Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios? VI dalis

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 11, 17:40)
vakarienei prikepiau blyneliu su tarkuotais obuoliukais, taip sunaudojau sena kefyra ir obuoliukus thumbup.gif

Labai skanus šitie blyneliai. thumbup.gif Ir aš dažnokai darau. MB gali didžiausią lėkštę suvalgyti.
O aš visai aptingau ir nieko nedariau. blush2.gif Valgėm sumuštinius. doh.gif
Turiu kaimiškų dešrelių tai gal išvirsiu, po to apkepsiu ir su ryžiais valgysim. g.gif
Dar sriubos būtų gerai išvirti, bet kadangi vėlai grįšiu po darbo jau virsiu rytoj, noriu raugintų kopustų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 12, 11:12)
Labai skanus šitie blyneliai.  thumbup.gif Ir aš dažnokai darau. MB gali didžiausią lėkštę suvalgyti.
O aš visai aptingau ir nieko nedariau.  blush2.gif Valgėm sumuštinius. doh.gif
Turiu kaimiškų dešrelių tai gal išvirsiu, po to apkepsiu ir su ryžiais valgysim. g.gif
Dar sriubos būtų gerai išvirti, bet kadangi vėlai grįšiu po darbo jau virsiu rytoj, noriu raugintų kopustų.  biggrin.gif

as irgi noriu sriubos tik nezinau kokia issivirt g.gif
Atsakyti
Na, o aš šiandien virsiu spagečius ir apipilsiu spirgučių-daržovių padažu......
Atsakyti
drinks_cheers.gif 4u.gif sveikos naujoj temoj drinks_cheers.gif thumbup.gif Mes vakar valgem pica ir vyro kepta tuna.Sandien kotletai su bulvem ir agurku,salotu misraine....Dar verdu grybus,tai gal bus rytdienos pietums. smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
vakar viriau sriuba ir liko virtos mėsytės,tai pakepinsiu su svogūnais prie virtų bulvių,dar darysiu baltą mišrainę ax.gif
Atsakyti
siandien pietums buvo virtinukai su varske ir aisku kavutes ant virsaus, tarpelius uzpilti mirksiukas.gif o vakarienei tai net nezinau g.gif
Atsakyti
pietums rukytos desreles ir morku salotos, vakarienei troskinys: mesa, bulves, morkos, svogunai ir cesnakas ax.gif
Atsakyti
Vakar pietums ir vakarienei - sriuba. Šiandien pietums - karbonadas.
Atsakyti
Ką tik grįžau iš darbo - tai pietums greitai išvirsiu koldūnų su mėsa.....
Atsakyti
pietums likes troskinys, vakarienei keptos bulves, desreles ir kopustu, zirneliu, kukuruzu salotos 4u.gif
Atsakyti
Ryžiai su dešrelėmis.
Atsakyti
Pietums - makaronu sriuba ir lietiniai su varske. Vakarienei desreles ant iesmo kepiau orkaitej+morku/majonezo salotos 4u.gif
Atsakyti