Įkraunama...
Įkraunama...

Stipri dušo srovė po...

Sveikos,
norėčiau sužinoti ar aš čia viena tokia. Po l. santykių nueiniu į vonią ir paleidžiu "ten" stiprią dušo srovę, kad išplautų pėdsakus ax.gif. Viskas išsiplauna tikrai giliai... Atrodo nieko nelieka g.gif Taip saugausi jau pora savaičių. Suprantu, kad gal nėra labai patikima, bet gal vistik kažkiek patikima yra. Ar kuri nors dar saugosi giliu vidiniu apsiplovimu. Būtų įdomu, ką manote.
Atsakyti
Nu juokingas tavo parasymas, nepyk biggrin.gif Kvailiau sugalvot negalima. Jei tu nejuokauji, tai galiu pasakyt, kad tai visiskai nesaugu, nes tu niekaip neisplausi spermos is gimdos, o tokiais apsiplovimais tik pienlige isitaisysi, nes isplauni visas gerasias maksties bakterijas.
Atsakyti
Kas čia per apsisaugojimo būdas blink.gif ? siaubas. Tikrai taip negalima. "Ten" prileisti vandens sakyčiau pavojinga. Man kai buvo pienligė, o išskyros kaip varškė, neleido plauti, sakė pati turi išsivalyti. O čia dar stipria srove schmoll.gif . Ir iš kur tu žinai kiek giliai ten išplauni?????? Nors man kyla abejones, kad čia "taip sau" sukurta tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madeina: 14 lapkričio 2007 - 21:27
blink.gif doh.gif be komentaru schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke23: 14 lapkričio 2007 - 22:40
na, man teko girdėt ir ne kartą skaityt, kad apsiplovimas yra vienas iš būdų sumažint tikimybę pastoti jei įvyko "avarija".
bet šiaip jei tik tiek užtektų -- galvojat kas nors vargintųsi kurti ir vartoti rimtus vaistus ir priemones kontracepcijai? bigsmile.gif
Atsakyti
ne, nu bet VIRSUNE blink.gif blink.gif blink.gif umn.gif umn.gif KUR PROTAS?NEgalima i maksti paleisti, kaip sakai, stiprios vandens sroves, spermos neisplausi!jezau...ziauruma. ne 19a gyvenam doh.gif
Atsakyti
Neseniai skaiciau idomu strapsni apie "kontraceptinius mitus" (gaila dabar negaliu surast, kur tas straipsnis buvo). Labai juokiausi is Anglu, nes pagal apklausa jaunos merginos Anglijoje tiki net siandien, kad atiduodamos slapima iskart po mylejimosi, apsiprausiant vandeniu su muilu ir netgi (siaubas blink.gif ) su actu, padeda isvengti nestumo...

Pasirodo, ne tik tenais dar tiki tokiais dalykais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosemary @ 2007 11 16, 02:10)
Neseniai skaiciau idomu strapsni apie "kontraceptinius mitus" (gaila dabar negaliu surast, kur tas straipsnis buvo). Labai juokiausi is Anglu, nes pagal apklausa jaunos merginos Anglijoje tiki net siandien, kad atiduodamos slapima iskart po mylejimosi, apsiprausiant vandeniu su muilu ir netgi (siaubas  blink.gif ) su actu, padeda isvengti nestumo...

Pasirodo, ne tik tenais dar tiki tokiais dalykais  doh.gif

Kam atiduodamos slapima?
Matau, mamytes kritiškai pažiūrėjote į mano apsisaugojimo būdą. Jūs tikite vaistų pramone smile.gif o aš nelabai. Baisu kišti į save hormonus, kurie tikrai kenkia. Netrukus gali būti didelis mito apie KT sprogimas.
Jūs šaipotės, o ar žinote, kaip vyksta pastojimo procesas, kokia yra spermatoido kelionė kiaušialastės link. Ir per kiek laiko spermatozoidas apvaisina kiaušidę. Tos kurios nežinote, geriau nieko nerašykite. Tik viena moteris pasakė, žinanti, kad apsiplovimas gali būti kaip pirmoji pagalba. Dėl grėsmės pienligei, vaginozei aš sutinku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip vyksta pastojimo procesas manau gerai zinau. O tam, kas nenori faseruotis hormonais labiau patarciau naturalius seimos planavimo metodus wink.gif, o ne duso srove.
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 11 15, 18:49)
ne, nu bet VIRSUNE blink.gif  blink.gif  blink.gif  umn.gif  umn.gif KUR PROTAS?NEgalima i maksti paleisti, kaip sakai, stiprios vandens sroves, spermos neisplausi!jezau...ziauruma. ne 19a gyvenam doh.gif

ne, nu bet VIRSUNE blink.gif blink.gif blink.gif umn.gif umn.gif KAIP ŠITAIP GALIMA? Moteriai tiesiog įdomu buvo sužinot kitų nuomonę apie tokį apsisaugojimo būdą, negi reikia iškart taip pult su savo įžeidžiančiais komentarais doh.gif galima tiesiog padiskutuot apie tai ramiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2007 11 15, 20:46)
Kam atiduodamos slapima?
Matau, mamytes kritiškai pažiūrėjote į mano apsisaugojimo būdą. Jūs tikite vaistų pramone smile.gif  o aš nelabai. Baisu kišti į save hormonus, kurie tikrai kenkia. Netrukus gali būti didelis mito apie KT sprogimas.
Jūs šaipotės, o ar žinote, kaip vyksta pastojimo procesas, kokia yra spermatoido kelionė kiaušialastės link. Ir per kiek laiko spermatozoidas apvaisina kiaušidę. Tos kurios nežinote, geriau nieko nerašykite. Tik viena moteris pasakė, žinanti, kad apsiplovimas gali būti kaip pirmoji pagalba. Dėl grėsmės pienligei, vaginozei aš sutinku.  mirksiukas.gif

nu aš esu girdėjus, kad jeigu moteriai sunku pastoti, tai patariama "ten" nesiprausti kurį laiką, kad spermos neišplaut. Nes apsiplovimas mažina šansus pastoti.
O dėl vaistų pramonės visko gali būt, bet jeigu patikima apsauga nuo nėštumo būtų tokia paprasta kaip dušas, niekam ta vaistų pramonė išvis nebūtų įdomi.
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2007 11 15, 19:46)
Tik viena moteris pasakė, žinanti, kad apsiplovimas gali būti kaip pirmoji pagalba.


Na taip, tarybiniais laikais buvo propaguojamas toks dalykas kaip apsiplovimas po akto vandeniu, skiestu kalio permanganatu. Taciau veliau buvo nuspresta, kad sis metodas nera veiksmingas irgi yra netgi zalingas moters sveikatai. Atsivertus tarybine namu ukio enciklopedija, dar galima rast tokiu patarimu, kurie veliau nustatyti kaip niekam tike.
Atsakyti