Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Tri-Regol"

Prieš lėliuką vartojau Tri-regol. Visai tiko, svoris neaugo ir nepykino. Dabar jau susirūpinau vėl dėl KT ir nusipirkau tų pačių. Bet žinote, laikas bėga, viskas keičiasi ir tos mano KT pasikeitė, visai kitaip atrodo. Tai ir galvooju ar čia į gera. Gal tos buvo senos kartos, o šitos naujos. Kas vartojate, papasakokite ar nėra kokių šalutinių reiškinių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 08 gruodžio 2006 - 13:06
Manau, kad pats Triregolis nepasikeitė, tik jo pakuotė smile.gif .

Vartojus esu, gydymo tikslais apie pusmetį, viskas kaip ir tiko, dar po poros metų ėmiau kaip kontracepciją vartot, tai labai netikt pradėjo, išvis maisto ėmė skrandis netoleruot. Pasirodo, keičiasi ir kūne hormonų pusiausvyra, ne viskas kas tiko, tinka vėliau.

O šiaip Triregol jau mažai beskiria (nu aišku, daug įtakoja naujų KT reklama), bet Triregol yra jau seni, trečios kartos, su ne taip ir mažu hormonų kiekiu, kenkia kepenims su laiku.
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2005 03 09, 11:29)
Prieš lėliuką vartojau Tri-regol. Visai tiko, svoris neaugo ir nepykino. Dabar jau susirūpinau vėl dėl KT ir nusipirkau tų pačių. Bet žinote, laikas bėga, viskas keičiasi ir tos mano KT pasikeitė, visai kitaip atrodo. Tai ir galvooju ar čia į gera. Gal tos buvo senos kartos, o šitos naujos. Kas vartojate, papasakokite ar nėra kokių šalutinių reiškinių.

Šiaip jau rekomenduojama pradėti nuo KT su mažesne hormonų doze.Tačiau kai kurioms būtent jos ir sukelia pašalinių reiškinių, nors senesnės kartos tinka puikiausiai. Taigi jei nenori eksperimentuoti, gali drąsiai jas gerti.O tablečių sudėtis tikrai ta pati.
Atsakyti
Pasikeitė tai, kad dabar trijų spalvų žirniukai, o buvo dviejų. Tai čia turbūt tik apvalkalas pakeistas.
Jau savaitę geriu ir nieko blogo nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2005 03 11, 11:21)
Pasikeitė tai, kad dabar trijų spalvų žirniukai, o buvo dviejų. Tai čia turbūt tik apvalkalas pakeistas.
Jau savaitę geriu ir nieko blogo nejaučiu.


Nu tikrai ir prieš tai buvo trijų rūšių tabletės pakuotėj, tik gal dydžiu skyrėsi, gal dvejos iš jų vienodos spalvos buvo. Jau pats pavadinimas - "tri" - rodo, kad čia yra trifazis kontraceptikas - iš trijų rūšių tablečių sudarytas.

Tai ir svarbiausia, jei nieko blogo nesijaučia smile.gif .
Atsakyti
Aš jau apie 2 metus vartoju Tri regolį... ir nieko, viskas OK mirksiukas.gif . Tik kiek esu girdėjus, lyg ir būtų sveika kas kažkiek laiko pakeisti kontraceptikus, tik nežinau ar čia tiesa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezhiux @ 2005 03 18, 13:06)
Aš jau apie 2 metus vartoju Tri regolį... ir nieko, viskas OK  mirksiukas.gif . Tik kiek esu girdėjus, lyg ir būtų sveika kas kažkiek laiko pakeisti kontraceptikus, tik nežinau ar čia tiesa  ax.gif


g.gif žinok, nebežinau. Šiaip teigiama, kad jei tinka Kt, tai geriau jų nekeist ir nenutraukinėt jų gėrimo, kol nesugalvosi pastot. Bet dabar girdėjau tokių nereklamuojamų nuomonių, kad kas porą metų reikėtų daryt apie 3 mėn. pertrauką gėrime. O kitur kaip tik rekomenduoja pertraukų nedaryt, jei viskas ok, nes tipo orgnizmui stresas - vėl turės iš naujo taikytis prie KT, kai imsi vėl gert...
O šiaip Tri-regol vieni iš stipresnių, tai aš gal daryčiau pertrauką, o dėl keitimo į kitus - tai nebent tau ką nors blogo jie sukelia, tai verta keist.
Atsakyti
As vartojau tri regoli gal kokius 5 metus, ishkart priaugau gal 10 kg, o paskui tai siaip svyruodavo svoris. Tada pastojau, bet nesekmingai nestumas baigesi ir tada gydymo tikslais Yarina vartojau - bet kazhkaip nekaip jauciausi, tri regolis labiau tiko, tik patiko, nes svoris neaugo, o tik siek tiek nukrito smile.gif

O tri regolio - tai is tiesu - keitesi tik pakuote, tabletes padare slidzias ir daugiau spalvotas. Bet ten is tiesu labai daug hormonu, tad rinkciausi geriau vienas is 3 kartos KT.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 03 18, 19:13)
As vartojau tri regoli gal kokius 5 metus, ishkart priaugau gal 10 kg, o paskui tai siaip svyruodavo svoris. Tada pastojau, bet nesekmingai nestumas baigesi ir tada gydymo tikslais Yarina vartojau - bet kazhkaip nekaip jauciausi, tri regolis labiau tiko, tik patiko, nes svoris neaugo, o tik siek tiek nukrito smile.gif

O tri regolio - tai is tiesu - keitesi tik pakuote, tabletes padare slidzias ir daugiau spalvotas. Bet ten is tiesu labai daug hormonu, tad rinkciausi geriau vienas is 3 kartos KT.


As vartojau TriRegoli pries 5 metus, bet tai buvo gydymo tikslais, todel nieko negaliu pasakyti apie jo kontraceptini poveiki. Taciau maciau, kad pakuotes isvaizda pasikeitusi. Nemanau, kad kazkas dar pakito. Taciau pastebejau, kad po jo vartojimo man smarkiai padidejo plaukuotumas doh.gif
Atsakyti
Pati vartojau ir daug skaiciau po to. Bukit atsargios su siais KT nes nuo ju atsuranda celiulitas sad.gif ir labai auga svoris sad.gif ir isvis jos labai blogos sad.gif o po to issigydyt labai sunku sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 31 sausio 2007 - 15:56
Nu celiulito atsiradimą gali paskatinti bet kurios KT.
Dėl svorio netiesa - nėra taip, kad būtent su Tri-regoliu imtų labai augt svoris.
Tik va per kepenis tai duoda šitos KT.
Atsakyti
Gėriau kažkada labai seniai... Kokius metus laiko. Nieko man nuo jų nebuvo cool.gif
Atsakyti