Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai:Žibutė

Va ir mano dukryte pradejo sakyti,kad "as pikta" unsure.gif Negi irgi is darzelio parsinese g.gif Bet siaip tai man labai patinka Boruzeliu aukletojos, visada,kai ateinu,tai taip jauku grupej, daznai muzika skamba arba pasakele aukletoja skaito wub.gif

Braskiautoja, mes jokiu pinigeliu nesiulem ir lengvai prieme,bet mano dukryte turi problemu su akytem,tai labai laukia tokiu vaikuciu i spec.grupe. O jus manau, uzsirasykit kuo anksciau,jei jums sis darzelis priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 12 02, 19:54)
Va ir mano dukryte pradejo sakyti,kad "as pikta"  unsure.gif  Negi irgi is darzelio parsinese g.gif Bet siaip tai man labai patinka Boruzeliu aukletojos, visada,kai ateinu,tai taip jauku grupej, daznai muzika skamba arba pasakele aukletoja skaito wub.gif

Braskiautoja, mes jokiu pinigeliu nesiulem ir lengvai prieme,bet mano dukryte turi problemu su akytem,tai labai laukia tokiu vaikuciu i spec.grupe. O jus manau, uzsirasykit kuo anksciau,jei jums sis darzelis priklauso 4u.gif


na o kaip zinot kuris priklauso? Mes gyvenam Architektu 88.
Atsakyti
QUOTE(Braskiautoja @ 2011 12 02, 20:48)
na o kaip zinot kuris priklauso? Mes gyvenam Architektu 88.

Nezinau,gal seniunijoj uzeikit paklausti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 03 gruodžio 2011 - 09:21
QUOTE(Braskiautoja @ 2011 12 02, 20:48)
na o kaip zinot kuris priklauso? Mes gyvenam Architektu 88.


cia info is zibutes puslapio :
Priėmimo tvarka


Į „Žibutės" lopšelio-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes vaikai priimami, gyvenantys steigėjo mūsų įstaigai priskirtoje teritorijoje vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. birželio 9 d. įsakymu Nr.30-1043 dėl „Vaikų priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašu.


Tėvų pageidavimu vaikai gali būti priimti ir iš kitų miesto teritorijų, jeigu mūsų įstaigoje yra laisvų vietų. Tėvai prašymus dėl vaikų priėmimo į lopšelį-darželį teikia direktorei, prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija ir dokumentas patvirtinantis vaiko gyvenamąją vietą. Priimant vaiką į ikimokyklinę ugdymo įstaigą ir kartą į metus tėvai turi pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą ( forma Nr. 027-1/a, bei pažymą iš akių daktaro su gydymo paskyra 2 kartus metuose : rugsėjo bei sausio mėnenį )

Grupės sukomplektuojamos kasmet iki liepos 1 dienos. Jeigu yra laisvų vietų, grupės gali būti komplektuojamos visus metus.

Priimant vaikus į ikimokyklinio ugdymo grupes pirmenybė teikiama:

1. socialiai remtinų šeimų vaikams;
2. vaikams iš šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų;
3. vaikams, kuriuos augina vienas iš tėvų (jeigu vienas iš tėvų yra miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios ar nežinia kur esančiu, teismo pripažintas neveiksniu arba atlieka laisvės atėmimo bausmę pataisos įstaigose);
4. vaikams, kurių brolis ar sesuo lanko tą pačią ikimokyklinio ugdymo įstaigą;
5. vaikams, kurių vienas iš tėvų (globėjų) yra 25-40 procentų darbingumo lygio;
6. įstaigos darbuotojų vaikams.


Į „Žibutės" lopšelį-darželį priimami vaikai, gyvenantys šiose gatvėse:

1. Architektų g . poriniai namų numeriai 56,58,60,60A, 64, 64A, 66, 70,72,74,76,80,86,88,90 bei neporiniai 17-41

2. Bukčių g. 58-76

3. Jonažolių g. poriniai namų numeriai 4-10 bei neporiniai 7-17

4. Petešosg. Visi namai

5. Vakaro g. Visi namai



DĖMESIO : Vaikai su regos problemomis priimami iš viso Vilniaus miesto



http://www.zibute.lt..._...=9&Itemid=5
Atsakyti
Jo, su regos problemelem is viso miesto
Atsakyti
Zuikuciu mergaiciu mamytes,

kokias kaledu senelio dovaneles ketinate pirkti? Lelytes?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(55Laura55 @ 2011 12 09, 11:37)
Zuikuciu mergaiciu mamytes,

kokias kaledu senelio dovaneles ketinate pirkti? Lelytes?

