Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiška pirtis Fabijoniškėse

Verta pabandyti. thumbup.gif Buvom 2 kartus.Lyginant su Turkijos hamamu-labai panasu,tik kad dumbliu kaukes veidui nedaro.Gruzinai karsti ir ,jei nekompleksuosit(ir nesustabdysit) vis nores bikinio virsutine dali nusegt. laugh.gif Vyrams kiek prasciau-yra tik viena masaziste moteris.Man labiau patiko vyru darbas,labai jau svelni ta moteruke. tongue.gif Tik uzsisakyti reikia is anksto.
Na va,jau vel noriu i ta pirtele. rolleyes.gif
Tiesa,man pati kavine tai nelabai jauki,gal kad as rusiskos muzikos nemegstu.
Atsakyti
Cia gal ne i tema, bet prisiminiau kaip kazkada Gruzijoj mums atvykusiems is Lietuvos siule i pirti su masazu. Musu vyrai paklause o kas masaza daro ar moterys i ka toks storas usuotas gruzinas su nuosirdzia sypsena atsake:
Daragoi, da razve zenscina mozet chorosij masaz zdelat? konesno muzciny! biggrin.gif
Po ko kazkaip nieks is musiskiu i pirti nepanoro sad.gif
Atsakyti
atgaivinu tema... sakykit kaip ta pirtele dabar ar tebera ji? kokie ispudziai jei kas lankesi> norim kazka naujo su vyru pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Rasavei @ 2006 03 24, 16:12)
atgaivinu tema... sakykit kaip ta pirtele dabar ar tebera ji? kokie ispudziai jei kas lankesi> norim kazka naujo su vyru pabandyt

Bendradarbė buvo su vyru. Sakė, kad labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
taip, tikrai smagi vieta. malonumas nerealus, išmasažuoja kiekvieną kūno lopinėlį. labai malonūs ir profesionalūs darbuotojai thumbup.gif
Atsakyti
Man Turkijoj labiau patiko ax.gif
Nors kai nebuvo su kuo lyginti, ir ten neblogai. Pabandykit smile.gif
Atsakyti
O galima uzsisakyti, kad masaza darytu moteris g.gif
Atsakyti
na nesusilaikysiu ir parasysiu apie sia pirti,mano mama lankesi sioje pirtyje (gimtadienio proga as pati isrinkau sia dovana taciau dbr siek tiek gailiuosi )bet si turkiska pirtis ja nuvyle.Zinoma, buvo ir pliusu.Kalbant apie pliusus, tai sake buvo atliktas labai malonus vaistazoliu alieju masazas tai pat ir vaikino plovimas su muilu patiko smile.gif Taciau mama labai nusivyle priziuretoja ar kaip ja ten pavadint, atejus i pirti buvo pareiksta , kad jakuzi vonia neveikia, yra taisoma, todel mama negales ja pasinaudoti, nors i kaina tai buvo iskaiciuota, bet niekas net neketino grazinti pinigeliu uz neatlikta paslaug, na kaip atlygis buvo zadamas arbatos puodelis po seanso, taciau mama ir arbatos nesulauke, pati net neketino kaulyti kazkokios arbatos. dar vienas dalykas, mamai as uzsakiau si seansa uz 50 lt , taigi ji galejo eiti pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 16 h ir penktadieni iki 16h, taciau mamai pasiskambinus susitarti del pirties jai buvo pasakyta, jei ateis penktadieni nors ir 12h, jai teks primoketi 14 lt, nes penktadieniais pirtis brangiau, taigi teko dar 14 lituku primoketi
Isvados: neatlikta procedura, negrazinti pinigeliai, priverstine priemoka, negauta zadeta arbata, malonus masazas su kvapniais aliejais- spreskit pacios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simoo7e: 15 gruodžio 2006 - 14:32
QUOTE(linaj @ 2006 11 06, 20:31)
O galima uzsisakyti, kad masaza darytu moteris  g.gif

moteris dabar atsirado, bet tikrai rekomenduoju geriau eiti pas vyrą, ir stipriau, ir maloniau, ir ilgiau kažkodėl mirksiukas.gif
QUOTE(Simoo7e @ 2006 12 15, 14:25)
mama labai nusivyle  priziuretoja

Simoo7e, geriau nepasakysi doh.gif lotuliukas.gif prižiūrėtoja... iš tikrųjų tai pagrindinė šios pirties "puošmena", žiauriai gadina ir įvaizdį, ir nuotaiką. dėl kainų tai keista, kad iš karto neįspėjo, nes pas juos tikrai yra skirstymas į paprastas dienas, penktadienį ir savaitgalį g.gif o dėl damos-prižiūrėtojos elgesio tikrai nepasisekė, kartais, bet labai-labai retai jai būna visai nebloga nuotaika, ir pavyksta kitiems jos nesugadinti lotuliukas.gif . apskritai man susidarė įspūdis, kad geriausia eiti paprastą dieną ne vakare, o dienos metu. klientų nėra, ir jie iš neturėjimo ką veikti, labai gerai aptarnauja, o štai penktadienį ir savaitgalį lyg konvejeris.
šiaip ši pirtis pastaruoju metu sugedo lotuliukas.gif buvau, kai tik atsidarė, ir neseniai. žemė ir dangus. paskutinį kartą labai nešviežias vanduo buvo džakuzi, ir buvo žiauriai šalta ir nemalonu pačioje pirtyje. matyt, taupo šilumą lotuliukas.gif
o dar pastebėjau, kad po Naujų kainas pakėlė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaxa @ 2007 02 08, 14:36)
moteris dabar atsirado, bet tikrai rekomenduoju geriau eiti pas vyrą, ir stipriau, ir maloniau, ir ilgiau kažkodėl  mirksiukas.gif 

Simoo7e, geriau nepasakysi  doh.gif  lotuliukas.gif prižiūrėtoja... iš tikrųjų tai pagrindinė šios pirties "puošmena", žiauriai gadina ir įvaizdį, ir nuotaiką. dėl kainų tai keista, kad iš karto neįspėjo, nes pas juos tikrai yra skirstymas į paprastas dienas, penktadienį ir savaitgalį  g.gif o dėl damos-prižiūrėtojos elgesio tikrai nepasisekė, kartais, bet labai-labai retai jai būna visai nebloga nuotaika, ir pavyksta kitiems jos nesugadinti lotuliukas.gif . apskritai man susidarė įspūdis, kad geriausia eiti paprastą dieną ne vakare, o dienos metu. klientų nėra, ir jie iš neturėjimo ką veikti, labai gerai aptarnauja, o štai penktadienį ir savaitgalį lyg konvejeris.
šiaip ši pirtis pastaruoju metu sugedo  lotuliukas.gif buvau, kai tik atsidarė, ir neseniai. žemė ir dangus. paskutinį kartą labai nešviežias vanduo buvo džakuzi, ir buvo žiauriai šalta ir nemalonu pačioje pirtyje. matyt, taupo šilumą  lotuliukas.gif
o dar pastebėjau, kad po Naujų kainas pakėlė  doh.gif

kai pradėjau skaityt temą, taip susigundžiau...o dabar, paskutinis puslapis net norą atmušė...Gal kas buvo pirty neperseniausiai? Noriu padovanoti šį malonumą draugui užsieniečiui, kuris atvyks kitą mėnesį, bet dabr lyg ir abejoju..
Žodžiu, kas buvote, prašau patarti, ar geras aptarnavimas ten, ar reikia iš anksto rezervuoti ir t.t
Labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
Jo mane irgi paskutiniai pasisakymai nuvyle blink.gif gal kas zinot ar yra kas nors panasaus kaune? g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti