Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jolė @ 2007 12 10, 20:10)
4u.gif
Sveikinu, paiduke, pagaliau sulaukus savo virtuvinio  4u.gif

ačiū wub.gif gerai, kad neilgai laukiau, tai pirmieji nauji baldai mūsų naujuose namučiuose
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 12 10, 12:41)
mano virtuvytė
dar trūksta vieno stiklo ir kelių detalių
spalva finų medis cinamonas ir alabasteris
user posted image

user posted image

user posted image

Labai faina virtuvikė wub.gif Smagu wub.gif O aš savosios vis dar laukiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 12 10, 11:41)
mano virtuvytė
dar trūksta vieno stiklo ir kelių detalių
spalva finų medis cinamonas ir alabasteris

Fantastiška virtuvė wub.gif
Mano svajonių,vat tokios ir noriu ir būtent tokiomis rankenomis ir plokštę vietoj plytelių ax.gif labai dėkui kad parašėte ir spalvas o ir kainavo ji jums labai nedaug thumbup.gif Tik aš darysiu vienos spalvos,ne kombinuosiu kita spalva ir mastau ar tuomet tik nereikia keisti stalviršio,nes viskas labai jau vienos spalvos būtų,nes ir stalą iš tos pačios plokštės daryti norėčiau.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 12 10, 21:16)
ačiū  wub.gif gerai, kad neilgai laukiau, tai pirmieji nauji baldai mūsų naujuose namučiuose



kaip smagu nauji namai thumbup.gif prisimenu isirengimo nuotaikas, tai man tikras malonumas...patinka tas procesas lotuliukas.gif

virtuve faina pas jus wink.gif jaukios spalvos, ka ant lango desit? panasus projektas pas mano pazystamus...tai kai romanetes uzdejo virtuve igavo dar didesi jaukuma smile.gif
Atsakyti
Paiduke aciu uz atsakymus 4u.gif
Stalvirsio plotis prie palanges 90 Cm? ax.gif Mums meistras 60 cm rekomendavo, o as net apie 45 cm galvojau g.gif Ar patogus 90 cm plotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 11 gruodžio 2007 - 01:16
QUOTE(paiduke @ 2007 12 10, 21:24)
nenorėjau dažnai lango valyti, nes visgi apsitaško plaunant

1. 90cm
2. viena siena 4m, kita 2.95, kita 1.70
3.gamino rekomenduoti baldininkai privatininkai, kitaip "garažiniai", kainavo 7600

Ne na viskas liuks tavo virtuvej, spalvos grazios, isdestymas ne visai gudrus, alia, tu ten dienas leisi, tau geriau zinot, bet jus man seimininkes is principo pasakykit, ka jus toookio dydzio virtuvej laikysit/ veiksit/ gaminsit??? Cia jau didesne uz mazos kavinukes virtuve, nekiekviena ir tokia turi biggrin.gif Leiskit paklaust kiek pas jus seimoj nariu be katino? Itariu koki penkiolika, pagal virtuve sprendziant, ir gaminate jus ten ir gaminate ir vieni ateina kiti iseina ir stumdytis nereikia, nes virtuve didele....... Arba jus sveriate maziausiai simtuka biggrin.gif Niu supratot ka norejau pasakyti. Ne kiekybeje esme. As nuo sio varianto pakraupau ir, kaip sakiau, ne todel, kad negrazus tongue.gif
Atsakyti
man labai normalaus dydzio virtuve...as ir tokios noreciau...ir ikurtuvemis jau kvepia- desiniajame kampe prie lango jau grantas ir baltoji laukia biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2007 12 11, 07:46)
Ne na viskas liuks tavo virtuvej, spalvos grazios, isdestymas ne visai gudrus, alia, tu ten dienas leisi, tau geriau zinot, bet jus man seimininkes is principo pasakykit, ka jus toookio dydzio virtuvej laikysit/ veiksit/ gaminsit??? Cia jau didesne uz mazos kavinukes virtuve, nekiekviena ir tokia turi biggrin.gif Leiskit paklaust kiek pas jus seimoj nariu be katino? Itariu koki penkiolika, pagal virtuve sprendziant, ir gaminate jus ten ir gaminate ir vieni ateina kiti iseina ir stumdytis nereikia, nes virtuve didele....... Arba jus sveriate maziausiai simtuka biggrin.gif Niu supratot ka norejau pasakyti. Ne kiekybeje esme. As nuo sio varianto pakraupau ir, kaip sakiau, ne todel, kad negrazus tongue.gif


