Įkraunama...
Įkraunama...

Tiramisu, tikras itališkas desertas

QUOTE(rrr? @ 2012 09 18, 20:06)
Brangokas sitas skanestas 
15Lt mascarpone (nors rimi maciau ir uz 11lt, tik jo dar neisbandziau)
apie 4Lt sausainukai
o romo, kiausiniu ir cukraus neskaiciuoju. jie ir taip namie, atskirai pirktis nereikia. Tai vat taip vat...  smile.gif


nėr pas mus rimi doh.gif
reik perverst lankstinukus mažu akcija kur g.gif

kokio dydžio kiaušinius jūs saviškiui naudojat?
be romo apsieisim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 18 rugsėjo 2012 - 20:15
Nežinau, ar dar yra, bet vakar mascarponę pirkau Maximoje su akcija. Nepamenu, kiek tiksliai, bet kainavo 9 ar 10 Lt. smile.gif O romą galima pakeisti brendžiu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 09 18, 22:15)
nėr pas mus rimi  doh.gif
reik perverst lankstinukus mažu akcija kur  g.gif

kokio dydžio kiaušinius jūs saviškiui naudojat?
be romo apsieisim  blush2.gif


Kiausinukai is mociutes, is kaimo. Bet jie vidutinio dydzio. Aisku, skonio reikalas, bet man asmeniskai, tiramisu be romo schmoll.gif ne tiramisu.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 09 18, 21:15)
nėr pas mus rimi  doh.gif
reik perverst lankstinukus mažu akcija kur  g.gif

kokio dydžio kiaušinius jūs saviškiui naudojat?
be romo apsieisim  blush2.gif



vietoj romo gali naudoti amareta,irgi labai skanu 4u.gif
maskarpones suriui maksimoi neseniai akcija buvo,pirkau kazkas uz 10 lt dideli indeli 4u.gif siaip jis norfoi yra pigesnis 4u.gif

dariau savaitgali sunaus gimtadieniui,kaip tik baigineju likcius biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 10 22, 09:13)
vietoj romo gali naudoti amareta,irgi labai skanu 4u.gif
maskarpones suriui maksimoi neseniai akcija buvo,pirkau kazkas uz 10 lt dideli indeli 4u.gif siaip jis norfoi yra pigesnis 4u.gif

dariau savaitgali sunaus gimtadieniui,kaip tik baigineju likcius biggrin.gif  wub.gif

Kokia kaina Norfoj jo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 10 22, 22:29)
Kokia kaina Norfoj jo g.gif ?

5 lt uz 250gr.
Atsakyti
Tiramisu - gėris thumbup.gif Buvau jau senai begaminus, kol vėl prisiminiau po ilgos pertraukos. Toks lengvas, tirpsta burnoje. Prie kavos nerealiai tinka. Paskutinį sykį gaminau ne su konjaku, o su amaretu. Labai puikus skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshke @ 2012 11 13, 21:42)
Tiramisu - gėris thumbup.gif Buvau jau senai begaminus, kol vėl prisiminiau po ilgos pertraukos. Toks lengvas, tirpsta burnoje. Prie kavos nerealiai tinka. Paskutinį sykį gaminau ne su konjaku, o su amaretu. Labai puikus skonis thumbup.gif


tikrai, amaretas suteikia puiku prieskoni siam desertui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vandenis76 @ 2012 11 17, 23:01)
tikrai, amaretas suteikia puiku prieskoni siam desertui  smile.gif

g.gif reiketu kada ir su amaretu pabandyti. Bet man klasikinis ir sventas reikalas su romu, visada darau tik su juo.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 10 23, 08:14)
5 lt uz 250gr.

Neradau Norfoj jo,nieko keisto,skurdi Norfa šalia manęs unsure.gif

QUOTE(rrr? @ 2012 11 17, 22:45)
g.gif reiketu kada ir su amaretu pabandyti. Bet man klasikinis ir sventas reikalas su romu, visada darau tik su juo.

O aš niekad negaminau su alkoholiu g.gif pirkti butelį vien del deserto neapsimoka,paskui stovės iki kito karto,kol vėl darysiu tiramisu ir naudosiu alkoholį blush2.gif nors norėčiau paragauti,tada būtų tikras tiramisu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 16 gruodžio 2012 - 17:58
QUOTE(Aglėja @ 2012 12 16, 19:58)
Neradau Norfoj jo,nieko keisto,skurdi Norfa šalia manęs  unsure.gif
O aš niekad negaminau su alkoholiu  g.gif pirkti butelį vien del deserto neapsimoka,paskui stovės iki kito karto,kol vėl darysiu tiramisu ir naudosiu alkoholį  blush2.gif nors norėčiau paragauti,tada būtų tikras tiramisu  bigsmile.gif

Nu ne... blush2.gif ne tik del deserto ax.gif vartojamas ir "profilaktiskai". Bet viena romo butelaiti pasidejusi esu atskirai, kad jis yra MANO ir niekas nedristu imti, nes jis sparciai tusteja tiramisu deka.
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2012 12 16, 18:54)
Nu ne...  blush2.gif ne tik del deserto  ax.gif vartojamas ir "profilaktiskai". Bet viena romo butelaiti pasidejusi esu atskirai, kad jis yra MANO ir niekas nedristu imti, nes jis sparciai tusteja tiramisu deka.

biggrin.gif aš profilaktiškai nenaudoju alkoholio tokio blush2.gif nebent vyną gal dar brendį,bet jie netinka biggrin.gif
Atsakyti