Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu prarasti Živiles!Padekite!

Labai aciu uz patvirtinima ir uz ta demesi, kuri mums skyrete! Aciu, kad buvote mintimis su mumis. Siuo metu Zivile mes globojame, bet yra planai ir del ivaikinimo.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 02 01, 10:52)
Fantastika!!! Džiaugiuosi už Živilę ir jos šaunius tėvelius!!! Ačiū, kad atrašei, Jurgita  4u.gif  4u.gif  4u.gif Sėkmės Jums visiems  4u.gif
Dar būtų įdomu sužinoti, globojate ar įvaikinote?


Globojama, paziurek po rusne11 kur yra surasyti vaikai.

Isties labai saunu.

Bet visgi noreciau paklausti, ar ne ta pacia Zivile rode per tv, sake, kad turi broliuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 02 01, 13:29)
Globojama, paziurek po rusne11 kur yra surasyti vaikai.

Isties labai saunu.

Bet visgi noreciau paklausti, ar ne ta pacia Zivile rode per tv, sake, kad turi broliuka  ax.gif

taigi rašo autorė, kad broliukas liko vaikų namuose, ir kad nėra artimo ryšio tarp vaikų, nes augo jie atskirai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2008 02 01, 14:28)
taigi rašo autorė, kad broliukas liko vaikų namuose, ir kad nėra artimo ryšio tarp vaikų, nes augo jie atskirai 4u.gif


Taip maciau, kad autore parase, kai as rasiau jos atsakymo dar nebuvo. O kai manasis pasitalpino, tik veliau pamaciau, kad atsakymas yra. Taigi truputi kvailokai isejo ax.gif Zvilgterk i pasisakymu laika lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 01 vasario 2008 - 14:17
QUOTE(laureta @ 2008 02 01, 14:16)
Taip maciau, kad autore parase, kai as rasiau jos atsakymo dar nebuvo. O kai manasis pasitalpino, tik veliau pamaciau, kad atsakymas yra. Taigi truputi kvailokai isejo  ax.gif Zvilgterk i pasisakymu laika lotuliukas.gif




O aš pražioplinau darbe per skubėjimą tą užrašą, kad Živilė yra globotinė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 02 01, 19:28)
O aš pražioplinau darbe per skubėjimą tą užrašą, kad Živilė yra globotinė...  blush2.gif


Pasitako ir taip. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Smagu, kad cia toks bendravimas vyksta!!!! smile.gif Na, nemanau, kad mano Zivilyte butu rodyta per TV... tikriausiai ten buvo ne apie mus. Taip, broliukas globos namuose, o pas jos mama dar 2 maziukai... g.gif taip jau yra.
Atsakyti
rusne, sėkmės jūsų šeimynai! tavo sitorija tikrai pamokanti, tiesiog tokiais atvejais sprendimus tenka priimi greitai...
jei globoji tik savaitgaliais - tave "nukonkuruos" siekiantys nuolatinės globos. nepaisant ryšio su vaiku, kaip bebūtų gaila.
anyway, net ir turėdama nuolatinę globą aktyviai domėkis, ar biologinė mama nėra praradusi motinystės teisių, ar nėra jų atgavusi. nes įstatymai sako viena, o biurokratai juos išverčia visai kitaip.
Atsakyti
tikrai skaudu klausytis, bet...
niekada mielos mamos, moterys, niekada neimkite vaikelio globoti tik laikinai, tik savaitgaliais ar svenčių dienomis..jeigu ensate tikra kad pasiimsit vaikiuka visam...taip negalima, pati dribu vaikų globos namuose auklėtoja, patikėkit manim kaip jaučiasi vaikas vel ir vel atvežtas iš globėjos į vaikų globos namus...jie verkia, naktim nemiega, klausinėja kada ir vėl pasiims, jie pasikeičia, pradeda vyresni vaikai šlapintis į lovas, vaikštinėti, lunatikuoti ir pan. aišku viską nupiešiau juodesnėm spavom, bet dažniausiai vaikai labai pergyvena...

aisku jus galit lankyti vaikus, juos pradžiuginti, bet jei norit vaikelio sau, tai turit žinoti globojimo tikslą, vaikai dažnai sako, geriau net lakinai nevažiuoti, nes ir vel tenka grįžti čia..į globos namus...čia jau vyresniokai kurie patyrę tai..

todėl imant vaikiuką turim turėti tikslą, tik kartais suteikti džiaugsmo, ar visam laikui vaikiuką pasiimti ir tapti jam mama, nors ir netikra..
mano tikslas su vyru, mes paimsime mergaite, ir pasistengism kuo greičiau tvarkytis dokumentus kad nereikėtų jos jau gražinti į vaikų namus.

imsiu stostogas visas porą mėnesių , per tą laiką teisiškai ji gali buti su manim nes aš laisva(tai vadnsis laikina globa) ir jau po atostogų jai ten nereikės grįžti, nes bus suruošti dokumentai visiškia globai..
na o jei jau nėra galimybių globoti visą laiką, tai nepradėkit tų laikinų globų...čia tik druagiškia patariu, nes matau aksdien tų vaikų akis, jaučiu jų skausmą kai globėja ir vėl ir vėl gražina..

o kad atsirado žmogus kuris nori visam laikui iš vaikų globos namų paimti mergytę o jus negalit to daryti, tai yra normalu, mūsų tikslas, vaikų teisių gynimo tisklas vaikui suteikti nuolatinę globą, ir tvirtą šeimą.

nekaltinu jūsų, tai tikrai nesmagi situacija, skaudi, todėl ir kitoms sakau, globa laikina turi turėti ateitį..jums skaudu kad atims, o vaikui trauma viskam gyvenimui...

mes mergatę imsim tam kad vėliau įsivaikintume, bet popierizmas, įstatymai kolkas leidžia tik laikiną, paskui jau nuolatinę globą, o vėliau jau vaikinimasi. jei nebūtų tų popierizmų kurių žinoma reikia, nes ir šiema turi priprasti prie vaiko ir vaikas prie šeimos bet..tai laikina, vėliau vaikas turi turėti šiemą


manau kai šeimos nori globoti vaikiuka turi buti viskas laiku paaiškinta..
mums pvz. iškarto sakė ar norėsit vaikinti, nes kai imi nuolatinę jau globą, turi parašyti, kad neleisi vaikintis kitiems, o pats viską darysi kad įsivaikintum atėjus laikui..ir tas raštas bus patvirtintas ir jau tada niekas iš jūsų neatims jūsų vaikiuko kurį pamilsite
Atsakyti
QUOTE(bafi @ 2008 04 19, 10:59)
mums pvz. iškarto sakė ar norėsit vaikinti, nes kai imi nuolatinę jau globą, turi parašyti, kad neleisi vaikintis kitiems, o pats viską darysi kad įsivaikintum atėjus laikui..ir tas raštas bus patvirtintas ir jau tada niekas iš jūsų neatims jūsų  vaikiuko kurį pamilsite

jeigu vaikui yra ribota tevu teise neterminuotai, tuomet gali globoti nuolatinai ir veliau isivaikinti.
Atsakyti
QUOTE(bafi @ 2008 04 19, 10:59)



Dėl bafi paminėtų ir dar daugelio jos nepaminėtų priežasčių aš visą laiką labai atsargiai žiūrėjau į savaitgalinę globą. Ar tai nėra kaip elgetai išmalda? Primaitini ir vėl paleidi vargo vargti??? Suteiki ir vėl atimi viltį... Ir taip kaskart...

Kažkada, kai buvau susijusi su vaikų globos įstaiga, darbo reikalais tekdavo dažnai ten lankytis. Labai glaudėsi prie manęs viena mergytė... Bet aš intuityviai jaučiau, kad nereikia jos vestis namo, nes negaliu jai tapti mama... Nesu prieš jokią globos rūšį, bet kažkodėl būtent savaitgalinė globa man nelimpa. Nežinau... Neatmetu ir teigiamų šio klausimo pusių, bet aš negalėčiau globoti vaiko savaitgaliais. Nemokėčiau jam paaiškinti, kad aš tau, vaikeli, tegaliu kąsnelį duoti, viso kąsnio, deja, ne.... Manau, žala šiuo atveju gali būti didesnė, nei numanoma nauda vaikui. Žmogus gyvendamas prisitaiko prie įvairių sąlygų. Ypač - vaikas. Prisitaiko ir prie globos namų. Gyvenimas ne kiekvienam pyragais lyja... Žmogui ne tik prie globos namų tenka prisitaikyti.

Viena teta atėjo - paglobojo - mama pabuvo... Kita... O VAIKAS TIKISI IR RAUDA kaupdamas savyje vien pyktį supančiam pasauliui, kuriame - vien melagiai ir nė vieno artimo. Juk kai glaudžia - visi meluoja. Visi po to palieka...

Ne. Ne man. Nors pasikartosiu - gerbiu kiekvieno nuomonę ir gerus norus 4u.gif .
Atsakyti
Analogiškose situacijose daugelis suaugusiūjių žudosi. Gi yra atvejų kai žmonės iš vargšų tampa turtingais ir paskui vėl viską praranda tokie žmonės dažnai žudosi, o čia vaikai jie gal nenusižudys bet pilnai gali pasidaryti agresyvūs ir .............
Atsakyti