Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Laba diean
As cia pirma karta. reikejo staigiai pagaminti kokia dovanele,tai nusprendziau sage padaryt. na ir ka, pagal issamu Rulles master - klase viskas pavyko kuo puikiausiai. Tik dabar juokas paeme,paziurejau,kad tokia pat gele issirinkau kaip ir Rulles pamokoje. na jau nesupyk doh.gif
tai va rodausi, o tai ir temute visai zemyn nukeliavus,bus proga pasibut pirmam puslapy lotuliukas.gif
Aisku nieko naujo,tai kad labai nepeikit blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2007 12 06, 16:50)
Laba diean
As cia pirma karta. reikejo staigiai pagaminti kokia dovanele,tai nusprendziau sage padaryt. na ir ka, pagal issamu Rulles master - klase viskas pavyko kuo puikiausiai. Tik dabar juokas paeme,paziurejau,kad tokia pat gele issirinkau kaip ir Rulles pamokoje. na jau nesupyk doh.gif
tai va rodausi, o tai ir temute visai zemyn nukeliavus,bus proga pasibut pirmam puslapy  lotuliukas.gif
Aisku nieko naujo,tai kad labai nepeikit blush2.gif




Labai daili wub.gif jau kaip kruopščiai padaryta thumbup.gif Ir paveikslėlis, ir kantelis, ir karoliukai-viskas super clap_1.gif
Atsakyti
Dekui blush2.gif Cia jei tarp kitko,tai ir pirma karta dekupazinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2007 12 06, 17:56)
Dekui blush2.gif Cia jei tarp kitko,tai ir pirma karta dekupazinau blush2.gif


na nieko sau doh.gif Jei visų tokie pirmi kartai būtų... rolleyes.gif
Atsakyti
na dekui uz grazius zodzius,padrasinai cia mane,einu gal dar i pagyru puoda pasigirsiu blush2.gif
Atsakyti
Labai graziai gavosi 4u.gif ir skilinejimas toks tvarkingas bigsmile.gif ,malonu,kad praverte mano master-klase blush2.gif
Atsakyti
va manoji sage ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, kaip daromos http://picasaweb.goo...825174719625410

sagės. Tie lapeliai klijuojami, siuvami? Dar kaip nors? Dėkui :]
Atsakyti
QUOTE(Nonelini @ 2007 12 06, 23:53)
Sveikos, kaip daromos http://picasaweb.goo...825174719625410

sagės. Tie lapeliai klijuojami, siuvami? Dar kaip nors? Dėkui :]


Sveika,galima ir siuti (pvz valu ploniausiu,kad nesimatytu), o galima sodinti ant karstu kliju. Asmeniskai as siuciau ax.gif
Atsakyti
Aš tai siuvau tos pačios spalvos siūliuku ir visai nesimato smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as cia naujoke ir labai noreciau pabandyt pasigamint kokia sage, nu labai jau jos grazios pas jus wub.gif thumbup.gif thumbup.gif bet norejau paklaust, kur galima nusipirkt tokiu moteriskiu sagem, jos turbut kamejos vadinamos... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Nusprendžiau ir aš parodyti vakarykščius savo darbelius blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti