Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė muzika, dainos

QUOTE(dziulka @ 2007 11 12, 12:10)
Nelabai  g.gif as iskart siunciuosi dainas...

Va,gali cia paziuret ir paklausyt  mirksiukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=-8rY0Fyws20



QUOTE(D-liute @ 2007 11 12, 13:19)
Zinok as siunciu per torrentus. Isirasyk kokia torrentu programa (utorrent, bitcomet...) ir tada googlej ivesk raktini zodi kad ir "christmas" ir dar pridek zodi "torrent"  smile.gif . O tada rinkis ko tau reikia. O jei zinai gali ir konkretesni albumo pavadinima ivest. Ta daina yra is albumo  A Santa Cause, taip pat gali parsisiusti  A Santa Cause 2 albuma, ten viena dievisko grozio daina yra  wub.gif Haste The Day - O' Come Emmanuel (daina susikaupimui, bet buten sita dainos versija). Dainos tuose albumose sakyciau nevisai tokios tradicines  biggrin.gif , bet kaikurios tai tiesiog super.
Tiesiog bandyk paieskoti, tikrai rasi  4u.gif

Tai irgi vienas is budu kaip paklausyti tos ar kitos dainos. Tik nevisoms dainoms klipai sukurti, bet zmones sukuria savo namu vaizdelius ir uzdeda ta daina - gaunasi gamintas namuose klipas  smile.gif  ax.gif



Ačiū, pasižiūrėsiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Man lb patinka visos, kurias turiu... O ju lb daug user posted image

Bet labiausiai "It's Christmas Again"
user posted image
Atsakyti
As parsisiunciau uTorrent'a ir siunciuosi muzika is sio puslapio http://www.torrentva...t-Files/25.html
wink_3.gif friends.gif
Atsakyti
Negaliu pakęst gruodžio mėnesio, nes jau kelinti metai visur skamba ta pati:

Wham-Last Christmas

(Last Christmas, I gave you my heart
But the very next day, You gave it away
This year, to save me from tears
I'll give it to someone special)

O jin visai nesutampa su mano biolauku biggrin.gif nekenčiu tos dainos ph34r.gif
Yra kelios kurios patinka, bet jų niekada negroja viešose vietose cool.gif O pati kažkaip nesugalvoju kalėdinių dainų klausyt mastau.gif Nemėgstu švenčių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo litavkasam: 18 lapkričio 2007 - 20:16
man visos Kaledines dainos sukelia nostalgija wub.gif o siemet Kaledos bus Labai Labai Ypatingos wub.gif net dabar susigraudinu wub.gif pirmosios Kaledos su Suneliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 20, 14:35)
man visos Kaledines dainos sukelia nostalgija  wub.gif  o siemet Kaledos bus Labai Labai Ypatingos  wub.gif  net dabar susigraudinu  wub.gif  pirmosios Kaledos su Suneliu  wub.gif

Sveikinu 4u.gif , manau, bus tikrai ypatinga šventė mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas uzsikreciau kaldeine nuotaika galutinai susiradau kalediniu dainu diska ir kaifuoju, draug4 atejus i svecius, tai pirstu pasukiojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 20, 17:30)
viskas uzsikreciau kaldeine nuotaika galutinai susiradau kalediniu dainu diska ir kaifuoju, draug4 atejus i svecius, tai pirstu pasukiojo  lotuliukas.gif

todėl aš ir nenoriu puošti namų iš anksto, nes visai manija kalėdinė užeina doh.gif dainos, papuošimai, parduotuvės... Apie kitką negaliu galvot ax.gif
Atsakyti
Invincibile, o su kokia programa reiktu klausytis parsisiuntus muzika is Torrent?
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2007 11 22, 14:29)
Invincibile, o su kokia programa reiktu klausytis parsisiuntus muzika is Torrent?

manatrodo tinka ir tas pats vinamp'as arba mediaplayer'is g.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2007 11 22, 16:40)
manatrodo tinka ir tas pats vinamp'as arba mediaplayer'is  g.gif

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
Na, isbandziau su Mediaplayeriu, Realplayeriu, VLC ir dar keliais, truksta tik Winampo doh.gif Neatidaro nors pasiusk verysad.gif
Atsakyti