Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumerinės naujovės 2007-2008

Alien Eau Luminescent
user posted image

Gucci by Gucci EDT. rašo, kad sudėtis nepasikeitė.
user posted image

LT kol kas nėra. smile.gif
Atsakyti
Alienas įdomus
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2008 03 16, 17:28)
kazkaip baisu darosi, kad vis daugiau kvepalu buteliuku ir dezuciu apipavidalinama taip, lyg orientuotusi tik i labai jauna auditorija  unsure.gif

Čia aukštasis marketingas - vyresnė auditorija jau turi savo skonį, ir jų nebeperauklėsi (niekšeliai ir ne kitaip). O va jaunimą reikia kuo anksčiau patraukt į savo pusę - ir taps atatinkamos firmos gerbėjais ilgam. Čia kaip su mašinom - svarbiausią įsiūlyt pirmą Citroen (ar Mazdą, ar BMV) - sekančios jau beveik garantuotai tokios pat ieškos. Klientas amžiams.
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2008 03 17, 20:07)
Čia aukštasis marketingas - vyresnė auditorija jau turi savo skonį, ir jų nebeperauklėsi (niekšeliai ir ne kitaip). O va jaunimą reikia kuo anksčiau patraukt į savo pusę - ir taps atatinkamos firmos gerbėjais ilgam. Čia kaip su mašinom - svarbiausią įsiūlyt pirmą Citroen (ar Mazdą, ar BMV) - sekančios jau beveik garantuotai tokios pat ieškos. Klientas amžiams.

biologe nors tarp musu ir yra sioks toks amziaus skirtumas blush2.gif bet visgi man norisi pasakyt, kad "musu laikais" biggrin.gif nieks negalvojo jokiu marketinginiu triuku unsure.gif dezutes buvo paprastos, netgi jei gyventume kitom salygom, negu gyvenome ir turetume platesnias galimybes, nei turejome, vis tiek - tiek Chanel, tiek Dior,tiek Guerlin klasika, tai, ka galima vadinti is ties gera parfumerija, buvo isleista visai neimantriam apipavidalinime, o kvepalu orientotu i jaunima buvo is vis mazai g.gif bet cia turbut del dideles pasiulos visi neriasi is kailio,kaip gali, kad tik pritrauktu pirkeja unsure.gif
Atsakyti
S.m. liepos menesi Estee Lauder pristatys savo nauja kvapa Sensuous
user posted image

Estee Lauder parfumeriniai namai nori atgaivinti savo ne-geliniu kvepalu linija, tokiu, kaip Youth-Dew, Aliage, Azurée, Youth-Dew Amber Nude, kuriuose dominavo ambra.
Kadangi JAV vis populiaresni tampa kvepalai su medienos akordais, Estee Lauder nusprende kuriam laikui palikti savo gelinius aromatus.
Atleiskit, labai tingejau versti blush2.gif ""Sensuous has top notes of ghost lily accord, magnolia and jasmine petals; a heart of molten woods and amber, and a drydown of sandalwood, black pepper, juicy mandarin pulp and honey."

Gal ir nieko bus? ax.gif
Kainos JAV buz mazdaug tokios uz edp: 1 oz. $39.50, 1.7 oz. $49.50, 3.4 oz. $69.50. Pagal dabartini kursa ne taip ir brangu tongue.gif
Atsakyti
http://little-paris....?aromat_id=1643

John Varvatos Women (John Varvatos)

Negirdejus tokio gamintojo, bet sudetis man atrodo ideali bigsmile.gif noriu neuoscius wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Africa @ 2008 03 16, 22:09)
Alien Eau Luminescent 
user posted image




labai , net laaaabai idomu kas cia bus per dzyvai bigsmile.gif g.gif
QUOTE(BlackDee @ 2008 03 18, 00:58)


wow, butelaitis koks wub.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 18 kovo 2008 - 19:03
QUOTE(Riuriu @ 2008 03 18, 19:01)
http://little-paris....?aromat_id=1643

John Varvatos Women (John Varvatos)

Negirdejus tokio gamintojo, bet sudetis man atrodo ideali  bigsmile.gif  noriu neuoscius  wub.gif


Man vyriskas John Varvatos skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 03 18, 19:01)

John Varvatos Women (John Varvatos)



Pries pora dienu, visa diena mano galvoj ikyriai sukosi vardas "John Varvatos" ir niekaip negalejau suprast, kas cia toks ir kodel jis mano galvoj, net diedo paklausiau "Gal zinai,kas toks Varvatos?" doh.gif O dabar tap palengvejo biggrin.gif Pagaliau zinau, kas jis toks doh.gif
Atsakyti
sveikos,
pries keleta valandu grizau namo, todel rasau taip velai smile.gif
turiu Jums pasiulyma, parsiveziau kvepalu:

CHANEL CRISTALLE EAU DE PARFUM 50 ml


Spontaniškas ir gaivus citrusinių vaisių, gėlių ir medžių žalumos aromatas.
Viršutinė kvepalų banga apgaubia žaižaruojančiu Sicilijos citrinų aromatu. Kvapo širdyje - žaliųjų hiacintų ir sausmedžio žiedų dermė. Pilnatvės ir rafinuotumo suteikia ilgai išliekantys Burbono vetiverio ir ąžuolo samanų aromatai.

Ju kaina kristianoj 189 Lt as atiduosiu uz 100 Lt smile.gif
Kvepalai tikrai tikri!
Jei susidomejot skambinkit 8 528 39078
Atsakyti
Ar jau bandet kurios naujove MOSCHINO Hippy Fizz? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Shiseido išleido kvepalus japoniškai žydinčių vyšnių stebėjimui (hanami) pagerbti.
Hirosaki Sakura Monogatari (Hirosaki Sakurų Pasaka).

user posted image
Gausybė vyšnių žiedų šiems kvepelams buvo surinkta būtent Hirosaki parke, į kurį japonai ateina pasigrožėt žydinčiais medžiais, praėjusių metų balandį. Šiam lengvam aromate vyšnių žiedų saldumas šiek tiek sušvelnintas obelių žiedlapiais. Kvepalai kasdieniai, nebrangūs - 20$ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 19 kovo 2008 - 10:58
QUOTE(BlackDee @ 2008 03 19, 12:54)
Shiseido išleido kvepalus japoniškai žydinčių vyšnių stebėjimui (hanami) pagerbti.
Hirosaki Sakura Monogatari (Hirosaki Sakurų Pasaka).

user posted image
Gausybė vyšnių žiedų šiems kvepelams buvo surinkta būtent Hirosaki parke, į kurį japonai ateina pasigrožėt žydinčiais medžiais, praėjusių metų balandį. Šiam lengvam aromate vyšnių žiedų saldumas šiek tiek sušvelnintas obelių žiedlapiais. Kvepalai kasdieniai, nebrangūs - 20$  smile.gif


Net pakvipo beskaitant smile.gif Ech... man taip skaniai kvepia žydintys sodai thumbup.gif ir labai norėčiau turėti ką nors panašaus buteliuke.
Atsakyti