Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukas, čiulptukas ir žindymas

QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 31, 13:41)
Pritariu, kad sunku. Na gal dar nuo kūdikio priklauso, bet man buvo tikrai sunku. Tik skirtumas tas, kad mano mažutė čiulptuko neėmė, siūliau vienokį, kitokį, bet nereikėjo jai jokio. Ir su buteliuku tas pats. Žodžiu, dukrytei nereikia nieko, tik krūties. Tai atstoju aš jai viską.

Iš tikrųjų, manau, kad ir nuo kūdikio priklauso ( kad ir nuo tėvų, tai faktas, nes jie sprendžia duoti čiulptuką ar ne), nes kodėl vieniems ir labai norint neįkiši, o kiti ima kaip mokėdami nuo gimimo blink.gif ? Taip nutiko mūsų antrajam sūnui, kai pravirko po pirmų maudynių, tai neištvėrėm ir įkišom ir ką - čiulpė, kaip didelis biggrin.gif , su pirmu buvo kitaip, kankinausi, kol išmoko - dvi savaites - pats net su rankyte spaudė, nes kitaip krisdavo lauk.
Nesakau, kad čiulptukas gerai, bet man tai buvo lengviausias būdas nuraminti verkiantį kūdikį ( kaip ir sakiau - esu savanaudė ir taip galėjau daugiau darbų nuveikti, kai tuo tarpu draugė ramindavo tik ant rankų ( ji, kad ir norėjo pripratint savąją, mažoji neėmė).
Yra tekę girdėti, kad mamos, nusprendusios auginti be čiulptuko, pasikankina kokius tris mėnesius ( na, kol mažiukai dar vis prie krūties ir prie krūties), o tada jau poreikio tam čiulptukui ir nebelieka ).
Atsakyti
QUOTE(belekur @ 2011 02 01, 14:55)
Yra tekę girdėti, kad mamos, nusprendusios auginti be čiulptuko, pasikankina kokius tris mėnesius ( na, kol mažiukai dar vis prie krūties ir prie krūties), o tada jau poreikio tam čiulptukui ir nebelieka ).

Na čia vėl gi labai individualu. Per tuos tris gyvenimo mėnesius vieni vaikučiai susiranda ir čiulpia pirštuką ir taip nusiramina, kiti pasitenkina čiulpdami krūtį, treti išmoksta čiulpti savo lūpytę. Kiekvienas vaikutis - atskira istoria smile.gif
Mano vyresnėlis gyveno su čiulptuku. Jis ką tik gimęs pateko į reanimaciją, o ten sesučių pirma užduotis buvo nupirkti čiulptuką.
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 02 02, 10:10)
Na čia vėl gi labai individualu. Per tuos tris gyvenimo mėnesius vieni vaikučiai susiranda ir čiulpia pirštuką ir taip nusiramina, kiti pasitenkina čiulpdami krūtį, treti išmoksta čiulpti savo lūpytę. Kiekvienas vaikutis - atskira istoria  smile.gif
Mano vyresnėlis gyveno su čiulptuku. Jis ką tik gimęs pateko į reanimaciją, o ten sesučių pirma užduotis buvo nupirkti čiulptuką.

Tai vat, jei jau čiulpia pirštą ir tai patampa įpročiu nusiraminimui, tai manau, dar blogiau, nei čiulptukas ( tas įprotis kartais nesibaigia ir sulaukus penkerių metų, žinau tokių atvejų, tada jau ir tėvai vargsta, pas psichologus eina, o vaikas sako, mama, kad tu žinotum, kaip man šito reikia...), nes pirštas vos ne iki kraujo būna nučiulptas.
Atsakyti
padekit,kudikiui 7 men, visada valge is buteliuko pienuka,taip pat ir is kruties.dabar pradejo kaltis dantys,ir pradejo buteliuko visai neimt, o is kruties dar valgo. ar buvo kam taip ? ar buteliuko atsisako del dantu ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(degto molio plyta @ 2011 02 03, 18:09)
padekit,kudikiui 7 men, visada valge is buteliuko pienuka,taip pat ir is kruties.dabar pradejo kaltis dantys,ir pradejo buteliuko visai neimt, o is kruties dar valgo. ar buvo kam taip ? ar buteliuko atsisako del dantu ? unsure.gif

