Įkraunama...
Įkraunama...

Šemetos kursai

As buvau, lankiau - man buvo naudinga.
Be abejo, kad reikia atsirinkti sau tinkama informacija, neklausyti visko labai aklai. Bet siaip - po siu kursu buna labai gerai pasiruoses vyras, o mamyte zino ko tiketis per gimdyma.
Vilniuje vyksta savaitgaliais, Pasilaiciuose. Kaina apie 200 Lt. Pageidautina, kad ateitumet kartu su vyru.
Jei reikia, galiu atsiusti Kristinos, kuri registruoja kursu lankytojus, telefona.
Atsakyti
Lankiau siuos kursus. Jie buvo labai naudingi! Jauciausi labai gerai pasiruosusi tiek gimdymui, tiek paskui vaikucio pradinei prieziurai. Praverte labai daug praktisku patarimu, kuriu net knygose neradau. Manau, kad butent siu kursu deka gimdymas buvo gana lengvas.
Sekmes sulaukiant savo vaikelio!
Atsakyti
Kadangi jos telefonas skelbiamas ju mokykleles ineto puslapyje, tai jis tikrai nera paslaptis: +37068956446
Skambinkite cool.gif
Atsakyti
o gal kas is lankiusiu jau tuos kursus pasidalintu info. ar tikrai verti tie kursai 190 litu?.. na ar tikrai geriau eiti i juos, nei i pvz gimdyklose, kad ir mazylyje organizuojamus kursus, kur kainos kelis kartus mazesnes?..
kazkaip ir taip daug islaidu nusimato, tai vis svarstau, verta eiti pas semeta ar ne.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkeS @ 2005 03 23, 09:28)
o gal kas is lankiusiu jau tuos kursus pasidalintu info. ar tikrai verti tie kursai 190 litu?.. na ar tikrai geriau eiti i juos, nei i pvz gimdyklose, kad ir mazylyje organizuojamus kursus, kur kainos kelis kartus mazesnes?..
kazkaip ir taip daug islaidu nusimato, tai vis svarstau, verta eiti pas semeta ar ne.. g.gif


As asmeniskai tikrai rekomenduociau. Viena, jie atsako uz ta visa savo teikiama info. Jei tau dabar aisku, o gimus vaikui - nebeaisku - skambink, klausk bet kada, atsakys. O poliklinikoj ka? O realiai klausimu buna n... Antra, labai issamiai isdesto nuo dvasiniu aspektu iki ka valgyt ir kaip vaikuti priziuret. Trecia, i kortele iklijuoja lipduka, kad lanke Semeta, o to lipduko kazkodel dauguma med.personalo bijo ir i gimdyve su lipduku ziuri pagarbiau smile.gif Ketvirta, jei paskui noresi vaika mankstint, tai jie eina tik pas lankiusias... Penkta, rekomenduoja, pas kokius gydytojus gimdyt, as asmeniskai tai nezinojau. Sesta, idealiai paruosia moraliskai, kas man buvo labai svarbu.
Et, buciau as ju nelankius, tai nzn - nei maitint nebutu iseje, nei pagimdyt taip graziai, vnz. man labai patiko. Ejau su abiem vaikais, tai antram kartui gavau 50 proc. nuolaida smile.gif As zmogus skeptiskas, sutinku, kad idealaus nieko ner, bet vis tiek rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
As irgi esu tuos kursus praejusi. Tikrai rekomenduoju. Man bent sustiprino pasitikejima savimi. Buvau nusiteikusi gimdyti tik Cezario pjuvio pagalba, o pagimdziau pati ir be nuskausminamuju. Vyrams ( bent jau anksciau ) reikejo dalyvauti gal 1ar 2-juose uzsiemimuose, kuomet buvo mokoma, kaip masazuoti saremiu metu ir kai buvo rodomi sporto pratimai su tevu atsinestu lialiumi ir rodomi filmai apie gimdyma.
Dar kaip pliusa ivardinciau tai, kad po gimdymo galima skambinti Kristinai arba Semetai ir konsultuotis. Man asmeniskai to reikejo. Ir dar aisku, faina, kad jie atvyke i namus pamoko lialiu maudyti, parodo sporto pratimeliu.
Jei atvirai, tai ne visus tempimo ir vartymo pratimus su savo vaiku isdarinedavom.
Ne todel, kad bijojom ar kad seneliams baisiai atrode "kankinamas" vaikas, bet kadangi turime kelis medikus - artimus giminaicius, kuriu nuomone del tempimo pratimu nebuvo teigiama.
As manau, kad bet kokia informacija yra vertinga, bet nebutina visko 100 proc. reikia laikytis ir prisitaikyti sau.
Atsakyti
Lankiau pries 8 metus,bet kaip suprantu ten nelabai kas ir galejo pasikeisti.Man patiko.Buvau labai jauna,18 metu, nestuke.gif daugelio dalyku nezinojau.Po tu kursu jauciausi psichologiskai stipresne,pasiruosusi gimdyti.O mano vyrui ispudi padare blink.gif kudikis,kuri ten varte,mete kaip gumine lele biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, as dabar dar tik 16 sav. kaip nėščia, kaip manot, tos, kurios lankėt, ar jau galima būtų užsirašyt į tuos kursus ar dar vertėtų palaukti, kol daugiau savaitėlių sukaupsim?
Ir dar - kaip dažnai ten galima užsirašyti - ar kursai vyksta kartą į mėnesį ar didelės eilės?
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2005 04 17, 18:18)
Sveikos, as dabar dar tik 16 sav. kaip nėščia, kaip manot, tos, kurios lankėt, ar jau galima būtų užsirašyt  į tuos kursus ar dar vertėtų palaukti, kol daugiau savaitėlių sukaupsim?
Ir dar - kaip dažnai ten galima užsirašyti - ar kursai vyksta kartą į mėnesį ar didelės eilės?


skambtelk jiems 868956446 ir ten tau viską labai gražiai papasakos ir patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 03 24, 23:52)
Ketvirta, jei paskui noresi vaika mankstint, tai jie eina tik pas lankiusias...

