Įkraunama...
Įkraunama...

Migdukai

kol mano vaikas mazesnis buvo, tai FP peek a boo labai labai patiko ir uzmigt tikrai padejo, ne kiek nesigailiu, kad ji pirkom, o ir dabar kaip svieciantis grazus daiktas kabo ant lovytes, isijungia ir soka pagal ji thumbup.gif arba ziuri i tas fainas svieseles smile.gif
Atsakyti
mums tai labai prasiverte migdukai, jei budavo irzlus vaikutis ar ka , tai iskart demesi atkreipdavo ir nuramindavo
Atsakyti
mums niekada neprireike jokiu migduku.. rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dukrytei,ir sūneliui labai patikdavo,nurimdavo ir užmigdavo tongue.gif
Atsakyti
neturetume migduko ,butu siaubas, mes su juo kartu nuo 2men draugaujam bigsmile.gif
Atsakyti
Neveikdavo mūsiškių tokie dalykai. Natūralistai...
Atsakyti
Maniskis tik Zirafa Sofi migduka pripazino. Tikrai ilga laika buvo ir man pagalbininkas migdant, nes be sito daikto migdymas trukdavo daug ilgiau. Be to cia ir pakramtymui kojytes fainos kai dantukai dygsta. Toks musu migdukas:
user posted image
thumbup.gif
Atsakyti
Neturime migduko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 04 04, 19:28)
kol mano vaikas mazesnis buvo, tai FP peek a boo labai labai patiko ir uzmigt tikrai padejo, ne kiek nesigailiu, kad ji pirkom, o ir dabar kaip svieciantis grazus daiktas kabo ant lovytes, isijungia ir soka pagal ji  thumbup.gif  arba ziuri i tas fainas svieseles smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
nepasiteisino 4u.gif
Atsakyti
Kadangi gavom dovanu tai naudojom, pati nebuciau pirkusi
Atsakyti
O mum 8.5 men, migduko neturim, bet noretume isbandyt. Nes pagrindinis migdukas - mamos supimas, ir dar is telefono lopsine paleidziu kad aplinkos garsai maziau trikdytu.
Visokiu ju maciau, tai ir nezinau kokio reikia, ar su projekcijom, ar su sviesom, ar tik muzikeles. Turi toki minksta zaisliuka , toki plokscia tik galvyte barska, tai jam nereikia jo, kai pabunda nebent rades lovytej pabarskina kol ateinu.

Koki rinktis? Ar isvis verta tokiam amziui?
Atsakyti