Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal figūros tipą

O ka daryti, kai yra atvirkstinis variantas? ilgas liemuo ir trumpos kojos? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 02 01, 20:50)
O ka daryti, kai yra atvirkstinis variantas? ilgas liemuo ir trumpos kojos?  verysad.gif


Niekam nesakyt biggrin.gif tada bent 90 proc to nepastebes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2008 02 01, 19:52)
Niekam nesakyt  biggrin.gif  tada bent 90 proc to nepastebes  lotuliukas.gif

ne iseitis doh.gif jeigu kiti ir nepastebi, vistiek pats zmogus blogai jauciasi
Atsakyti
Labai paprasta su tom trumpom kojom-aukštas kablas .Mano draugė tokia-tai niekas net nepastebi,aš irgi supratau tik,kai pasakė.O liemuo-kuo ilgesnis-tuo lieknesnis ir labai gražu.Žiauriai tinka visi trumpi švarkeliai,daugiasluoksnis apsirengimas... aš apsikeisčiau mielai su tokia figūra. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 02 02, 10:08)
Labai paprasta su tom trumpom kojom-aukštas kablas .Mano draugė tokia-tai niekas net nepastebi,aš irgi supratau tik,kai pasakė.O liemuo-kuo ilgesnis-tuo lieknesnis ir labai gražu.Žiauriai tinka visi trumpi švarkeliai,daugiasluoksnis apsirengimas... aš apsikeisčiau mielai su tokia figūra. verysad.gif

na nezinau ar ziauriai tinka, mano akim ziurint, trumpi svarkeliai tik ilgina liemeni, ji dar labiau pabrezia doh.gif
Atsakyti
nee schmoll.gif
mums,trupaliemenėms trumpas švarkas paskutinius liemens centimetrus nukerta.Va ilgi liemenuoti švarkai-tai gėėėris.. 4u.gif Bet kiek metų jų madoj nebuvo.. verysad.gif

Ilgą liemenį trumpas švarkelis sutrumpina,iš po jo gali truputį ilgesni baltinukai,ar bliuzelė išlįsti-liemenį reikia sukapoti į kelias dalis.. ax.gif tada ilgokas padribusias kelnes,aukštus kablus-ir pirmyn,manekene 4u.gif
Atsakyti
gerai,o paimkim ilgas kojas ir ilga liemeni mirksiukas.gif (mano tokia figura)galvojat nuo to svarkas atrodys geriau...tragedija viskas ka apsimaunu trumpa ir matosi bamba,ko nepakenciu ir mano figura daro dar ilgesne,taip pat jei apsimaunu ka nors ilgesnio kad nesimatytu bamba tai atrodau dar ilgesne doh.gif pasaka be galo gaunas.
Kiekvienai figurai yra tam tikros aprangos,bet butu idomu ka jus pasiulytumet va tokiai kaip mano g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sommer @ 2008 02 02, 19:48)

Ilgą liemenį trumpas švarkelis sutrumpina,iš po jo gali truputį ilgesni baltinukai,ar bliuzelė išlįsti-liemenį reikia sukapoti į kelias dalis.. ax.gif tada ilgokas padribusias kelnes,aukštus kablus-ir pirmyn,manekene 4u.gif


parduotuvej matavaus svarkelius,nu atrodo tragiskai,kaip gaide atsiprasant isaugtais rubais,man ne tik kad nesurtumpina liemens bet dar ir pabrezia koks jis ilgas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 02 02, 19:48)

turejau galvoje trumpus svarkelius, kurie po krutine baigiasi, tai jie kaip tik labai parzebia ir ilgina liemeni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2008 02 01, 20:52)
Niekam nesakyt  biggrin.gif  tada bent 90 proc to nepastebes  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Nesiskundžiu proporcijomis, tik žvilgsnis iš šalies, visad pastebiu kad neproporcinga figura pas panele, jei turedama trumpa liemeni dar apsirengia šiuo metu taip baisiai pamegtus trumpus, vos platejančius švarkelius, o dar 3/4 rankovemis. O jei nugaroje dar kokia detale prisiuta, tipo dekoras, tai visai schmoll.gif Tikrai atrodo tuomet lyg butu vien kojos nuo kaklo.
Antras dalykas,aukštas kelniu juosmuo ir dar i jas sukišta palaidine doh.gif
Atsakyti
Va,Sposa labai objektyviai ir teisingai pastebėjo.Trumpam liemeniui t,b.ilga viršutinė dalis thumbup.gif Ačiū Dievui,švarkai ilgėja jau..... 4u.gif

O Snaigė jau dievaži veja Dievulį į medį...Turi manekenės figūrą ir skundžiasi doh.gif
Kitas klausimas dėl rūbų pasiūlos,čia pas mus ne pyragai doh.gif .Aš girdėjau,kad Niujorkery aukštaūgėms didesnis pasirinkimas rūbų,mano kolegė 182 ūgio vis ten ieško...
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 02 03, 12:21)
O Snaigė jau dievaži veja Dievulį į medį...Turi manekenės figūrą ir skundžiasi doh.gif
Kitas klausimas dėl rūbų pasiūlos,čia pas mus ne pyragai doh.gif .Aš girdėjau,kad Niujorkery aukštaūgėms didesnis pasirinkimas rūbų,mano kolegė 182 ūgio vis ten ieško...


Nu kad manekenes figura,tai jau persistengei tongue.gif tirkai nepanasi i tokia.
O kas del NY tai gal ir tavo tiesa reiks pazvelgt ko ten parduoda,jau senai nebuvau.Man asmeniskai ten mados ne prie sirdies rolleyes.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveikos,as ir tokia kur kojos nuo pazastu auga ir liemuo trumpas doh.gif dar priedo esu auksta tai turiu problema ir kelnes nusipirkt doh.gif reikia 36 ilgio
Mano apsirengimai: kelnes, dzinsai zemu liemeniu,ilgesni megztukai arba tunikos-jie tarsi istempia liemeni.
Jei renkuos sijona-tada irgi zemintu liemeniu ir ciut zemiau keliu,trapecijos formos,nes kiti netinka schmoll.gif
man labai grazu vasara sukneles iskampo kirptos,bet ant tokios figuros jos atrodo traaagiskai doh.gif Tai kiekvienais metais vis surizikuoju pasimatuot "a vdrug tiks" lotuliukas.gif -bet ir vel padedu i lentyna ir ko kito ieskau
Atsakyti