Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus laiptai

QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 26, 20:32)
8 t. (laiptai uosiniai, beicuoti ir alyvuoti)  4u.gif

isivaizdavau dukart brangesnius,nu labai grazus,oi kaip mums dar toli iki laiptu doh.gif o kur gaminotes?
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2008 10 26, 19:42)
isivaizdavau dukart brangesnius,nu labai grazus,oi kaip mums dar toli iki laiptu doh.gif o kur gaminotes?

dėkui smile.gif aš irgi rezultatu patenkinta.
Gaminomės Gagžduose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 26, 20:52)
dėkui smile.gif aš irgi rezultatu patenkinta.
Gaminomės Gagžduose  4u.gif



Tikrai labai jauku ir gražu... 4u.gif
Na mes taip pat jau pradedame ieškoti meistriukų laptų gamybai. Gal galite atsiųsti kontaktus Jūsiškio meistriuko. Mano tėvai Gargžduose, tai jau apie vieną kažkokį gargždiškį kalbėjome.
Iš anksto dėkui .....
Atsakyti
Vik_torija labai grazus laiptai wub.gif bigsmile.gif ir kainyte tikrai normali.
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 26, 19:52)
Ką tik "iškepti", net nuo dulkių dar nenuvalyti smile.gif

na labai jau dailus - ir apsvietimas man toks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 26, 20:52)
Ką tik "iškepti", net nuo dulkių dar nenuvalyti smile.gif

Labai gražūs ne tik laiptai, bet ir visa aplinka wub.gif Gal kas nors galėtų patarti kokį beicą pasirinkti ąžuolinėms pakopoms, norint išgauti balintą atspalvį
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 26, 19:52)
Ką tik "iškepti", net nuo dulkių dar nenuvalyti smile.gif

Kaip uz tokia kaina, normalus laiptai.
Tik kas cia taip suprojektavo, kad laiptu aikstele gavosi virs duru staktos kampo...
Atsakyti
QUOTE(korcula @ 2008 10 27, 13:13)
Gal galite atsiųsti kontaktus Jūsiškio meistriuko. Mano tėvai Gargžduose, tai jau apie vieną kažkokį gargždiškį kalbėjome.
Iš anksto dėkui .....

4u.gif
861885409 vardo aš neatsimenu (vyras daugiau bendravo smile.gif )

QUOTE(Hameris @ 2008 10 27, 17:46)
Kaip uz tokia kaina, normalus laiptai.
Tik kas cia taip suprojektavo, kad laiptu aikstele gavosi virs duru staktos kampo...

Toks jausmas, kad jei būčiau dvigubą kainą parašiusi, tai laiptai būtų lievi kaip už tokią kainą smile.gif Kažkaip sujuokino...
Na o dėl aikštelės, tai čia mūsų superinis architektas taip laiptų angą ir durų vietą suprojektavo, o laiptininkas išpaudė maksimaliai padorų variantą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 27, 20:22)
Toks jausmas, kad jei būčiau dvigubą kainą parašiusi, tai laiptai būtų lievi kaip už tokią kainą smile.gif Kažkaip sujuokino...
Na o dėl aikštelės, tai  čia mūsų superinis architektas taip laiptų angą ir durų vietą suprojektavo, o laiptininkas išpaudė maksimaliai padorų variantą wink.gif

pas mus tokia pati architekto kliurka.. dar baisiau, pas mus laiptai dar ir ant durų kiek užlipę.. turėjom durų varstymo pusę pagal tai derint. smile.gif

o laiptai thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Vik_torija @ 2008 10 27, 20:22)
4u.gif
861885409 vardo aš neatsimenu (vyras daugiau bendravo smile.gif )
Toks jausmas, kad jei būčiau dvigubą kainą parašiusi, tai laiptai būtų lievi kaip už tokią kainą smile.gif Kažkaip sujuokino...
Na o dėl aikštelės, tai  čia mūsų superinis architektas taip laiptų angą ir durų vietą suprojektavo, o laiptininkas išpaudė maksimaliai padorų variantą wink.gif


nore mes dar laiptų neturime bet bijau kad taip pat gali kirstis laiptai su durimis...
gal tas pats architektas iš gargždų... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 10 27, 21:53)
nore mes dar laiptų neturime  bet bijau kad taip pat gali kirstis laiptai su durimis...
gal tas pats architektas iš gargždų... blink.gif

Nieko baisaus, paprasciausiai reikia laiptus tinkamai suprojektuoti, parinkti konstrukcija...
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 10 27, 20:53)
nore mes dar laiptų neturime  bet bijau kad taip pat gali kirstis laiptai su durimis...
gal tas pats architektas iš gargždų... blink.gif

jei p. Stropas, tai tas pats hihihi.gif doh.gif
Atsakyti