Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausias patiekalas?

Apklausa: Kokį vieną patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (296 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O as uz cepelinus thumbup.gif
Atsakyti
As uz pica,nors ir cepelinus laabai megstu,o vat kotletu schmoll.gif
Atsakyti
kotletukai tai gan daznas patiekalas pas mus ir skanus, cepelinai pas mama thumbup.gif , o paskutiniu metu "isimylejau" i kebabus blush2.gif
Atsakyti
pica mieliniu paplociu ir daug daug surio niam niam tongue.gif
Atsakyti
ax.gif Nors tu ka, niekaip negaliu atsispirti mamos cepelinams ax.gif
Atsakyti
Aš už balandėlius. Skanesnių nei mano Mamos pagamintu neteko ragaut essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš visus šiuos patiekalus mėgstu bigsmile.gif ir visų kartais pasiilgstu, bet balsavau už kebabus, nes jų vienintelių nesu dariusi ir valgau nedažnai, nes tikrai skanius esu valgiusi tik Kaune. O ten būnu nedažnai doh.gif
Atsakyti
Nežinau už ką balsuot, nes ir cepelinai ir balandėliai ir kotletai ir pica patinka, kebabą irgi suvalgau,,, g.gif žinau kad dešrainių tai nemėgstu schmoll.gif visus kitus - pagal nuotaiką biggrin.gif
Atsakyti
Nei vienas! Man patinka bulvių apkepas su sūriu ir svogūnais tongue.gif
Atsakyti
Balsavau uz cepelinus, bet taip pat labai patinka pica, balandeliai ir kebabai smile.gif
Atsakyti
Cepelinai su varške - yra super,kai jie skanūs bigsmile.gif kitokių nemėgstu doh.gif
Atsakyti
balsavau uz balandelius, nors jiems manau skirciau antra vieta ax.gif pirmoje vietoje man guliasas thumbup.gif
Atsakyti