Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(Frekė @ 2009 04 20, 13:04)
atsiprasau uz truputi keista klausima... gal zinot ar labai skiriasi karietos Neva-I ir kokios Neva -V? nes manoji karieta senutes jau i dausas po biski keliauja.... ir tikiu kad naujos neberasiu pirkti tai gal geriau kokios 5 nevos ieskot g.gif

As tik zinau,kad Neva-1 ir Neva-3 karietos skiriasi.Nevos-3 ir siulvedys yra ir sepeteliai ir riciagai.
Atsakyti
Paklausiau mamos. Ji pas mane žinovė mezgimo mašinų. Bent jau rusiškų. Tai sakė, kad gali tikti karieta nuo nevos3 berods. Bet nuo nevos5 - jau netiktų. Kadangi ta neva5 jau pagaminta pagal vokiečių technologijas, ar nusižiūrėjus į vokiškas mezgimo mašinas. Taip kad gali pabandyti tų senųjų iš šios serijos mašinų karietą. Visko gali būti kad ir tiks. 4u.gif

Tiesa, su tais nevų numeriukais galiu ir suklysti,nes pati mama biški suabejojo, kuri ta nuo vokiškos padarytoji... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 20 balandžio 2009 - 15:24
Visa ziema ruosiausi ruosiausi issitraukt savo mezgimo masina, ir pagaliau pribrendau biggrin.gif pradejau megzti tunika ir dabar toks klausimelis iskylo, gal profes pades, nes megztinio tai niekad nemezgiau su masina ax.gif numezgiau tunikos nugara iki pazastu ir nezinau, kaip teisingai nuleisti akis rankovem. Ar daryt taip pat kaip ir mezgant rankom ar naudot tas sutrumpintas eiles (verciau is rusu pazodziui, tai gal neteisingai, rusiskai butu ukorocenye riady). Nes mano knygoj parasyta, kad rankovem reiketu naudot tas sutrumpintas eiles, bet kad nelabai man aisku, kaip tuomet tas likusias atviras akis uzbaigt, gausis, kad toj vietoj krastas susitrauks g.gif na vienzo susipainiojau doh.gif kaip jus darot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2009 04 27, 15:31)
Visa ziema ruosiausi ruosiausi issitraukt savo mezgimo masina, ir pagaliau pribrendau  biggrin.gif pradejau megzti tunika ir dabar toks klausimelis iskylo, gal profes pades, nes megztinio tai niekad nemezgiau su masina  ax.gif numezgiau tunikos nugara iki pazastu ir nezinau, kaip teisingai nuleisti akis rankovem. Ar daryt taip pat kaip ir mezgant rankom ar naudot tas sutrumpintas eiles (verciau is rusu pazodziui, tai gal neteisingai, rusiskai butu ukorocenye riady). Nes mano knygoj parasyta, kad rankovem reiketu naudot tas sutrumpintas eiles, bet kad nelabai man aisku, kaip tuomet tas likusias atviras akis uzbaigt, gausis, kad toj vietoj krastas susitrauks  g.gif na vienzo susipainiojau  doh.gif kaip jus darot? blush2.gif


AŠ TAI NUIMONĖJU TAIP KAIP MEGZDAMA RANKOMIS. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2009 04 27, 14:57)
AŠ TAI NUIMONĖJU TAIP KAIP MEGZDAMA RANKOMIS.  ax.gif

Aciukas 4u.gif
Nusprendziau vis gi pabandyt tas sutrumpintas eiles, galvoju, jei bus negerai tai perdarysiu kaip mezgant rankom, bet neprireike, viskas graziai gavosi smile.gif nugara pabaigiau, vakare pradesiu tunikos prieki ax.gif
Atsakyti
Nauja tema:
Mezgimo mašinos IV

Nugi pribaigiam šitą ir keliaujam į naują bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti