Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė vaikams ir naujagimiams - 2

Mes irgi naudojam medvilninę patalynę.
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2010 10 21, 21:29)
Mes irgi susigundem ir nupirkom pirmam vaikui Fereti kaldrą. Sumokejom apie 200 lt. ir pasidžiaugem ligiai 2 men. Susiguzavo taip, kad jau net juokas imdavo pro ašaras, kaip mus apgavo. Pasižadejau daugiau ne pirkti tokiu brangiu daiktų, geriau porą pigesniu, kad ne gaila butu išmesti. Bet kai gime antras sunelis, vel ant tų pačių "greblių" doh.gif , bet jau dabar dar geriau- visą komplektą Fereti už beveik 500 lt. wub.gif  Ir  žiurių vel vaikiną tenką apkloti suguzuotą antklodė blink.gif  tongue.gif Vieną paguodą turim- gerai užmiega " skaičiuodamas " spalvingus zuikučius ant patalinės. lotuliukas.gif

Mums ta pati situacija, kokybe pacios kaldros tai apgailetina, susiguzavo net neskalbta doh.gif doh.gif doh.gif Uzvalkaliuku kokybe gal ir pakenciama, antra karta tikrai nepirkciau ir kitiems tikrai nepatariu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2010 10 07, 09:55)
Vorestoi
kieno gamyba tos patalynes gal kas zinot? blush2.gif

Lenku
Atsakyti
Beje del silkines anklodes vaikams, tai mums parduotuveje jos nerekomendavo kaip vaikiskos, atseit ji labiau skirta suauguiems, nes ziema vaikui gali buti saltoka, nes yra plonyte labai, na nebent namai labai silti smile.gif Todel nupirkom merkio su vilnos uzpildu ir tikrai labai dziaugiuosi, naudojam beveik metus laiko, nei karto vaikas neatsikele susales kaip su ferreti budavo (kadangi uzpildas susokes i kampus, tuose vietose kur turetu buti tiesiog tuscia doh.gif ) gal del to ramiau pradejo miegoti nakti thumbup.gif O pagalve pirkom jau su silko uzpildu irgi labai patenkinta, nesusigumulavo, kaip buna reikia kitas pakedenti, o naudojam jau greit metus laiko, bet cia pirkom 3 metu vaikui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edilija05 @ 2011 03 12, 22:42)
Mes pirkome Kauno urmo bazeje. Uz vaikiska kaldryte 1mx1m sumokejome 160.

Aš irgi labai norėjau šilkinės kaldrytės, radau kelis variantus gyvai "pačiupint" toj pačioj Kauno urmo bazėj, tikrai viliojančios, kaina irgi įkandama 150-170 Lt, bet.. už tokią kainą perkant gaunama plonytė kaldrytė (man šiaip plonos ir reikėjo, bet ne tame esmė). Tarkim kas prekiauja brangesne šilkine patalyne ar specializuojasi joje, būna surašyta nemažai informacijos kaip, pavyzdžiui, koks šilkas įeina (logiška, geresnė šilko kokybė = didesnė kaina, o paties šilko rūšių tikrai daug yra), koks šilumos pralaidumas (yra konkretūs skaičiai, iš kurių aišku, kokiam sezonui skirta). Todėl perkant be informacijos, gali gauti tiesiog katę maiše doh.gif nes pardavėjų pasakymas, kad įeina natūralus ne pačios geriausios kokybės šilkas arba labai aukštos kokybės šilkas, nors nežino daugiau nieko nors čiut tiksliau (gamintojo jokia informacija nepateikta apie tai, o pardavėjos šneka iš savo fantazijos), tad vistik nepirkau nenorėdama neaiškios kokybės daikto vaikučiui schmoll.gif


QUOTE(Giselle @ 2011 05 12, 15:12)
Mums ta pati situacija, kokybe pacios kaldros tai apgailetina, susiguzavo net neskalbta  doh.gif  doh.gif  doh.gif Uzvalkaliuku kokybe gal ir pakenciama, antra karta tikrai nepirkciau ir kitiems tikrai nepatariu  doh.gif

Susiduriau neseniai su situacija, kad prekybininkai net ir turėdami Fereti patalynės užsilikusios (kad ir gera kaina parduoda), jos nerekomenduoja pirkti ir daugiau Fereti gaminių nežada turėti tol, kol kokybė nepagerės.


