Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Tri-Regol"

QUOTE(Meilė @ 2006 10 09, 17:37)
Taip, jos visada buvo trispalvės. Aš jas esu gėrusi prieš kokius 10 metelių ir nieko neatsitiko. Dar ir mano draugė tuo metu jas vartojo. Na, jai buvo komplikacijų dėl vaisingumo, bet, nemanau, kad tai nuo Triregolio (nors, ką čia, žmogau, žinosi unsure.gif ). Užtat dabar ji turi du nuostabius vaikučius tongue.gif

O šiaip, tai nerekomenduočiau vartoti Triregolio, nes jis turi daug hormonų ir dar blogai yra tai, kad jos trispalvės. Kažkur skaičiau, kad organizmui sunkiau prisitaikyti prie trifazių kontraceptikų nei prie vienfazių. Aš pati šiuo metu geriu Rigevidoną. Jis kainuoja 8-9 Lt ir man puikiai tinka. Gal tiks ir kitoms, kurios vis dar abejoja, kokias KT pasirinkti smile.gif


Vat apie ta Regevidona irgi daug gero girdiejau, bet nezinojau kad jos tokios pigios. blink.gif biggrin.gif Mano drauges mama gyditoja, pasikonsultavo su kolegomis ir patare jai gert butent jos. Sako kad jokiu blogibiu nera (geria jas kokius 4 metus), pagrazejo oda (pati pastebejau), kg nepriaugo, ir biski padidejo krutine. Kaip ir neblogas rezultatas.
Atsakyti
Triregol jau pasenes kc, yra ir su mazesniais hormonu kiekiais. Bet norejau dar pataisyti Meile, kad atvirksciai 3cikliai labiaiu pritaikyti prie moters organizmo, t.y. labiaiu atitinka musu fiziologija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anasko @ 2006 11 03, 19:36)
Triregol jau pasenes kc, yra ir su mazesniais hormonu kiekiais. Bet norejau dar pataisyti Meile, kad atvirksciai 3cikliai labiaiu pritaikyti prie moters organizmo, t.y. labiaiu atitinka musu fiziologija  4u.gif

Čia va pacituosiu iš prisimink.lt gydytojo konsultaciją:

Klausimas: Kokie pasaulyje populiariausi kontraceptikai ir kodėl? Aivaras, 37 m.
Atsakymas: Įvairiose šalyse populiarūs skirtingi vienfaziai kontraceptikai, kurių tabletėse yra vienoda dozė hormonų. Pasaulyje mažiau vartojami dvifaziai ir trifaziai kontraceptikai, nes jais sudėtinga reguliuoti (paankstinti ar atitolinti) mėnesinių pradžią, negalima vartoti populiarėjančiais "ilgais ciklais", dėl pavojaus sutrikdyti ciklą negalima suklysti juos vartojant, taip pat didesnė nepageidaujamo poveikio, kaip migrenos, depresijos, kitų PMS simptomų tikimybė.
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 11 03, 23:00)
Čia va pacituosiu iš prisimink.lt gydytojo konsultaciją:

Klausimas:  Kokie pasaulyje populiariausi kontraceptikai ir kodėl? Aivaras, 37 m.
Atsakymas:  Įvairiose šalyse populiarūs skirtingi vienfaziai kontraceptikai, kurių tabletėse yra vienoda dozė hormonų. Pasaulyje mažiau vartojami dvifaziai ir trifaziai kontraceptikai, nes jais sudėtinga reguliuoti (paankstinti ar atitolinti) mėnesinių pradžią, negalima vartoti populiarėjančiais "ilgais ciklais", dėl pavojaus sutrikdyti ciklą negalima suklysti juos vartojant, taip pat didesnė nepageidaujamo poveikio, kaip migrenos, depresijos, kitų PMS simptomų tikimybė.

1.trifaziai kaip ir sakiau labiaiu atitinka moters fiziologija, del to didesne tikimybe PMS , migrenu ir t.t nes veikia panasiai kaip ir musu hormonai.
2. vienfazes lengviau gaminti, nereikia sukti galvos kada kokio hormono reikia padidinti o kada sumazinti, + maziau nepageidaujamu poveikiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2006 09 20, 07:22)
Ale ot žmonės - veikt neturi ką, tai sumano pagąsdint... Man per septynerius metus kažkodėl nei svoris nepadidėjo, nei celiulito neatsirado.
Tau netiko - kitam tinka. Bet ne, reik savo atvejį visiems pritaikyt ir garsiai klykt, kaip tai blogai...


Beda nutiko... verysad.gif geriu tri regoli jau antri metai, viskas ok, bet stai uzvakar neapsiziurejau, ir antraja teblete isgeriau is galo... na, vietoj rozines, geltona ikaliau...po to sekancia diena jau geriau kaip turi but: rozine, bet klausimas: kaip dabar veikimas to KT: nepatikimas? gerti nenutraukiau, nes kazkur skaiciau, kad negerai tokie staigus nutraukinejimai... blink.gif
Atsakyti
geriu triregoli 13 metu...esu visiskai patenkinta..kiekvienas vaistas turi pasalini poveiki..tai faktas...vienoms tinka vieni vaistukai kitoms kiti...nemanau kad butina peikti treiregoli...jis pigus ,veiksmingas... 4u.gif
Atsakyti
mano drauge ir vartoja tri-re-gol ir jau ne vieni metai...ir niekuo nesiskundzia..viskuo patenkinta
Atsakyti
QUOTE(nese @ 2007 01 29, 14:42)
geriu triregoli 13 metu...esu visiskai patenkinta..kiekvienas vaistas turi pasalini poveiki..tai faktas...vienoms tinka vieni vaistukai kitoms kiti...nemanau kad butina peikti treiregoli...jis pigus ,veiksmingas... 4u.gif




Nieko sau! doh.gif Gerti kontraceptikus 13metu...
Esu siuos kontraceptikus gerus pries kokius 10metu.Ziauriai pykino!! Siuo metu yra daugybe kitu kontraceptiku su ZYMIAI mazesnemis hormonu dozemis.Cia ne mano reikalas,bet patarciau pasirinkt ka nors geriau bye1.gif
Atsakyti
vartoju tri-regol jau kokius 4 metus ir siaip man jie puikiai tinka, tik va man tas trecios kartos ir didele hormonu doze... Gal reik keist... g.gif
Atsakyti
Tri-Regol geriau gal kokius 5 metus, net pastojus buvau juos gerdama unsure.gif Ne vienas kg nepriaugo, joks plaukuotumas nepadidejo.
Atsakyti
Įdomu ar jos netuti įtakos lytiniam potraukiui, turiu omeny ar nemažina?
Atsakyti
QUOTE(juju @ 2008 01 19, 23:06)
Įdomu ar jos netuti įtakos lytiniam potraukiui, turiu omeny ar nemažina?
na bent man nemazino  mirksiukas.gif  varojau jas virs metu, man jos tiko labai, dabar esu  nestuke.gif  ir galvojyu vel prie ju grist jei nemaitinsiu pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurin22: 26 sausio 2008 - 21:29