Man asmeniškai patinka erdvė tose vietose kur daugiausia leidžiu laiką. Pas mus pradiniame etape virtuvei buvo skrita 15 kv.m., bet paskui apžiūrėjau, kad miegamasis gaunasi virš 19 kv.m. tai be jokio sąžinės graužimo pakeičiau juos vietomis. Meigamajam man užtenka tik lovos, o vat virtuvė man turi būt erdvi mirksiukas.gif Nu ir kas, kad aš negaminu, bet ten sukuosi gan dažnai vien kiek kartų per dieną šaldytuvą tenka aplankyti, jau net nesuskaičiuoju doh.gif O tuo pačiu gal ir bus proga išmokti kokią kiaušinienę išsikepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2007 12 11, 07:46)
ka jus toookio dydzio virtuvej laikysit/ veiksit/ gaminsit??? Cia jau didesne uz mazos kavinukes virtuve, nekiekviena ir tokia turi biggrin.gif

Man erdvi virtuvė,tai thumbup.gif ir nebūtina turėti gausią šeimą,tiesiog maloniau sukiotis tokioje erdvėje,nei stumdytis mažoje kišenėje,ir tikrai tai nereiškia kad joje bus prikišta įvairiausių šiukšlių,tiesiog nebus apkrauti stlaviršiais,visokiais kombainais,puodais,mikseriais,blenderiais ir etc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2007 12 11, 08:46)
Ne na viskas liuks tavo virtuvej, spalvos grazios, isdestymas ne visai gudrus, alia, tu ten dienas leisi, tau geriau zinot, bet jus man seimininkes is principo pasakykit, ka jus toookio dydzio virtuvej laikysit/ veiksit/ gaminsit??? Cia jau didesne uz mazos kavinukes virtuve, nekiekviena ir tokia turi biggrin.gif Leiskit paklaust kiek pas jus seimoj nariu be katino? Itariu koki penkiolika, pagal virtuve sprendziant, ir gaminate jus ten ir gaminate ir vieni ateina kiti iseina ir stumdytis nereikia, nes virtuve didele....... Arba jus sveriate maziausiai simtuka biggrin.gif Niu supratot ka norejau pasakyti. Ne kiekybeje esme. As nuo sio varianto pakraupau ir, kaip sakiau, ne todel, kad negrazus tongue.gif



Kiekvienam pagal save. Man tai superine virtuve thumbup.gif Ir jei leidzia galimybes ja tureti erdvesne, tai kodel tuo nepasinaudot? tongue.gif As pavyzdziui megstu, kai susirenka smagi draugu kompanija ir kartu ka nors gaminam. O tokiu atveju reikia daugiau erdves. Ir dar gali buti daugybe kitu priezasciu del ko virtuve yra tokia, kokia yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_vaikas @ 2007 12 11, 09:46)
Ne na viskas liuks tavo virtuvej, spalvos grazios, isdestymas ne visai gudrus, alia, tu ten dienas leisi, tau geriau zinot, bet jus man seimininkes is principo pasakykit, ka jus toookio dydzio virtuvej laikysit/ veiksit/ gaminsit??? Cia jau didesne uz mazos kavinukes virtuve, nekiekviena ir tokia turi biggrin.gif Leiskit paklaust kiek pas jus seimoj nariu be katino? Itariu koki penkiolika, pagal virtuve sprendziant, ir gaminate jus ten ir gaminate ir vieni ateina kiti iseina ir stumdytis nereikia, nes virtuve didele....... Arba jus sveriate maziausiai simtuka biggrin.gif Niu supratot ka norejau pasakyti. Ne kiekybeje esme. As nuo sio varianto pakraupau ir, kaip sakiau, ne todel, kad negrazus tongue.gif