Ateina ir pas nelankiusias mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as lankiau Semetos kursus jau isejus i dekretines. Tai viena tikrai gero jis padare - gerai nuteike gimdymui, pagimdziau 4.2 kg vaika be nuskausminamuju ir be dideliu moraliniu kanciu. O pries tai tikrai bijojau gimdymo skausmo ir ko gero buciau rinkusis nuskausminima, ko tikrai is tikruju nereikia. Be to, geriau susipazysti su paciu gimdymu ir pan, tai irgi geriau po to jautiesi.

Del maisto ir prieziuros nestumo metu - tai jau nera prasmes tuos kursus lankyti isejus i dekretines smile.gif O dirbanciai moteriai nestumo pradzioje praktiskai neimanoma, nes jie trunka pora savaiciu po kelias valandas dienos metu. Geriau jau kokia knyga paskaityti ar internete info pasiieskoti nestumo pradzioje.

Kas del ponios Kristinos - mano nuomone geriau jau Semeta ja pakeistu. Na man jos suteikta info dazniausiai pasirode gan beverte ir netgi keistoka. Pvz, pradejo pamenu pasakoti kad negalima nutraukti zindymo ... kai isskrenda pauksciai rudeni ir pan. Nu sako, liaudies ismintis smile.gif O kai paklausiau kodel, tai ji pradejo pasakoti apie savo pazystamus, sunu ir kaciu klubo vadovus, kad atseit jie zino daug ka apie kates ko mes nezinom ir pan, tai va ir zindymo klausimu liaudis kazka gal pastebejo. Nu nezinau, man tokia info kursuose kaip priziureti vaika tai keistai atrode. Ir daugiau pavyzdziu - pvz, pradejo pasakoti kad vos ne keliu sav. kudikius pradeti atpratinti nuo sauskelniu, nes po to buna per velai ir pan. (turejo pavyzdi apie vaika kuris ar tai 4 metu dar dare i sauskelnes) O visur raso kad nuo 1.5 metu pusle pakankamai subresta (as asmeniskai vaika ismokiau tustintis ant puodo apie antrus metus vos per kelias savaites). Arba del ciulptuko - sako kad nenaudokite, bet kiek pamenu nepapasakojo aiskiai kodel - kad naudojant ciulptuka kudikiai prasciau zinda kruti ir taip blogiau stimuliuojama pieno gamyba. Nu cia keletas pavyzdziu - jau pries beveik 3 metus lankiau tuos kursus, nelabai daug galiu surasyti. Viena ka gero is jos gavau - tai sarasa "liaudisku" receptu jei butu problemu su krutimis. Daugiau tai nieko. Siaip aisku ji geranoriska moteriske - galima jai skambinti su klausimais po gimdymo ir pan, bet kaip sakau kudikio prieziuros kursus tai galetu vesti labiau profesionalus asmuo.

Kas del mankstu - tai man tie sukimai nebuvo priimtini, kaip beje ir maudynes po saltu vandeniu. Cia kiekvieno pasirinkimas. As pamankstindavau savo vaiki labiau tradiciskais budais, grudinau per daug siltai neprirengdama ir pan. Rezultatai - pradejo vaikscioti niekur nesiremdamas 10 menesiu, beveik neserga - kokiu antibiotiku dar gyvenime jam neprireike (dabar jam 2.5 metu).

Na, tai viso to pasekoje as visviena nesigailiu lankiusi tuos kursus uztai, kad tikrai labai gerai nuteike paciam gimdymui, be to visai smagu pasedeti su "kolegem" dekreto metu, kai jau nebedirbi ir nelabai turi ka daug veikti.
Atsakyti
as dabar lankau tuos kursus ir man tai labai patinka thumbup.gif pakolkas tai tik shemeta viska pasakoja, kristina dar nieko nedeste, tai nieko ir negaliu pasakyt apie jos pateikiama info wink.gif
man pvz ir paskaita apie mityba labai patiko. na tai kas, kad dauguma info zinoma, bet kas is tu ziniu, kai ju nepritaikai sau. o kai tau dar karta ikala i galva argumentuotai, tai kazkaip ir susiimi. tikrai pradejau ziureti savo mityba, kad ivairesne butu ir panasiai. efektas buvo wink.gif
kas del ejimo anksti i tuos kursus, tai man rodos, kad gali drasiai zygiuoti ir 16 savaiciu - tikrai daug naudingos info, kuri pravercia nestumo pradzioje. o kai paaugsit, tai galesit pvz tas paskaiteles, kur jau mokys kvepuot per gimdyma ir apmokins vyrus, kaip padet saremiu metu, pakartot - atsisviezins atmintis.
zodziu as tikrai nesigailiu, kad nuejau i tuos kursus ir sumokejau piniga. smile.gif ir beje, teisingas poziuris - kas jum tiks is info, ta pasiimsit, kas netiks - pamirsit smile.gif ir pats semeta vis pabrezia - darysit, kaip noresit, jis tik info suteikia smile.gif
Atsakyti