Įkraunama...
Įkraunama...

Kiti mato kur lankomės

QUOTE(sony @ 2008 01 31, 10:42)
o kaip padaryti,kad būtum online g.gif t.y. visada rodytų,kad atsijungęs esi smile.gif

tesiog kai prisijungi , pastatyk varnele kad nerodytu taves kaip aktivu dalyvi ar kažkaip panašiai ten parašyta ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
o galima suzinoti, kas butent ziurejo, ka as rasiau ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 02 21, 13:58)
tesiog kai prisijungi , pastatyk varnele kad nerodytu taves kaip aktivu dalyvi ar kažkaip panašiai ten parašyta ir viskas mirksiukas.gif

va taip - varnelė prie "log in as invisible"
user posted image
Papildyta:
QUOTE(MONRO @ 2008 02 21, 16:53)
o galima suzinoti, kas butent ziurejo, ka as rasiau ?  g.gif

negalima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 21 vasario 2008 - 17:17
QUOTE(vikta @ 2008 01 22, 12:21)
mane irgi domina klausimas ne tik dėl galėjimo sužinoti kur naršai, bet ir galėjimas perskaityti tavo skelbtas temas ar žinutes.
ar įmanoma tai užblokuoti?

aisku, kad imanoma, juk naujokai negali susirasti zinuciu, vadinas ir visiems galima taip nustatyti
cia nuo forumo valdzios priklauso
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 02 21, 13:58)
tesiog kai prisijungi , pastatyk varnele kad nerodytu taves kaip aktivu dalyvi ar kažkaip panašiai ten parašyta ir viskas mirksiukas.gif

ačiū labai 4u.gif bandysiu užsislaptint dabar ph34r.gif hihihi.gif
Atsakyti
Ar galiu matyti, kas " snipavo" mano profili ?
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 01 31, 10:42)
o kaip padaryti,kad būtum online g.gif t.y. visada rodytų,kad atsijungęs esi smile.gif


online - reiskia prisijunges, o ne atsijunges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2008 03 07, 19:13)
Ar galiu matyti, kas " snipavo"  mano profili  ?

Ne.
Atsakyti
QUOTE(catcher @ 2008 02 21, 19:04)
aisku, kad imanoma, juk naujokai negali susirasti zinuciu, vadinas ir visiems galima taip nustatyti
cia nuo forumo valdzios priklauso



Siaip butu neblogai kad slaptintu tas zinutes, kuriu temoms reikalingi slaptazodziai (tarkim uz miegamojo duru). Tikrai yra zmoniu, kurie skaito ka tu parasai, o paskui priskiedzia kitiems apie tave butu ir nebutu dalyku.
Gal valdzia atsizvelgs i tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 10 24, 13:43)
Siaip butu neblogai kad slaptintu tas zinutes, kuriu temoms reikalingi slaptazodziai (tarkim uz miegamojo duru). Tikrai yra zmoniu, kurie skaito ka tu parasai, o paskui priskiedzia kitiems apie tave butu ir nebutu dalyku.
Gal valdzia atsizvelgs i tai  blush2.gif

Jei neturi slaptažodžio į tą skyrelį, nariai nemato ir tame skyrelyje esančių jūsų parašytų žinučių.
Atsakyti
Tai gi pati prašėte smile.gif

QUOTE
jei galit paskiau istrinkit mano zinute, nes nenoriu ir kad cia skambetu
Atsakyti
aciu, aciuks.gif jei tai butu tik karta, o tai daroma daznai verysad.gif jei galit ir dar karteli istrinkit, negalvojau kad taip operatyviai sutvarkysit, ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra72: 30 gruodžio 2008 - 00:03