Bet argi čia laaabai didelė??? unsure.gif Kad erdvi, tai suprantu, bet, kad per didelė, tai tikrai ne.Nežinau ar teisi, ir ar yra integruotas čia šaldytuvas, bet tarkim, atmesk jį, atmesk indaplovę, vietą po kriaukle, po virykle yra orkaitė, tai tada ar taip jau daug lieka?Tarkime man dar reikia vietos mineralinio poką laikyti kažkur ir alaus nemažą kiekį blush2.gif , dar katės ir šuns maistai vietos užima, dar krūva indų iškylai (mėgstu į gamtą vežtis ryškius plasmasinius, dėl svorio ir patogumo).Kažkur reikia laikyti ir staltieses, žvakes, taures, tortines, ledaines ir t.t. ir pan.Žodžiu visas ūkis pas mane turi sutilpti virtuvėje.Kur visa tai detų būdama mano vietoje kita, nežinau.Pas ką kiti pomėgiai ir poreikiai, gal tokios ir nereikia, bet aš dėžėmis, visuose pakampiuose, kaip, kad yra dabar, užsiversti nebematau reikalo.
Papildyta:
QUOTE(ramirėja @ 2007 12 11, 10:53)
Man erdvi virtuvė,tai thumbup.gif ir nebūtina turėti gausią šeimą,tiesiog maloniau sukiotis tokioje erdvėje,nei stumdytis mažoje kišenėje,ir tikrai tai nereiškia kad joje bus prikišta įvairiausių šiukšlių,tiesiog nebus apkrauti stlaviršiais,visokiais kombainais,puodais,mikseriais,blenderiais ir etc mirksiukas.gif

Ačiū už papildymą, dar ir šituos virtuvių griozdus buvau pamiršusi suminėti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 12 11, 10:11)
Bet argi čia laaabai didelė??? unsure.gif Kad erdvi, tai suprantu, bet, kad per didelė, tai tikrai ne.Nežinau ar teisi, ir ar yra integruotas čia šaldytuvas, bet tarkim, atmesk jį, atmesk indaplovę, vietą po kriaukle, po virykle yra orkaitė, tai tada ar taip jau daug lieka?Tarkime man dar reikia vietos mineralinio poką laikyti kažkur ir alaus nemažą kiekį blush2.gif , dar katės ir šuns maistai vietos užima, dar krūva indų iškylai (mėgstu į gamtą vežtis ryškius plasmasinius, dėl svorio ir patogumo).Kažkur reikia laikyti ir staltieses, žvakes, taures, tortines, ledaines ir t.t. ir pan.Žodžiu visas ūkis pas mane turi sutilpti virtuvėje.Kur visa tai detų būdama mano vietoje kita, nežinau.Pas ką kiti pomėgiai ir poreikiai, gal tokios ir nereikia, bet aš dėžėmis, visuose pakampiuose, kaip, kad yra dabar, užsiversti nebematau reikalo.
Papildyta:

Ačiū už papildymą, dar ir šituos virtuvių griozdus buvau pamiršusi suminėti doh.gif  biggrin.gif


Visiskai pritariu Cobrytes pasisakymui. Pas mane irgi visas gyvenimas tures tilpti virtuvej. Del to ir ieskojau buto su atskira virtuve, o ne sujungta su svetaine. Svetainej pas mus labai jau minimalistine sekcija, todel beveik viskas, kas ten bus padeta atliks puosiamaja funkcija, todel absoliuciai visi indai bei alkoholio atsargos bus laikomi virtuveje. Todel man reikalinga ne tik erdvi, bet ir su daug spinteliu, stalciu virtuve
Atsakyti