O kame problema, negerai, kad is kruties? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(belekur @ 2011 02 11, 19:30)
O kame problema, negerai, kad is kruties?  blink.gif

gerai ksd geria is kruties. ir is buteliuko gerdawo nebuwo problemu , o dabar kazkas susisuko ir negeria stumia,pyksta . o reik palikt pieno kad pamaitintu mellow.gif
Atsakyti
Abudu savo vaikus auginu su čiulptuku, nes kol buvo naujagimiai abudu norėdavo žįsti praktiškai nuolat, o pieno tikrai netrūko - abudu per pirmuosius 3 mėnesius priaugdavo po 1-1,5 kg ir tai naudojant čiulptuką. Kai gimė mažylis pirmąsias porą dienų, kai tik atsirado pienas, nenorėjo paleisti krūties, o nuo nuolatinio žindimo tik persivalgydavo, tada gausiai atpildavo, po to įsiverkdavo ir ... tekdavo vėl duoti krūtį, po ko jis vėl atlpildavo, jam vėl skaudėdavo pilvelį ir skrandžio rūgšties išdegintą ryklę. Taigi, jeigu vaikiukai tokie žindukliai, manau nėra kitos išeities, kaip tik įvesti čiulptuką.
Dabar, kai dygsta dantukai, čiulptukas mažąjį nuramina tiek dieną, tiek naktį, kai jis prabudinėja kone kas 1-1,5 val., o valgyti jam tikrai ne laikas.
Atsakyti
QUOTE(degto molio plyta @ 2011 02 11, 20:43)
gerai ksd geria is kruties. ir is buteliuko gerdawo nebuwo problemu , o dabar kazkas susisuko ir negeria stumia,pyksta . o reik palikt pieno kad pamaitintu  mellow.gif

Jei tenka palikti vaiką, o motinos pieno negeria kitaip, kaip iš krūties, teks, ko gero tuo tarpu duoti kai ką kitą nei MP. Juk tokio amžiaus vaikas pradeda normaliai valgyti ir mėsą ir daržoves ir kruopas, jei gert norės, tai ir iš puoduko pradės mokintis.
Atsakyti
Mano dukrytė negeria iš buteliuko, bet girdant šaukštuku, taurele, šiek tiek geria.
Degto molio plyta, gal tuo tarpu, kai reikia palikt vaikiuką, galima būtų jį pamaitinti šaukštuku ar iš taurelės?
Atsakyti
Sveikos, mažyliui beveik du mėnesiai. Maitinu MP, kartasi iš buteliuko pagal poreikį. Buteliuką ima, bet čiulptuko ne. Bėda tame, itariu kad nebegali dieną miegot be krūties, nervuojasi blaškosi.Mūsų miegas diena virsta košmaru. Naktį miegam kartu, miega ramiai. Dieną nėra galimybių ištisai su juo gulėt kai maitinu ir kai ne. Siulau čiulptuką niekaip prie jo nepriprantam, žinau kad blogai, bet viosą parą dirbti soske irgi neišeitis. Gal kas suidūrėt su tokia problema?Gal turit patarimų?
Atsakyti
visda MP turejau pakankamai,tik,kad netapciau ciulptuku ir mygduku,daviau ciulptuka nuo pat gymimo,aisku pradzioje kudikeliui buvo sudetingiau paimti kruti,nes ciulpimo technika skiriasi. bet su laiku ismoko. kai buvo 2 men ,kategoriskai atsisake kruties schmoll.gif schmoll.gif ,teko nusitraukineti ir duoti is buteliuko,pasikankinus su nusitraukinejimais gerus 2.5 men stebulingai vel sugryzom prie kruties. ir buteliukai vel nukeliavo i lentyna smile.gif kai buvo 6 men. viena diena ciulptukuui pasake schmoll.gif schmoll.gif . ir iki siol jo nepripazysta(dabar dukrai 21 menuoo) aisku ir nakti ir vakare ir per pietu miegeli ir plamai kai nerami buna nusiraminimui vietoje ciulptuko pasitarnauja papulis doh.gif ,kartais taip norisi,kad imtu "tiuti",bet neisiulysi. arbateles geria ir is puoduko ir is buteliuko. taigi BUTELIUKAS ,CIULPTUKAS IR NATURALUS MAITINIMAS TIKRAI SUDERINAMI DALYKAI thumbup.gif . anksciau ar veliau kudikelis pats pasirinks ,kas jam tuo metu reikalingiausia wub.gif TIK turbut cia labai individualus dalykas,ir kas tinka ir suderinama mano vaikui,kitam gal buti labai prasta mintis...
Papildyta:
QUOTE(markezas @ 2011 03 03, 22:09)
Sveikos, mažyliui beveik du mėnesiai. Maitinu MP, kartasi iš buteliuko pagal poreikį. Buteliuką ima, bet čiulptuko ne. Bėda tame, itariu kad nebegali dieną miegot be krūties, nervuojasi blaškosi.Mūsų miegas diena virsta košmaru. Naktį miegam kartu, miega ramiai. Dieną nėra galimybių ištisai su juo gulėt kai maitinu ir kai ne. Siulau čiulptuką niekaip prie jo nepriprantam, žinau kad blogai, bet viosą parą dirbti soske irgi neišeitis. Gal kas suidūrėt su tokia problema?Gal turit patarimų?

