Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

user posted image


Jei spaudžiant kodą img rašo: error,privalote įvesti nuorodą!, ką daryt skaityti čia.


Internetinis fotoalbumas - šioje temoje rasite patarimų, kaip susikurt fotoalbimą, kaip patalpint mūsų forume nuotraukas.

Dėmesio!
kai kuriuose fotoalbumuose reik nuotraukas nustatyti viešas, kad mūsų forume rodytų!


QUOTE(fana @ 2007 10 24, 11:10)
kaip suprasti šia klaidą g.gif  "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami"

Adreso galūnė nesibaigia jpg ar gif rolleyes.gif Kai keliamos nuotraukos iš fotki.com, reik nutrint skaičiukų galūnę iki jpg ar gif.

******

Kaip susimažinti nuotraukas, prieš keliant į internetinį fotoalbumą/forumą?


Apie tai skaitykite skyrelyje "Mamos kompiuteris" temoje Nuotraukų redagavimas.

******

Kaip kelti per
Browse, apie tai yra atskira tema Kaip prisegti nuotrauką per Browse?

Daugiau atsakymų į savo klausimus galite rasti senoje temoje



******

Kaip panaikinti paveikslėlius/nuotraukas, įkeltus į forumą?

Tereikia ištrinti juos internetiniame fotoalbume ir jų jau neberodys wink.gif
Būna atvejų, kai ištrynus, vis tiek juos matote forume. Išjunkite naršyklę, perkraukite ją ir neberodys smile.gif

Jei kėlėte per mygtuką browse, eikite į Mano nustatymai -> pasirinkite Valdyti prisegtus failus, sudėliokite varneles ir paspauskite ant Ištrinti pažymėtus.
Atsakyti
norejau paklausti idedu notraukite as matau ja bet kai kas jos nemato kodel?
Atsakyti
norint išcentruoti tekstą arba nuotrauką reikia rašyti:
[center ] nuotraukos nuoroda per "img" arba tekstas [/center ]

Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2008 02 24, 18:52)
norejau paklausti idedu notraukite as matau ja bet kai kas jos nemato kodel?


Turbūt keli per fotki.com. Jei taip, ten pirma padaryt nuotraukas viešas, apie tai pasiskaityk šią temą.

QUOTE(Agniesulka @ 2008 02 25, 12:05)
as per foto dedu o is kur dar galma ideti?

Pasiskaityk šią temą:
internetiniai fotoalbumai.
Atsakyti

 i 
Pasižiūrėt, ar išėjo įkelt paveikslėlį, galit pamatyt paspaudę "peržiūrėti žinutę". O šioje temoje rašomi klausimai, kodėl vienu ar kitu atveju neišeina.
Atsakyti
Norėčiau kaip ir kitos forumo dalyvės nekelti visų nuotraukų, bet parašyti ČIA ir kad jos ten būtų, bet net nežinau nuo ko pradėti. Mano nuotraukytės sudėtos į radikal.ru
Atsakyti
QUOTE(Jonytė @ 2008 03 02, 16:31)
Norėčiau kaip ir kitos forumo dalyvės nekelti visų nuotraukų, bet parašyti ČIA ir kad jos ten būtų, bet net nežinau nuo ko pradėti. Mano nuotraukytės sudėtos į radikal.ru

Apie tai viskas aiškiai parašyta šioje temoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 09 sausio 2009 - 15:52
Laba diena,
Įkėliau internetinę nuotrauką, bet forume jos nesimato. Tiesiog užrašyta : user posted image . Gal pasakytumėt, ką ne taip padariau...
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2008 03 03, 11:47)
Laba diena,
Įkėliau internetinę nuotrauką, bet forume jos nesimato. Tiesiog užrašyta : user posted image . Gal pasakytumėt, ką ne taip padariau...
ačiū 4u.gif

Turbūt kėlei į puslapį fotki.com g.gif Ten nuotraukas pirmiausia reik padaryt viešas (shared), kitaip nerodys. Apie tai pasiskaityk temoje internetiniai fotoalbumai, kur mano paraše linkas yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 03, 14:49)
Turbūt kėlei į puslapį fotki.com g.gif Ten nuotraukas pirmiausia reik padaryt viešas (shared), kitaip nerodys. Apie tai pasiskaityk temoje internetiniai fotoalbumai, kur mano paraše linkas yra wink.gif

tai kad ne, bandžiau kelti iš paprastų neto psl. ir vis tiek tas pats... g.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2008 03 03, 13:18)
tai kad ne, bandžiau kelti iš paprastų neto psl. ir vis tiek tas pats... g.gif

Įkelk šioje temoje, pažiūrėsiu, kodėl neveikia.
Atsakyti
niekaip neišeina įkelti nuotraukos iš photobucket. vis rašo, kad dinaminiai neleidžiami g.gif
Atsakyti