Įkraunama...
Įkraunama...

Geras odontologas Kaune

Sveikos,

Gal galit pasakyt bent viena stomatologijos klinika Kaune, kur galioja ERGO draudimas? blush2.gif Pameciau sarasa, o noreciau isnaudot likuti blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal kas nors turite atsiliepimu apie stomatologe ARS MEDICA klinikoje (studentu g.)?
Ar gal kas galite parekomenduoti gera stomatologe Eiguliu mikrorajone?
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liadukas @ 2010 05 11, 15:29)
Laba diena,

gal kas nors turite atsiliepimu apie stomatologe ARS MEDICA klinikoje (studentu g.)?
Ar gal kas galite parekomenduoti gera stomatologe Eiguliu mikrorajone?
Is anksto dekoju smile.gif

apie ars medica stomotologes domejausi, atsiliepimai nekokie. pati lankausi priesais sauleteky esancioj klinikoj pas gydytoja Rackauskiene, ten taip pat dirba isgirta Rainiene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2010 05 11, 18:05)
apie ars medica stomotologes domejausi, atsiliepimai nekokie. pati lankausi priesais sauleteky esancioj klinikoj pas gydytoja Rackauskiene, ten taip pat dirba isgirta Rainiene  4u.gif

Dekui uz nuomone. O gal galite parasyti tos klinikos priesais Sauleteki adresa ar telefona i AZ. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liadukas @ 2010 05 11, 20:00)
Dekui uz nuomone. O gal galite parasyti tos klinikos priesais Sauleteki adresa ar telefona i AZ. Buciau labai dekinga  4u.gif

http://www.118.lt/pa...aspx?id=3358596
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2009 11 11, 00:50)
Gal kas rekomenduotumėt gerą burnos higienistą?

O as galvoju, gal poliklinikoj sita reikala reiketu isbandyti g.gif Girdejau, kad atlieka gerai, tik sumoki kelis kartus maziau...

QUOTE(Madlin @ 2009 11 19, 17:10)
Tikrai, ta klinika Aleksote (Galinos Petrusevičienės) tai super. Dirba kruopščiai, maloniai, jokių problemų. Pati daktarė Galina tai man iš viso labai patiko. Tikrai rekomenduoju. Ypač gerai moka su vaikais susitarti, nes jie gi tai bijo tai vėl kas, o pas ją tai patys nori eiti thumbup.gif  thumbup.gif

Patinka ir man be proto smile.gif O ir kainos nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
rekomenduoju dentenes (prie pasimatytymo) higieniste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijalota: 20 gegužės 2010 - 15:14
Apsilankiau ir as Galinos stomatologijos kabinete Aleksote. tikrai labai patiko, o kainos juokingos smile.gif Gal kuri ten daretes higienini valyma? Kiek kainuoja? Nepaklausiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 05 20, 16:23)
Apsilankiau ir as Galinos stomatologijos kabinete Aleksote. tikrai labai patiko, o kainos juokingos smile.gif Gal kuri ten daretes higienini valyma? Kiek kainuoja? Nepaklausiau  doh.gif

man kainos pasirodė normalios, ne juokingos biggrin.gif kaip daugumoje stomatologinių kabinetų 4u.gif dar kažkaip įdomiai ima už kiekvieną apsilankymą 5 Lt, nesupratau už ką, bet pastoviai pripliusuoja g.gif higieną dariausi, labai patiko, daktarytė labai faina, viską paaiškino, maloni labai. Sumokėjau 120 Lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 20 gegužės 2010 - 16:30
QUOTE(Soni @ 2010 05 20, 17:30)
man kainos pasirodė normalios, ne juokingos  biggrin.gif  kaip daugumoje stomatologinių kabinetų  4u.gif  dar kažkaip įdomiai ima už kiekvieną apsilankymą 5 Lt, nesupratau už ką, bet pastoviai pripliusuoja  g.gif  higieną dariausi, labai patiko, daktarytė labai faina, viską paaiškino, maloni labai. Sumokėjau 120 Lt  4u.gif

Aciu. Tikrai pigu. Galbut man psisekdavo nueit i tokius stomatologionius, kur kainos labai aukstos. Pvz uz danties balinima kitam kabinete mokejau 210 lt. O cia 30 lt... Skirtumas akivaizdus
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 05 20, 17:42)
Aciu. Tikrai pigu. Galbut man psisekdavo nueit i tokius stomatologionius, kur kainos labai aukstos. Pvz uz danties balinima kitam kabinete mokejau 210 lt. O cia 30 lt... Skirtumas akivaizdus

na man su tokia procedūra susidurt neteko, man tik taisė dantis, tai kainos tikrai nesiskiria nuo kitų stomatologinių kabinetų 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS GAL ZINOT KOKI GERA STOMOTOLOGA ZALIAKALNI NEBRANGIAI
Atsakyti