puikiai jus suprantu smile.gif juk mamyte irgi turi tureti laiko sau. nors gal tie 2-3 menesiai ir yra sunkiausi. veliau i kudikelio gyvenima atkeliauja spalvos ir vis daugiau veiklos. as daviau "tiuti" ir del to niekda nesigalejau. net neabejoju ,kad bus kitokiu nuomoniu. mano drauges berniukas neeme tiutes,tai taip ir neisiule biggrin.gif . o mes irgi be papulio niekaip ir niekur doh.gif
gal pabndykit pakeisti kelias ciulptuku rusis. gal jam nepatinka silikonine ,o patiks gumine, "avento" apvali, o "nuko " nuozulniu krasteliu. nepatinka vienokia nupirkite kitokia,tik ziurekite ciulptuku numerius..
sekmes ir kantrybes mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulka35: 03 kovo 2011 - 20:48
Markezai, maziui viso labo tik 2 menesiai, jis neturi dar tokiu baisiu keslu, kad imti ir paversti Jus soske visa para..gaila, kad Jus nesiryztat apseiti ir be buteliuko..ir pameginti duoti jam zisti tiek, kiek jis nori..kol pats paleis...
Kodel negaletu buti tokia versija, kad mazius nervuojasi del to, kad jumis nepasitiki..nes gauna Mp ne tada, kai jam to reikia, o tada - kai to norite Jus..
Greichiausiai Jus tas nenuramins..bet kad ir kiek zinde mano vaikas, ir kaip daznai mes kelemes visa para..bet budavo nemazai periodu, kai buvo ir ilgesni tarpai ir galimybe daugiau pailseti..zinoma, ne per pirmus tris menesius, kiek veliau..bet niekada nebuvo minchiu, kad esu migdukas ar ciulptukas..tiesiog ziurejau i tai, kaip i kito zmogaus poreikiu patenkinima..ir viskas savaime susitvarke..netgi..sekmingai gavosi dar bezindant ismokyti vaika uzmigti be Mp ir naktimis, ir pietu miego..o po to ir savarankiskai..



QUOTE(markezas @ 2011 03 03, 21:09)
Sveikos, mažyliui beveik du mėnesiai. Maitinu MP, kartasi iš buteliuko pagal poreikį. Buteliuką ima, bet čiulptuko ne. Bėda tame, itariu kad nebegali dieną miegot be krūties, nervuojasi blaškosi.Mūsų miegas diena virsta košmaru. Naktį miegam kartu, miega ramiai. Dieną nėra galimybių ištisai su juo gulėt kai maitinu ir kai ne. Siulau čiulptuką niekaip prie jo nepriprantam, žinau kad blogai, bet viosą parą dirbti soske irgi neišeitis. Gal kas suidūrėt su tokia problema?Gal turit patarimų?

Atsakyti