smile.gif


Sveiki,

as dukrytei nupirkau arkliuka poni (toks su ilgais karciais ir uodega) biggrin.gif , ten komplektuke yra ir jo sukytes ir visokiu ktokiu priedu, pirkau kai akcija buvo, iprasta kaina berods apie 24lt buvo:)
Atsakyti
Na, mamytes ar nesusalot? Ar vedat vaikucius darzelin per situs salcius? Mes tai vedam i Boruzeles ir dukryte labai nori eiti,tai net per salcius vezam smile.gif Is viso,gaila,kad sioje grupeje tik vienus metus tebusim sad.gif nes tokia jauki man pati grupe ir aukeltojos labai patinka, ne tik man, bet ir dukrytei Gabrielei wub.gif Vis grizus pasakoja,kad Zita dare ta,o Birute pasaka skaite,o Advyga (cia Jadvyga taip vadina biggrin.gif ) irgi padejo kazka daryti, ir Vile labai patinka, zodziu, gaila bus skirtis,nes matau,kad vaikui gera ten ax.gif Ir taip smagu,kad kasdien kai ateinu pasiimti,tai vis kokiu darbeliu nauju pridaryta, pasakoja man dukryte kur ji dare,o kur kiti vaikuciai kokius besmegenius pilde ar klijavo biggrin.gif
O tai kiekvienais metais vis keisis grupe ir aukletojos? Idomu ar gerai vaikams taip,juk vis tiek pripranta,prisirisa prie aukletoju,o nuo rugsejo vel viskas is pradziu doh.gif
Beje,taip pergyvenau ar eis dukryte pratimuku akytems daryti,nes ji pas mus tokia labai bijanti naujoviu,bet irgi atrodo,kad viskas gerai,nes ortoptiste moka su vaikais bendrauti,tai irgi labai dziaugiuosi,nes tikrai tikiu,kad pratimukai labai gali akytems padeti wub.gif
O kaip kitose grupese ispudziai? Gal kas esat buve Boruzelese pernai? Idomu i kokia paskui grupe perveda is Boruzeliu? Ar patinka grupe ir aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2012 02 06, 23:37)
....
O kaip kitose grupese ispudziai? Gal kas esat buve Boruzelese pernai? Idomu i kokia paskui grupe perveda is Boruzeliu? Ar patinka grupe ir aukletojos?


Mano sūnus buvo boružiukas 2 metus. Labai faina buvo, pradėjo lankytii grupę kai jam buvo 1 metai ir 8 mėnesiai. Super, adaptavosi nuo pirmos dienos ir šauniai ir greitai prabėgo 2 metai. O beje, Jadvygą irgi Adyga vadindavo. Aišku buvo liūdna keisti grupę, bet tokios darželio taisyklės...
Jei turite problemų su akytėmis, tai jūsų kita grupė bus Kačiukų. Dabar sūnus kaip tik joje. Irgi labai šaunu. Grupėje dirba Jurga, Raminta ir Rolanda bei Raselė. Pagal tai, kad noriai kiekvieną rytą eina į darželį, galima spręsti, kad viskas puiku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amaz @ 2012 02 07, 09:52)
Mano sūnus buvo boružiukas 2 metus. Labai faina buvo, pradėjo lankytii grupę kai jam buvo 1 metai ir 8 mėnesiai. Super, adaptavosi nuo pirmos dienos ir šauniai ir greitai prabėgo 2 metai. O beje, Jadvygą irgi Adyga vadindavo. Aišku buvo liūdna keisti grupę, bet tokios darželio taisyklės...
Jei turite problemų su akytėmis, tai jūsų kita grupė bus Kačiukų. Dabar sūnus kaip tik joje.  Irgi labai šaunu. Grupėje dirba Jurga, Raminta ir Rolanda bei Raselė. Pagal tai, kad noriai kiekvieną rytą eina į darželį, galima spręsti, kad viskas puiku.  smile.gif

Tai smagu,kad ir pas Kaciukus patinka,tai gal ir manoji lengvai pereis smile.gif
Atsakyti
Mes irgi du metus buvom boružiukai, dabar kačiukai. Pradžioje labai ilgėjosi savo buvusios grupės, bet greitai priprato ir viskas gerai. Jadvygą irgi vadindavo Adyga lotuliukas.gif O kadangi lauke žaidimų aikštelės šalia, tai dar turėdavo progos ir buvusioms auklėtojoms ant kelių pasėdėti.
Dėl akyčių klijavimo problemų taip pat nekyla. Labai maloni ir Lina, ir tiflopedagogė Regina. Žodžiu, bent jau kol kas, tai esame viskuo patenkinti.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

mes esam uzsirase lankyti si darzeli nuo kitu metu kovo 1 d. Tik mane dabar kamuoja klausimas ar tai realu? T.y. juk visur grupes formuojamos rudeni ir nebus taip, kad mums veliau pasakys, kad nebera laisvu vietu? verysad.gif
Atsakyti