Įkraunama...
Įkraunama...

Nehormoninė kontracepcija

Aš jau antrą spiralę baigiu "sunešioti" po 5 metus.Jokių papildomų priemonių nenaudojau,sergu 7 dienas .Problemų neturėjau.Jei nebuvo plyšęs kaklelis ir nekamuoja dažni uždegimai-labai rekomenduočiau pabandyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tisska @ 2007 11 20, 00:56)
pastojau naudodama Pharmatex... Tai tikrai nėra patikimiausia priemonė. Bet mano organiznas netoleruoja hormonimės kontr., o vyras "netoleruoja" prezervativų  schmoll.gif .

Užjaučiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sommer @ 2007 12 02, 16:59)
Mano viena pažįstama jau daug metų išsiplauna po visko vandeniu su actu.(silpnu tirpalu).Su gumine kriauše klizmai.Aš tai nebandžiau,nežinau.

Ir aš apie tokius budus girdėjau, turbut tai patikima, jei moteris tai tęsia metų metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koshka21: 23 sausio 2008 - 00:00
Pas mus nera, bet Norvegijoje ir dar kai kurose salyse uzdeda vyrams zieda ant seklidziu. Nuemus vel viskas "dirba".

O kad pas mus Tai darytu....
As jau neviltyje..nuo kontraceptiku tik 5 kg + ir celiulitas doh.gif
Atsakyti



As jau neviltyje..nuo kontraceptiku tik 5 kg + ir celiulitas doh.gif
[/quote]

Tai pabandyk spiralę,gal tau labai tiks..jei ne-išimsi,tiek ir tekainuoja...
Atsakyti
siandien ginekologe pasake kad tu visu zvakuciu ir panasiu patikimumas realus yra 60-70%, nors deklaruojamas didesnis, bet realybej pakisa koja kad sunku teisingai naudoti
Atsakyti
as maitinau krutimi, naudojau zvakutes ir pastojau po 3 men , po pirmo vaikelio gimimo. Nuejau pas daktare sako tos zvakutes nieko gero patikimumas 50 procentu, tai va brangiosios
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2008 01 22, 13:31)
Labai jau man aktuali ši tema. Šiaip netaip sukrapštėm pagranduką ir jau norim fabrikėlį uždaryt, nes ir amžius ne tas abiejų ir šiaip demografinės padėties nepataisysim. Po antro vaiko buvau spiralę įsidėjus 5 metam, tai buvau lb patenkinta, tik mėnesinės buvo ilgesnės. Dabar dar maitinu mažiukę tai mmm nėra, kai tik pirmosios eis į pabaigą mausiu pas savo daktarėlį nusipirkus spiralę, tai iki klimakso gal jau ir užteks blush2.gif . Kitokių priemonių nenoriu naudot, kaip sakant, visko bandę ir spiralė buvo abipusiai priimtina.


Uzsienyje vis labiau populiareja operacinis kontracepcijos budas, kai ateityje nebenorima tureti vaiku. Galimas arba moters kiausintakiu perrisimas, arba vyro sekliniu lataku perrisimas. Operacijos nesudetingos, nedideles, o efekta 99,(9) procento. Nereikes galvot apie kontracepcija isvis thumbup.gif
Atsakyti
hmmm... g.gif aišku, jei rimtai apsisprendę, tai gal ir nebloga išeitis, bet jei tarkim sulaukus kokių keturiasdešimties vėl užsimanysi vaikiuko (pažįstu net ne vieną tokią moterį)? kažkaip bent jau manęs asmeniškai perrišimas netraukia... baisokai skamba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2007 12 02, 15:59)
Mano viena pažįstama jau daug metų išsiplauna po visko vandeniu su actu.(silpnu tirpalu).Su gumine kriauše klizmai.Aš tai nebandžiau,nežinau.


sekso pabaiga apie kurią svajojau visą gyvenimą bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif

---

Na kolkas iš nehormoninės kontracepcijos - geriausi prezervatyvai ... smile.gif
Atsakyti
varine spirale dabar labai pabrangus (buvo ~40, dabar 150LT) ir po vienos isemimo reikia lukterti, ta turekit irgi omenyje, tik nezinau menesi du ar ilgiau. nuo jos atsirado man pilvp apacios skaiusmai ir papildomi PMS efektai - pykinimas, anksciau net nescios nepykino. prailgeja ciklas, skausmingesnis ir gausesnis.tik deja as negaliu irgi kontraceptiku hormoniniu vartoti, o vyru pasitiketi siuo klausimu neina nes jiems nelabai rupi, nes ne jie pastoja
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2007 12 02, 15:59)
Mano viena pažįstama jau daug metų išsiplauna po visko vandeniu su actu.(silpnu tirpalu).Su gumine kriauše klizmai.Aš tai nebandžiau,nežinau.


uj..mane tai nupurto nuo tokiu proceduru doh.gif ir negaila jai savo intymios vieteles skalauti su kazkokiu acto tirpalu blink.gif jau nekalbant apie stresa..begi po sex uzsimaisyti acto ir plauti doh.gif

siaip tai keleta metu naudojomes zavakutemis, na ir mums buvo patikima ax.gif kai uzsimanem leliuko iskarto pavyko biggrin.gif kai vel nenorejom vel naudojom zvakutes..bet as atsizvelgavau dar ir i ciklo diena. rolleyes.gif man pati gine taip sake, kad per vaisingas dienas geriau naudoti papildoma apsauga arba tureti omenyje, kad zvakuciu veikimas gali susilpneti del gleiviu "pralaidumo" sakykim taip biggrin.gif

siaip tai mums os 5min greit prabegdavo.. ax.gif va kur 10 tai jau uzknisdavo bet tu ir nenaudojom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thierry @ 2008 01 24, 19:55)
Pas mus  nera,  bet Norvegijoje ir dar kai kurose salyse uzdeda vyrams zieda ant seklidziu. Nuemus vel viskas "dirba". 

O kad pas mus Tai darytu....
As jau neviltyje..nuo kontraceptiku tik 5 kg + ir celiulitas  doh.gif

kaip ta proc. vadinasi? kodel pas mus nedaro.. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti