Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana - šaržas

Kazkada dovanojau - NEPATIKO doh.gif Manau, net isizeide...tai kad skirtingu zmoniu yra...gerai pagalvokite
Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2008 10 22, 10:11)
Kazkada dovanojau - NEPATIKO doh.gif Manau, net isizeide...tai kad skirtingu zmoniu yra...gerai pagalvokite

Mes visiems padovanojom po maikutę su šmaikščiu užrašu ir foto, įsižeidusių nebuvo, na gal kam ir nepatiko, bet garsiai niekas nieko blogo nepasakė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yasmin @ 2008 10 21, 13:55)
Ačiū už nuorodas, mes taip pat sugalvojome šaržuoti visą kolektyvą smile.gif



Ar suradai, kas viso kolektyvo sarža padarytu? Mum irgi labai reik ir skubiai, nieko nerandu, kas padarytu arba kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2008 10 22, 13:47)
Ar suradai, kas viso kolektyvo sarža padarytu? Mum irgi labai reik ir skubiai, nieko nerandu, kas padarytu arba kainos  doh.gif

Kiekvienam po viena gimtadienio poroga. As radau pi 150 Lt, bet kadandi darysime daug tai pirmi du po 130 Lt, o kiti po 100 Lt, šiandiena jau turėtų atsiųsti skanuotą, vakar iš ryto nusiunčiau nuotraukas, o rytoj iki pietu atsiimsiu.
Atsakyti
Man du kartus teko susidurti su tokia dovana - šaržu. Šiaip pati idėja liuks, bet yra rizika, kad bus įgyvendinta ne taip, kaip tikitės.

Pirmąsyk visą kolektyvą uždegiau ta mintim, kad reikia bendradarbiui jo šaržą dovanot, suradau ir kas nupiešia (pagal skelbimą Kauno dienoj), nunešėm nuotrauką tam dailininkui, o kai atsiėmėm - buvom begaliniame nusivylime - sumokėjom 50 lt už paveikslo dydžio šaržą ir atskirai už jo įrėminimą, o galutinis įrėmintas produktas į šaržą buvo visiškai nepanašus, o tik į nevykusį portretą unsure.gif nedrįsom tokio dovanot, tai lėkėm skubiai ieškot alternatyvos (papildomos išlaidos). Tik po kurio laiko atidavėm jubiliatui tą paveikslą doh.gif

Antras atvejis, tai visai neseniai, kai iš jaunųjų gavom dovanų (mes buvom liudininkai) didelį visos šeimos įrėmintą šaržą. Viskas būtų labai fainai, jei būtumėm nupiešti panašūs - iš visos trijų asmenų šeimos tik mane galima atpažinti - sūnus ir vyras absoliučiai nepanašūs į save, atrodo visai svetimi žmonės. Tai dabar kažkaip ir nekyla rankos jo pasikabinti, nors ir įdomi dovana, labai gražiai įrėminta.

Taip kad mano patarimas būtų toks: pasilikite laiko rezervą ištaisyt trūkumams, jei neduok die, rezultatas neatitiks jūsų lūkesčių ir būtinai prieš duodant užsakymą aptarkite tą klausimą, kas bus, jeigu nupieštų netyčia "ne į temą" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 23 spalio 2008 - 14:58
Mes su draugu mastom draugams, kurie mus pakviete i vestuves sarza uzsakyti bet tai reikia jau pradeti paieskas, nors ir vestuves dar negreit, t. y. vasara:) Mastom tik spalvota ar ne?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As pati esu gavusi dovanu spalvota sarza--nuostabu,man labai patiko ir labai realiai nupiestas.Galiu parasyti sio dailininko adresiuka,tik nesu tikra ar LT jisai piesia(ar siuncia) nes man dovanojo pries 3 metus uzsienyje.Na bet paklausti ir apsilankyti svetaineje galite smile.gif www.GintarasArt.com jeigu jums patiks ir iseis uzsisakyti tai i sveikata 4u.gif
Papildyta:
Va ka tik pati nuejau i svetaine pasikeites pavadinimas:

http://www.ginart.co...15&l=en&page2=3 va cia yra mano nuotrauka uzrasas Zaneta(LT)
Atsakyti
Aš užsakiau draugui šaržą šiuo adresu http://www.sarzai.tik.lt/. Dar nepadovanojau, tai nežinau reakcijos, bet darbu tikrai patenkinta, dailininkas labai draugiškas ir 'prie bajerio', nupiešė per maždaug savaitę A4 formato už 90 litų, prieš sumokant pinigėlius atsiuntė parodyt ar darbas man tinka, kad nepirkčiau katės maiše. Tai tikrai rekomenduoju visoms jei reikalas yra, mano nuomone dirba profesionaliai.
Atsakyti
As irgi kazkada sumasciau kad reiktu vyrui padovanoti 30mecio proga sarza, laiko dar marios, bet vat baime kankina kad negautumei beleko, nes mano pagrindinis noras ir butu kad paziurejus galetum pasakyti kad tai tas zmogus o ne koks kitas, tematika viskas aisku, bet man neduoda ramybes tai kad gali neatitikti zmogaus veidas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sellia @ 2010 06 01, 20:20)
Aš užsakiau draugui šaržą šiuo adresu http://www.sarzai.tik.lt/. Dar nepadovanojau, tai nežinau reakcijos, bet darbu tikrai patenkinta, dailininkas labai draugiškas ir 'prie bajerio', nupiešė per maždaug savaitę A4 formato už 90 litų, prieš sumokant pinigėlius atsiuntė parodyt ar darbas man tinka, kad nepirkčiau katės maiše. Tai tikrai rekomenduoju visoms jei reikalas yra, mano nuomone dirba profesionaliai.

sita as irgi buvau nusiziurejus, tik klausimas man toks, ar tu is to pacio miesto buvai, kazin siustu i kitus miestus
Atsakyti
Į kitus miestus deja, nesiunčia, tik iš rankų į rankas, aš per pažįstamą studentą tą darbą gavau, todėl reikia būti arba kauniečiu, arba turėti Kaune pažįstamų. Čia gal vienintelis šito reikalo minusas... Bet dailininkas turi tam rimtų priežasčių.
Atsakyti
Na va, kątik gavau šaržą iš kaunietės Agnės Dragūnaitės. Rezultatu likau patenkinta, labai maloniai bendrauja ir šiaip dėl kainos įmanoma susitarti smile.gif Piešė spalvotai, prieš tai aš jai papasakojau apie piešiamus žmones ir nusiunčiau nuotraukėles smile.gif Rekomenduoju wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi užsakiau šaržą pas Aleksandrą. Darbą atliko labai greitai. Atsiuntė pavyzdį el.paštu, kas netiko, tą pataisė, ir gale rezultatas buvo vertas 10 balų thumbup.gif . O jubilijatui (15 mečiui sūnėnui) labai patiko ir visi sakė, kad idėja superinė.
Atsakyti