Įkraunama...
Įkraunama...

Laidos ir filmai su gyvūnais

Sveiki, gal yra ziurinciu per BTV laida Musu gyvunai :)arba gal kokias kitas ziurite

Butu idomu pakalbeti apie ten rodytas temas ir siaip padiskutuoti, ne tik apie tradicinius gyvunus- sunis, kates, papugeles, kiaulytes ir t.t

As pvz labai megstu ziureti per LNK, TV3 ar LTV visokias laidas apie gyvunus, ju gyvenimo ypatybes. Ypac kur rodo National Geography smile.gif

Sekmadieni per Musu gyvunai rode naguotasias Afrikos varles...brrr....net nupurte kokios slykscios...

Na as tikiuosi pasisneketi su gyvunu myletojais- ka jie idomaus suzino apie gyvunus- tikrai, drambliai, struciai, falmingai, vorai, zirafos ir t.t Visiems isvardinti neuztektu ir viso gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 07, 16:41)
Sekmadieni per Musu gyvunai rode naguotasias Afrikos varles...brrr....net nupurte kokios slykscios...


Cikadele, neprimink geriau tų varlių fear.gif fear.gif fear.gif Aš kaip tik pusryčius valgiau kai jas rodė blink.gif Siaubas kažkos, nesuprantu kaip žmonės gali tokias laikyti ax.gif
Storos, riebalinės tokios, o jau ta balta iš vis pabaisa - nekiščiau aš nei piršto į tokį akvariumą unsure.gif
Jau salamandrų lervas tada geriau laikyti - nors jos man irgi feee fear.gif Vyras kažkada gundė pirkt - tai paskui išsiaiškinau, kad jam jos irgi nemalonios, ale kaip sakoma "ant prikolo" laikytų g.gif blink.gif smile.gif
Atsakyti
Aš žiūriu laidą "Mūsų gyvūnai". Aš nieko naujo nesužinau, beveik nieko naujo..žiūriu vien dėl to, kad nelabai išmanau akvariumistikos, tai vis įdomu, kai rodo ką susijusio su žuvimis, vandens augalais, akvariumų įrengimu. Šunys, katės, papūgos, kiti paukščiai rodos jau iki skausmo pažįstami.
O šiaip, man tai - smagi laida smile.gif
Atsakyti
Man kažkaip lietuviškos laidos nelabai įdomios, o vat animal planet laidas pasižiūriu kiekvieną vakarą - patinka apie veterinarus kai rodo, konkrečius atvejus, kai atveda gyvūnus, nustatinėja diagnozes, gydo ir t.t. dar patinka toks laidų ciklas apie gyvūnų sugebėjimus, na jų gebėjimas mokytis, jausti šeimininką ir pan., žodžiu supranti kokie tie gyvūnhai protingi ax.gif ir apie veisles labai išsamios laidos būna.
Atsakyti
Animal planet tikrai labai thumbup.gif kanalas..Aš labai mėgstu jų rodomą laidą apie tarnybas, kurios rūpinasi gyvūnų gerove thumbup.gif Apie tai, kaip elgiamasi su žiauriaisi, gyvūnus neprižiūrinčiais savininkais, apie tai, koks tų tarnybos pareigūnų dėmesys pačiam gyvūnui..
Aišku, veterinarinė praktika irgi įdomi, nor sir per televizorių. tačiau kiek teko matyt, čia lyg specialiai televizijai..Gyvenime viskas kiek kitaip, netgi užsienyje.
Atsakyti
Pamiršau ir tarnybas paminėti. Tai irgi patinka net labai. Kad lietuvoj tokia tvarka būtų ax.gif
Atsakyti
Sveikutes gyvuneliu myletojos thumbup.gif

Na as sioje temoje noreciau pasikalbeti ne tik apie laida Musu gyvunai. Taciau tenka pastebeti, kad laidu apie gyvunus nera tiek daug (turiu omeny laidas, o ne jau sukurtus filmus apie flora ar fauna). O ir tiesa, kad visada rodo apie tuos pacius musu numyletinius- sunelius, katytes, pauksciukus. Uztat ir nustebau kai per MG parode tas naguotasias varles. Kad ir bjauru, bet kazkas naujo.

As taip pat labai megstu ziureti ivairius National Geography sukurtus filmus, kai yra proga ziuriu ir animal planet. Bet mane labiau domina ivairenybes, idomybes. Pvz apie dramblius labai patinka ziureti- kazkokie unikalus gyvunai, patiko serijos apie vorus. Arba labai domina tokie visokie unikumai- sarvuociai, echidnos, anciasnapiai.

Ti stai- cia siulau pasidalinti visokiomis idomybemis apie egzotinius gyvunus. Gal matet, gal girdejot, gal skaitet...

Egzotika ar ne, taciau mano drauge nusipirko ir namie augina vora pauksteda biggrin.gif Buvusi bendradarbe namie augina pitona Ramzi biggrin.gif kiekviena menesi maitina ji saldytomis arba gyvomis pelytemis... brrr...

Gal jusu pazystami taip pat augina kazka egzotisko? smile.gif

Atsakyti
Aš auginau gyvalazdes ax.gif Bet viena per tėčio žioplą galvą pabėgo, o kita buvo jau sena - tai po kiek laiko baigė savo dienas rolleyes.gif
Vyras jas namo partempė, pats ir terariumą gamino biggrin.gif Man tai jos įdomios - aš turėjau kur panašios į šakeles, o būna panašių ir į lapus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, voro, tai tikrai nelaikyciau namuose, man jie kazkaip visai nemieli. Va, mano draugas labai myli vorus, ir mazus voriukus ir didelius, bet as ne, man ir gyvates ne prie sirdies. Nieko negaliu sakyti, gyvaciu oda grazi, spalvingos tokios, rastuotos, bet kai jos rangosi, sliauzia, tai net siurpas pereina beziurint. Bet laidos apie gyvates patinga.

Man tai iguanos visai nieko, gal ir galeciau auginti namuose... Kai kas jas vasara lauke su pavadeliu (triusio, ar kates) vedzioja, leidzia pasiganyti po zolyte. rolleyes.gif

Kalbant apie laidas, tai man labai patinka ta , kur rodo per LNK savaitgaliais (bet nevisuomet) "The most extreme", ar kazkas panasaus. thumbup.gif Kur visokius gyvunus lygina su zmonemis.
Atsakyti
Mėgstu žiūrėti filmus, kuriuose vaidina gyvūnai: šunys, katės ar dar kokie. Manau ir kiti mėgsta. Esu kelis mačiusi, bet norėčiau daugiau smile.gif gal yra žinovų?
Esu mačiusi "Along came Polly" su šeškiuku
"Geltonojo šuns nuotykiai" su retriveriu
Aišku "Komisarą Reksą", nu bet čia serialas
Kai buvau vaikas "Meškutė Nida"
"Meet the Fockers" ir kitą dalį "Paskutinis jaunikio išbandymas" thumbup.gif
"The animal" šitas tikrai geras thumbup.gif
daugiau dabar neprisimenu, siūlau pildyt sąrašiuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 13 vasario 2006 - 00:08
Labai superinis filmas '' sugrizimas namo '' yra ne viena dalis thumbup.gif maciau ji kelis kartus, ir dar paziureciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 02 13, 14:41)
Labai superinis  filmas '' sugrizimas namo '' yra ne viena dalis  thumbup.gif maciau ji kelis kartus, ir dar paziureciau  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif o gal žinai kaip jis tiksliai angliškai vadinasi, nes dažnai lietuviai ne pažodžiui išverčia originalą bigsmile.gif
Atsakyti