Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

QUOTE(Azazella @ 2012 07 23, 15:58)
Butu idomu isgirsti nuomone sraigtiniu laiptu "savininku" apie tokio tipo laiptu pliusus ir minusus. Jei tektu apie laiptus galvoti nuo nulio, ar detumetes sraigta, ar galvotumete apie kitoki varianta?


Turiu progu tokius laiptus bandyti, tai pritariu, kad labai lengva jais netycia nuciuozti ant uzpakaliuko doh.gif Cia geriausiu atveju, o blogiausiu ir rimtai nusiristi, kadangi pakopos eina siaurejanciai. Sveciuose negaliu atsipalaiduoti, kai vaikai sumasto zaisti tai virsuje, tai apacioje, kur yra tokie laiptai unsure.gif
Jei tik yra galimybiu, darykite kitokios formos del saugumo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal galite rekomenduoti laiptų meistrą Šiauliuose, Šiaulių rajone. Norime keisti laiptų pakopas. Būsiu labai dėkinga, jei kas nors pagelbės ir rekomenduos kokį asmenį ar firmą.Ačiū
Atsakyti
Reikalingas dirbantis Vilniuje laiptininkas, į AZ
Atsakyti
Mergaites, gal galite rekomenduoti gera meistra dirbati su medziu? Norime 2 azuoliniu laiptu, butu faina gauti laiptininka su rekomendacijomis, bus didelis aciu jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 07 24, 19:33)
mums ąžuoliniai mediniai laiptai kainavo 12000 Lt.



Laiptai laiptams nelygu : priklauso ir nuo pakopu skaiciaus ir nuo modelio, ar uzdari, ar atviri, su kokiais rankturiais ir t.t.
Atsakyti
Sveiki,

Norėčiau sužinoti, gal yra kažkokia laiptų apskaičiavimo formulė? Mes norėtumėm sužinoti, kokį daryti aukštį tarp pakopų, koks pakopos plotis turi būti ir apskritai kiek tų laptukų, kad būtų patogu laipioti.

Esu radusi vieną programėlę, bet nelabai kažkas pagal jau gaunasi mano manymu?

user posted image

Pas mus laiptai su posūkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indregu: 22 rugpjūčio 2012 - 20:26
Sveiki,
Programeliu tai yra ivairiu, bet paprasciausiai butu paskaiciuti pagal formule h+b=~450 cia skaiciuojant milimetrais. h butu pakopos aukstis, b butu pakopos plotis ejimo vietoje.

Paprasciausiai pasimatuokite patalpos auksti nuo grindu iki grindu, tada paskaiciuokite kiek norite tureti pakopu padalinkite kad aukstis gautusi nuo 160 ~200 mm, tada is 450 atimkite auksti gausita apytiksli pakopos ploti ejimo vietoje.
O jau tada matuokite tos vietos kur isivaizduojate vaiksciojima ilgi ir ziurekite ar telpa tiek pakopu kiek norite tureti.
is praktikos gyvenamam name patogiausiai koja deti yra ant 250~290 pakopu.


QUOTE(indregu @ 2012 08 22, 21:10)

Sveiki,

Norėčiau sužinoti, gal yra kažkokia laiptų apskaičiavimo formulė? Mes norėtumėm sužinoti, kokį daryti aukštį tarp pakopų, koks pakopos plotis turi būti ir apskritai kiek tų laptukų, kad būtų patogu laipioti.

Esu radusi vieną programėlę, bet nelabai kažkas pagal jau gaunasi mano manymu?

user posted image

Pas mus laiptai su posūkiu.

Atsakyti
QUOTE(Raimiux @ 2012 08 22, 22:16)
Sveiki,
Programeliu tai yra ivairiu, bet paprasciausiai butu paskaiciuti pagal formule h+b=~450 cia skaiciuojant milimetrais. h butu pakopos aukstis, b butu pakopos plotis ejimo vietoje.

Paprasciausiai pasimatuokite  patalpos auksti nuo grindu iki grindu, tada paskaiciuokite kiek norite tureti pakopu padalinkite kad aukstis gautusi nuo 160 ~200 mm, tada is 450 atimkite auksti gausita apytiksli pakopos ploti ejimo vietoje.
O jau tada matuokite tos vietos kur isivaizduojate vaiksciojima ilgi ir ziurekite ar telpa tiek pakopu kiek norite tureti.
is praktikos gyvenamam name patogiausiai koja deti yra ant 250~290 pakopu.

Dėkoju už atsakymą. Pabandžiau pagal jūsų aprašymą paskaičiuoti - gavau 188,6 pakopos aukštį ir 261,4 pakopos plotį. Tai truputį skiriasi nuo mano įdėto planelio. Pas mus pagal jį būtų 30 cm pakopos plotis ir 20,7 aukštis (ar ne per aukštai laiptelis? g.gif )
Atsakyti
Zingsnis geras patogus. Tikekimes kad tai ir pavyks igyvendinti. kas del 20 cm aukscio tai siek tiek perdaug, nors buna kad kitaip neina padaryti. 188 mm aukstis pats tas gyvenamam name.
dar jei neklystu patogiu laiptu pasvirimo kampas yra apie 33 laisnius, o Jusu idetam pavyzduke 41 laipsnis.

QUOTE(indregu @ 2012 08 23, 11:39)
Dėkoju už atsakymą. Pabandžiau pagal jūsų aprašymą paskaičiuoti - gavau 188,6 pakopos aukštį ir 261,4 pakopos plotį. Tai truputį skiriasi nuo mano įdėto planelio. Pas mus pagal jį būtų 30 cm pakopos plotis ir 20,7 aukštis (ar ne per aukštai laiptelis?  g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimiux: 23 rugpjūčio 2012 - 17:21
QUOTE(indregu @ 2012 08 23, 11:39)
Dėkoju už atsakymą. Pabandžiau pagal jūsų aprašymą paskaičiuoti - gavau 188,6 pakopos aukštį ir 261,4 pakopos plotį. Tai truputį skiriasi nuo mano įdėto planelio. Pas mus pagal jį būtų 30 cm pakopos plotis ir 20,7 aukštis (ar ne per aukštai laiptelis?  g.gif )


Pakopos aukstis matuojamas nuo vienos pakopos virsaus iki kitos pakopos virsaus, Pagal jusu ankstesni brezini pakopos aukstis yra ne 20,7, o 25,7 cm. Tokia pakopa per auksta. UK normatyvai privaciuose namuose leidzia maksimalu pakopos auksti 22 cm, bet geriau visgi yra nevirsyti 20 cm. Patogiems laiptams aukstis turetu buti apie 18 cm.
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot kur pigiausiai daro stiklinius tureklus laiptams? Dar idomu ar darant laiptus jau reikia pasakyti meistrui kad noresim stikliniu tureklu ar nebutina g.gif , laiptai bus konsoliniai uzdari , pakopos storis 4cm . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 09 13, 12:44)
Sveiki, gal kas zinot kur pigiausiai daro stiklinius tureklus laiptams? Dar idomu ar darant laiptus jau reikia pasakyti meistrui kad noresim stikliniu tureklu ar nebutina  g.gif  , laiptai bus konsoliniai uzdari , pakopos storis 4cm . 4u.gif



Manau zinoti nepakenks
smile.gif
Atsakyti