Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausias patiekalas?

Apklausa: Kokį vieną patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (296 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
1. pica
2. cepelinai
3. kotletai
Atsakyti
Labiausiai mėgstu cepelinus thumbup.gif , tačiau kadangi jų pagaminimo procesas labai ilgas, tai valgau juos tik kavinėse arba per šventes pas mamą rolleyes.gif ,
antroje vietoje būtų - balandėliai thumbup.gif ,
o šiaip , ir kotletai- skanu, tik kad jų nėra kada pasiilgti rolleyes.gif , dažnai gaminami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 11 lapkričio 2007 - 09:34
Šiaip iš išvardintų tai skaniausia - balandėliai ir cepelinai. Mėgstu juos bet valgau retai, nes figūrai kenkia - tai valgau tik pas mamą - mano šeimyna irgi nelabai juos mėgsta, tai užtenka kelis sykius per metus paragauti.....
Šiaip maniškis vyras mėgsta vištieną, žuvį, ........... vaikas labiausiai - blynus arba lietinius, o visokių kebabų ir kitų nesveikybių mes iš viso nevalgom. Na, mudu su vyru kokius pora sykių per metus - picą Čili suvalgom, o vaikui - neįkiši......
Atsakyti
Prabalsavau už kebabus ax.gif
Atsakyti
Nera is ko rinktis g.gif g.gif Zuvies noriu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2007 11 06, 18:20)
Štai toks tas klausimas, kokį VIENĄ patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (jo,jo, ne itin rafinuotam skoniui pritaikytas, be to kaloringas ir nesveikas maistas biggrin.gif )

Pavyzdžiui, man patinka praktiškai visi šie gėriai. Nors tvirtai manau, kad pica yra tobulas kulinarijos kūrinys ir nieko geresnio žmonija dar nėra išradusi biggrin.gif

eh pica,net dabar seilė nutysta ir pasijaučiau tokia alkana
Atsakyti
aga, o kodel zuvies nera? g.gif
Atsakyti
CEPELINAI,IR BALANDELIAI thumbup.gif
Atsakyti
O aš irgi susidomėjau kodėl žuvies nėra? biggrin.gif O iš šių išvardintų patiekalų, tai man skaniausi yra balandėliai thumbup.gif , nors tikrai nera pats skaniausias valgytas patiekalas smile.gif .
Atsakyti
Is isvardintu balandeliai, bet labiausiai megstu vedarus su spirguciu ir grietines padazu thumbup.gif Po to balandeliai ir cepelinai
Atsakyti
nera žuvies.
Skaniausia yra žalia sūdyta lašisa bigsmile.gif galiu ją gryną valgyt.
mėgstu visus patiekalus su ja blink.gif
Atsakyti
Žuvies nėra, nes: nors negaliu tiksliai pasakyti, ką visi išvardinti patiekalai turi bendro, bet, jaučiu, kad jie turi kažką bendro, o žuvis - to kažko neturi blush2.gif biggrin.gif Gal ji pernelyg sveikas maistas, todėl čia netinka, ji tiktų apklausai, ką labiausiai mėgstate:

1. Žuvį
2. Vištieną
3. Kiaulieną
4. Ir taip toliau...

PICA....mmmm... biggrin.gif
Atsakyti