Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

QUOTE(et@ @ 2010 02 15, 20:47)
o kaip taip galima? cia spec svetaine yr? ;]


Turiu minty, kad pačiam tvarkytis mokesčių atgavimą, o ne visą išvykimą, įsidarbinimą ir t.t...
Atsakyti
atrasiau jam, kad man tokie santykiai su darbdaviu nepriimtini ir as ju nesuprantu, o jis atrase, kad nera cia nieko blogo, nes jis praeityje buvo susituokes su studentemis ir namato cia problemos biggrin.gif tada nieko neatrasiau, bet gavau dar viena e-mail , kad linki gerai man praleisti vasara USA ir jei kils kokiu problemu pranesti jam ir jis pades kuo gales biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geras! neblogas darbdavys sakyciau, smaikstuolis smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VytasSi @ 2010 02 15, 21:42)
Turiu minty, kad pačiam tvarkytis mokesčių atgavimą, o ne visą išvykimą, įsidarbinimą ir t.t...



tai kaip tik sito ir klausiu ;]] nes nznau per kur kitur galiu tvarkytis ;]
Atsakyti
QUOTE(ms_lovet @ 2010 02 15, 23:26)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geras! neblogas darbdavys sakyciau, smaikstuolis smile.gif thumbup.gif



Na i smaikstuoli jis man visai nepanasus, iskrypelis kazkoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavospuodelis @ 2010 02 16, 00:22)
Na i smaikstuoli jis man visai nepanasus, iskrypelis kazkoks  biggrin.gif




haha manageris gerulis gerulis!!! iskart nuteikia biggrin.gif jauciu koks amerikoniskas turkas biggrin.gif
Atsakyti
loooooooooooool nuo kada vyrai kuriems patinka moterys yra iskrypeliai? :DDDDDDDDDD Gal mergisius koks ir tiek. Galetu but tokios darbdaves.. biggrin.gif

O mum siulo dirbt storu vaiku stovykloj, kurios esme mazint tu vaiku svori biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 02 16, 00:20)
loooooooooooool nuo kada vyrai kuriems patinka moterys yra iskrypeliai? :DDDDDDDDDD Gal mergisius koks ir tiek. Galetu but tokios darbdaves..  biggrin.gif

O mum siulo dirbt storu vaiku stovykloj, kurios esme mazint tu vaiku svori biggrin.gifD

na manau darbo tikrai turetum ;D ten ;D uzimtumas garantuotas
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 02 16, 01:20)
loooooooooooool nuo kada vyrai kuriems patinka moterys yra iskrypeliai? :DDDDDDDDDD Gal mergisius koks ir tiek. Galetu but tokios darbdaves..  biggrin.gif

O mum siulo dirbt storu vaiku stovykloj, kurios esme mazint tu vaiku svori biggrin.gifD


Tai gal visai idomiai wink.gif O kokios darbo salygos? Ka ten reiktu dirbt?
Papildyta:
QUOTE(kavospuodelis @ 2010 02 15, 23:19)
atrasiau jam, kad man tokie santykiai su darbdaviu nepriimtini ir as ju nesuprantu, o jis atrase, kad nera cia nieko blogo, nes jis praeityje buvo susituokes su studentemis ir namato cia problemos  biggrin.gif tada nieko neatrasiau, bet gavau dar viena e-mail , kad linki gerai man praleisti vasara USA ir jei kils kokiu problemu pranesti jam ir jis pades kuo gales  biggrin.gif


Tai jau uznugari turi biggrin.gifD Ant tokiu geriau neužsiraut wink.gif
Atsakyti
Stovyklose pagal sia programa dirbt negalima smile.gif tam yra kita programa
Atsakyti
VAikus priziuret, ten mastyt jiems visokiu zaidimu itt. Bet tik veliau pamaciau,kad ten mazai lb moka
Atsakyti
QUOTE(Parabellum @ 2010 02 16, 14:07)
VAikus priziuret, ten mastyt jiems visokiu zaidimu itt. Bet tik veliau pamaciau,kad ten mazai lb moka


Tai dar rytojaus sulauk, gal į Gillian's būsit priimti wink.gif
Atsakyti