Įkraunama...
Įkraunama...

2 vaikai. Ar suspėjate?

as manau, kad jei vaikai neserga ir auga normaliai be jokiu rimtu sveikatos sutrikimu tai su trupuciu organizacijos galima kruva ju uzaugint.
biggrin.gif

va kai istisines ligos tai dvi mazutukes [pametinukes] ant ranku nuolatos, ohohoho, nueit i tualeta buna prabanga !
Atsakyti
Sveikos mamytes! Nusprendziau ir as prisijungti :-) Auginu du berniukus,skirtumas- 1 m.4 men. Kai prisimenu laika pries metus,tai net saldu pasidaro. Didysis buvo judrus,lipdavo pas mazeli i vezima,domedavosi kur akytes,kur nosyte, tai reikia vezima apvers,kad ratus pasukiot,oi negaledavau nuo akiu paleist. O jei isvedi i kita kambari,kad brolis pamiegotu,rekia nesavu balsu! Vyras isvaziavo i uzsieni kai maziukui vos 3 sav.tebuvo. Nieko nepasidarydavau. O dabar jau gerai. Didyji i darza isgrudom,jis ten issiduksta,pasidare labai savarankiskas,mazasis namie,bet jau uzsizaidzia pats,tai gali ramiai viska pasidaryt. Beda buna savaitgaliais,kai mazasis sekioja didziajam is paskos. Tada pestynes,rekimai,kandziojimaisi ir spinteliu lauzymas prasideda... Mat didysis slepiasi nuo mazelio spintelese,visu pirma ismesdamas viska is spinteles lauk,o kai mazelis suranda tada jau durims chana.
Atsakyti
smagu paskaityt, kad ne visoms lengva blush2.gif , nes priesingu atveju is viso isproteciau doh.gif
o gi gyvenam taip:
turiu 3m dukryte ir 5 men dvynukus, da plius vyras ilgai dirba (pastovus virsvalandziai) ir dar statom nama... tai spekit kaip galima gyventi g.gif
dabar tai kazkoks kosmaras, nes vaikuciai tai ne is ramiuju... migdai 10 min tai dar 10 pamiega, o jie tokie mazi tai du doh.gif
nu va jau verkia...
Papildyta:
QUOTE(pliusiukas @ 2010 11 29, 17:57)
smagu  paskaityt, kad ne visoms lengva  blush2.gif , nes priesingu atveju is viso isproteciau  doh.gif
o gi gyvenam taip:
turiu 3m dukryte ir 5 men dvynukus, da plius vyras ilgai dirba (pastovus virsvalandziai) ir dar statom nama... tai spekit kaip galima gyventi  g.gif
dabar tai kazkoks kosmaras, nes vaikuciai tai ne is ramiuju... migdai 10 min tai dar 10 pamiega, o jie tokie mazi tai du  doh.gif
nu va jau verkia...

namuose ziaurine netvarka, o valgom tai kas papuola...
na bet buna ir sventu dienu - kada kur nors galiu istrukti be vaiku... o tos pora valandu ikvepia naujam gyvenimui
va stai taip... gal kas turi panasios patirties? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2004 12 22, 13:40)
Ne, aš tai pametinukų niekada nenorėjau. Ir dabar nenoriu  schmoll.gif
Aišku, galima sakyti, kad vargas vienu ypu nuvargtas. Bet, o kaip su džiaugsmu?



