai, archeologiniai, o daugiau laiko norėtųsi praleisti ir lauke, ir tuo pačiu kažką pamatyti ax.gif

Ir dar vienas klausimas - kur reikėtų ieškoti drabužių ir avalynės parduotuvių? Konkrečiai vaikiškų labiausiai domina, nes visi sako, kad galima pigiau nupirkti bus nei pas mus g.gif

P.S. girdėjau iš žmogaus, ką tik buvusio Romoje, kad kavinėse įprasta apgaudinėti ir užsiprašyti didesnės sąskaitos nei iš tiesų yra, arba visai neduoti meniu ir kainas iš "lubų" pasakyti blink.gif Neva, jei pamato, kad tu turistas, tai ir meniu kitas, ir kaina kita. Negaliu patikėti, kad tai vyksta Romoje unsure.gif
Atsakyti