QUOTE(Giselle @ 2011 05 12, 15:44)
Beje del silkines anklodes vaikams, tai mums parduotuveje jos nerekomendavo kaip vaikiskos, atseit ji labiau skirta suauguiems, nes ziema vaikui gali buti saltoka, nes yra plonyte labai, na nebent namai labai silti  smile.gif

Šilkinės kaip ir kitos kaldrytės taipogi pagal sezoną naudojamos: plona vasarai, storesnė - rudeniui/pavasariui, jų abiejų kombinacija - žiemai mirksiukas.gif


Atsakyti
Kaldryciu buna isties visokiu.

Galima pirkti 4 sezonu. Tai dvi kaldrytes iskart susegamos knopkytemis. Kai salta naudojamos kartu, kai silta- nusegame.
Jei imtis visisko naturalumo - tai panasios i Fereti su Ingeo uzpildais tik reikia ziureti, kad butu labiau persiuletos tada nesukrenta.
Super variantas yra naujos kartos tencel kaldrytes , bet velgi , kad nebutu tik isore su tencel, bet kad ir viduj butu si medziaga. Naturalu ir reguliuoja vaikiuko temperatura
Atsakyti
Gal kas zinote, kur kaune galima nusipirkti vaikiskos medžiagos, kad butu galima pasisiuti pataliukus?
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2011 05 18, 09:15)
Gal kas zinote, kur kaune galima nusipirkti vaikiskos medžiagos, kad butu galima pasisiuti pataliukus?

Bazėj 5 sandėly smile.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau paklasuti gal kuri zinote kur kaune ar internetineje parduotuveje galima nusipirkt patalynes komplekta kad butu uzvalkalas anklodei,pagalvei ,ciuzinukui , baltakiemiui uzuolaidele bet kad viskas butu tos pacios medziagos ir kad tikrai butu nebrangiai 4u.gif is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2011 05 18, 10:15)
Gal kas zinote, kur kaune galima nusipirkti vaikiskos medžiagos, kad butu galima pasisiuti pataliukus?


urmo bazeje yra smile.gif
Papildyta:
Kaldryte pirkau medvilnine, ji tokia storene man atrodo, na rudeniui labiau gal nei dabartiniams orams smile.gif Vasara klosiu vilnoniu plonu adialiuku, pirkau atraizu vilnos ir apneriau krastus thumbup.gif o uzvalkaliukams medziaga pirkau urmo bazeje, t.y pagalvems ir kaldrai o paklodems turejau namie flaneles ir lino thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam pasirodys idomu. Drauge isigijo, sake nereali kokybe
http://www.facebook....202596393110838
Atsakyti
Sveiki, aš nemažai domėjausi antialergine patalyne, nes mano sūnus alergiškas. Pagrindinis dalykas, kad būtų galima patalynę-antklodes ir pagalves skalbti. Nes jeigu tikite , kad yra kokia nors stebuklinga patalynė, kurioje nesiveisia dulkių erkutės, tai mitas. Man bent taip gydytojai išaiškino....Aš esu nusipirkusi norvegišką patalynę Hoie, jau treti metai naudoju. tikrai esu labai patenkinta....jau keletą kartų skalbiau, kokybė gera...ir malonios, lengvos... tai manu galėtumėte pabandyti.
Atsakyti
g.gif pagalvojau kad isiterpsiu biski ...paskaiciau kelis lapus ir neradau apie ka daug visur kalbama- alergiskiems zmonems ,alergiskiems nuo dulkiu erkiu ,reikia namus valyti karstais garais ,o ne cheminem priemonem.taip pat paprasta medvilnine patalyne perleist karstais garais .nesumaisykit --neislygint ,o karstais garais .prie 100 laipsniu karssio zusta dulkiu erkute ,todel patlyne ,rubus reikia garais perleisti .paprasti lygintuvai tik vandenio garus leidzia .o spec lygintuvai ar garu aparatai leidzia gara nuo 100 iki 150 laipsniu karscio .
ir jokiu budu negalima plauti skalbimo milteliais nei rubu ,nei patalynes...
mano toks pastebejimas is gilios patirties ...
Atsakyti