As visu 100% pritariu Jusu nuomonei drinks_cheers.gif as irgi manau kad auginant du mazycius iskarto belieka rutina begimas lekimas,ir nebematai tu graziausiu akimirku ax.gif Visgi nuomone mano tokia kad 5m butinai turi buti,o beto kai studijavau,paskaitoje apie vaikus buvo klausimas koks geriausias amziaus skirtumas tarp vaiku?Tai atsakymas buvo 5 metai,cia psichologu atsakyta ax.gif
Atsakyti
Turiu du vaikučius ir neseniai sužinojau, kad laukiuosi trečio. Tiesą sakant aš labai džiaugiuosi. Žinoma, laiko liks nedaug, bet aš visada norėjau didelės šeimos. Vyras taip pat. Ačiū Dievui, vyrui darbas sekasi neblogai, todėl neblogai ir uždirba, tikiuosi viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Auginu ir as du leliukus, nors jau viena ne leliukas, jau 6 metai, atrodo skirtumas ir didelis tar dukryciu, nes mazajai dar tik 3 menesiai bus, bet lengviau, nes didzioji jau beveik savarankiska, labai myli sese ir padeda ja priziuret.
Atsakyti
Viskas būtų nieko, jeigu mano mažoji nemėgtų viską versti, krauti, mesti. Paskui visi nebepraeinam pro visus daiktus, pykstam, tvarkomės. Man rodos, kad visas laikas ir išeina daiktų rinkimui ir sudėjimui į savo vietas. Mokau pačią susitvarkyti, tačiau ne visada jai užtenka noro. Tad ir geruoju, ir bloguoju bandome susitarti. Trūksta laiko sau. Norisi paskaityti, pasimokyti, pasitobulinti, užsiimti mėgstama veikla. Nežinau, kada ateis tas laikas. Kažkada svajojau apie tris vaikus. Dabar man ir dviejų per akis. Nebenoriu trečio. Nenoriu visą save atiduoti vaikams.
Atsakyti
sveikutes smile.gif prisijumgiu prie jusu auginu du vaikucius tarp ju 1.7men skitumas biggrin.gif pasiskaiciau tai pas man viskas lygei tas pats kaip ir pas jus biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti, kad ir kokie sunkumai butu, zmogui duodama tiek, kiek jis gali tu sunkumu "panesti". Pas mane tarp pirmuju dvieju - 1,5men skirtumas. Auginau be tevu, aukliu pagalbos, buvo sunku. Bet laikas eina ir visi sunkumai pasimirsta.
Atsakyti
Perskaiciau beveik visa temele. Aktualu man, nes tarp mano mazyliu bus tik 1m ir 2men doh.gif Is mamyciu pasisakymu supratau kelis dalykus, nebus labai sunku, jei turesi rutina, jei mokysi vaikus tvarkos ir klausyti tevu, o nenusileisi bet kokiems ju kaprizams, abu teveliai turi aukleti savo mazuosius, o ne tik mama ir pns. Ka gi, stengsimes, kad taip ir butu. Nes pasirodo, jei namuos palaida bala, jei kiekvienam atskirai turi valgyti daryti, o mama visiems yra kaip tarnaite.. tada mamai stogas tikrai nuvaziuos g.gif Aisku, ziuresiu, kaip mums seksis blush2.gif
Atsakyti
Pas mane du vaikučiai, didysis labai reiklus dėmesiui doh.gif , vienas gali pažaisti kokias dešimt minučių, būtinai turim būt su juo, sėdėt šalia, o juk dėmesio ir mažajai reik.

Bet pasakysiu taip: sunkiau spėt buvo, kai buvo vienas vaikas, nei kai du. Spėju kažkaip ir namus susitvarkyt, ir valgyt padaryt, ir menine veikla užsiimt ax.gif
Atsakyti
Geras pavizdys mano sese.
turi du bernuzelius beveik 5(dvyniai).
Tai ji namie nesedi prie vaiku,dirba ji dirba vyras vaikai-darzely.
Na nezinau ar cia gerai ar ne,bet jai sake nusibodo ir tuos du metus be darbo sedet,ir kad dirbt galima ir vaikus auginant.
Sutinku su ja,nes kai vaikai nori visko,o nieko negali nera gerai.
Taigi,tiek ji tiek vyras dirba savaitgaliais.
gyvenu netoli todel vaikus atnesa man.
Na galvojau bus sunku su jais,didzkis zaislu atsinese zaidzia,mazius irgi.Tylu,ramu as ruosiu pietus,o nei vienas nei kitas ne garso rolleyes.gif
pavalgem visi, sako mamos sese(sese mane vadina puske) blush2.gif jums reiketu kambarius susitvarkyti thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif Na sakau vakare sesitvarkysiu,sako jie mes susitvarkyt padesim rolleyes.gif
Isemiau siurbli viernas kambary issiurbe,kitas virtuve,kol as ploviau indus,po to valem visi indus,valem dulkes. thumbup.gif
Susitvarke isejom ant kalnu,nupirkau po sokoladuka sako labai aciu mamos sese doh.gif lotuliukas.gif
dabar kiekviena sestadieni,sekmadieni kartu bunam tvarka namuose-ideali thumbup.gif
Toki fainuciai,isaukleti,tvarkingi vaikuciai wub.gif
Atsakyti