Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

Sveikos stilingosios supermamos 4u.gif
Niekur nerandu informacijos apie tai kaip prisitaikyti rubus pagal savo figura unsure.gif Gal zinot koki puslapeli ir pasnibzdetumet ax.gif
Atsakyti
Gal cia ka nors rasi
http://gatve.delfi.l...?...&rss=search

Atsakyti
Jo,mano figūrėlė-obuolio(viršus) ir kriaušės(apačia)mišinys.Tai ką daryti?katašunis kažkoks...
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 11, 11:34)
Jo,mano figūrėlė-obuolio(viršus) ir kriaušės(apačia)mišinys.Tai ką daryti?katašunis kažkoks...


kaip juokiaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 11, 12:34)
Jo,mano figūrėlė-obuolio(viršus) ir kriaušės(apačia)mišinys.Tai ką daryti?katašunis kažkoks...



O mano figūra, tai laikrodžio formos..., nelabai supratau, kas tokio tipo moterims geriausiai tinka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 11, 13:34)
Jo,mano figūrėlė-obuolio(viršus) ir kriaušės(apačia)mišinys.Tai ką daryti?katašunis kažkoks...

tikrai savikritiška biggrin.gif . Galgi nėra taip blogai.
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2007 11 11, 17:21)
O mano figūra, tai laikrodžio formos..., nelabai supratau, kas tokio tipo moterims geriausiai tinka... g.gif

tokio tipo - viskas tinka, vsikas grazu thumbup.gif juk tokia figura turi s.loren ax.gif ji laikoma grozio etalonu. ir siaip tokia figura, man lb grazi..mmm, laibas liemuo ir platus, apvalus klubai. tu jau nesuk galvos, ka rengtis.kiba skudurai ant taves gerai atrodys
Papildyta:
kuno tipai pagal ajurveda
skaitykit, gal ka rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažniausiai kai kalbama apie kriaušės tipo figūrą, įsivaizduojamos babcės didelėmis šiknomis, bet šįkart tema apie lieknas moteris, turinčias tokią figūrą 4u.gif Kokių drabužiukų turėti, kad atrodytum dailiai, patogiai, seksualiai ir niekam nekiltų mintis, kad tavo klubai per platūs, o užpakaliukas per didelis doh.gif ?
Atsakyti
Puikiai tinka ivairus ilgesni megztinukai ar tunikos thumbup.gif Geriausiai, kad butu iliemenuoti ax.gif Taip pat tinka deveti platu dirza-korseta ant liemens thumbup.gif Man atrodo, kad tinka daug kas, svarbiausia, kad figura butu stangri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andraja @ 2007 12 21, 23:20)
Puikiai tinka ivairus ilgesni megztinukai ar tunikos thumbup.gif Geriausiai, kad butu iliemenuoti ax.gif Taip pat tinka deveti platu dirza-korseta ant liemens thumbup.gif Man atrodo, kad tinka daug kas, svarbiausia, kad figura butu stangri thumbup.gif

tai kaip tik ilgas megztinis aptempia ir isryskina uzpakali schmoll.gif nebent jisai laisvas. dirzas taip pat isryskina plona liemeni , tuo paciu apatine kuno dalis atrodo neproporcingai
Atsakyti
mano figura- kriausytes.
Taigi galiu pasidalinti patirtimi:

Kasdienai puikiausias drabuzis- dzinsai. Tiek platus, tiek siauri- tik prie siu- reikia tinkamai pasirinkti avalyne. Labai tinka ilgaauliai batai. Siulyciau vengti smailiakulniu batu.
Isbandziau kelnes ir dzinsus aukstu liemeniu- puikiai. Tik velgi reikia prisiderinti virsu. Svarbu kriausytems neakcentuoti plono liemens. Jei palaidine aptempta- butinai ant virsaus uzsidedu prasegta svarkeli ar laisva megztuka

Placios kelnes su pasmukusiu klynu, su tinkama avalyne neitiketinai mazina klubus ir uzpakaliuka

Svarkeliai- puikia tinka klasikiniai paliemenuoti, ir labai graziai atrodo dabar madingi trapecijos silueto- ypac prie siauru dzinsu ar kelniu.

Marskiniai- dabar madingi prailginti, dengiantys uzpakaliuka- prie siauru kelniu ar dzinsu. Vengiu labai iliemenuotu.

Del sijonu- jie man netinka, retai juos nesioju. Nebent su ilgais batais.

Vasara labai megstu sukneles. Svarbu pagal koju forma pasirinkti tinkama ilgi, o siaip tokiai figurai tinka beveik visos sukneles, tik reiktu vengti klubus aptempianciu trikotaziniu.

Megstu dideles rankines- su ja galiu pridengti viena kluba smile.gif
Kartais pagudrauti galima su dideliu saliku ar skraiste- kad virsutine kuno dalis vizualiai butu didesne



sekmes
Atsakyti
o ar tie svarkeliai trapecijos formos nepadaro tokio tipo figuros panasios i staciakampi gretasieni? man tai kazkaip atrodo, kad kaip tik kai yra truputi didesnis sikniukas tai ant jo kazkas uzleista padaro tokia "backele" ...
Atsakyti