Įkraunama...
Įkraunama...

Stipri dušo srovė po...

QUOTE(daikteliautoja @ 2007 11 16, 19:15)
1.Spermicidai ir "gandonai" lotuliukas.gif netinka spontaniskiems zmonems.
2.Vyrui prezervatyvai sumazina jautruma. Sako, kad verzia.
3.Spermicidai persti, tai butu nieko, beto, kol juos ten isidedi... Viskas plaukia. Itariu, kad su "farmatexais" ir pastojau. Aciu jiems, kad dabar turiu savo lelyte wub.gif Nors gal ir ne del ju.
4.Tabletes - apie ju sudeti isvis patyliu. Beto ir daktarai jau garsiai prabyla apie ju  zala.
5.Del spirales - nesu tikra del jos veikimo. Prisiskaiciau cia, kad buna poto reikia ja istraukti su gemaleliu verysad.gif Man pagailo to vaikelio verysad.gif


1. Kodel netinka? Prezervatyva uzsideti trunka tinkrai trumpai, jei visad ju salia turi, tai kokia problema? Nematau, kur cia trukdo spontaniskumui... Va dusa visada salia turetu kaip tik sunkiau wink.gif
2. Jei verzia, reikia didesnio. Jautrumo sumazejimas neturetu buti aktualus, yra pilna tokiu plonu prezervatyvu, kad mazai jie jaucias. Nera ko issidirbineti.
3.kad ir kaip ten, Pharmatex ar kokie kiti vis tiek patikimiau. Jei jau juos del pastojimo kaltini, tai turetum apie apsiplovimus isvis ne negalvot.
4.Tabletes jau hormoniniai kontraceptikai. Apie juos lyg ir nekalbejom.
5.Kiekvienas budas turi savo rizika. Sitaip tikrai neatsitinka kiekvienakart. Labai retas dalykas. nesakau, kad neliudnas.
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 11 18, 18:02)
1. Kodel netinka? Prezervatyva uzsideti trunka tinkrai trumpai, jei visad ju salia turi, tai kokia problema? Nematau, kur cia trukdo spontaniskumui... Va dusa visada salia turetu kaip tik sunkiau wink.gif
2. Jei verzia, reikia didesnio. Jautrumo sumazejimas neturetu buti aktualus, yra pilna tokiu plonu prezervatyvu, kad mazai jie jaucias. Nera ko issidirbineti.

Gal galetumete pasakyti, kokie yra tie prezervatyvai kur neverzia, yra ploni ir nemazina jautrumo (didesni). Prasau, kokia firmele. Labai jau buna liudna, kai vyras del prezervatyvo negali baigti. Tada tvyro tokia nuotaika, kad oi verysad.gif Turiu ji visaip guosti, nes jis tikrai liudi. Galvoja, kad senas impotentas verysad.gif Ir man jokio malonumo. Po tokio ivykio labai jau sunku i lova vel prisivilioti fear.gif smileysex.gif . Tuomet jau verciau stipri duso srove po...
Atsakyti
planuojanciu skyrelyje buvo patarimai po akto pakelti sedmenis auksciau, neiti praustis ir t.t. ir pan. Mes savo leliu planavom, bet nesiruosiau per pirma menesi daryti to, ko niekad nedarydavau, na visokie sedmenu kelimai ir pan. tai kaip ir anksciau - po visko nueidavau ir i tulika ir apsiprausti, tik ne su duso srove aisku biggrin.gif kaip jau zinia, nemazai spermos iskart nubega jeigu daugiau pavaikstai po to, tai ir as pastoti per pirma menesi nesitikejau tongue.gif bet pasigavom iskart dvi biggrin.gif

taip kad apie sauguma turbut nera ka ir kalbeti biggrin.gif
Atsakyti
Tokiu budu niekad nebuciau sugalvojus saugotis doh.gif Kazkaip ziauriai kvailai skamba, kad kazkokia srove plauti ten kur mes visos turetumem saugoti, nes juk cia ne ausys ar akys kuriu yra po dvi, ten tik vienas musu brangus organas thumb_yello.gif Juk ne veltui sukurta intymios prieziuros linija! Taigi tikrai nepatikimas budas saugotis nuo nestumo! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2007 11 19, 00:28)
Tokiu budu niekad nebuciau sugalvojus saugotis  doh.gif  Kazkaip ziauriai kvailai skamba, kad kazkokia srove plauti ten kur mes visos turetumem saugoti, nes juk cia ne ausys ar akys kuriu yra po dvi, ten tik vienas musu brangus organas  thumb_yello.gif  Juk ne veltui sukurta intymios prieziuros linija! Taigi tikrai nepatikimas budas saugotis nuo nestumo!  schmoll.gif

o man gydytoja taip ir sake, juk nosies niekada neplaunam ir cia negalima. tikrai reikia saugoti savo brangia vietele. va, ziurek kokios problemos vyrams, kaip jie isgyvena...
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2007 11 18, 15:17)
Gal galetumete pasakyti, kokie yra tie prezervatyvai kur neverzia, yra ploni ir nemazina jautrumo (didesni). Prasau, kokia firmele. Labai jau buna liudna, kai vyras del prezervatyvo negali baigti. Tada tvyro tokia nuotaika, kad oi verysad.gif Turiu ji visaip guosti, nes jis tikrai liudi. Galvoja, kad senas impotentas verysad.gif  Ir man jokio malonumo. Po tokio ivykio labai jau sunku i lova vel prisivilioti  fear.gif  smileysex.gif . Tuomet jau verciau stipri duso srove po...


kurie didesni aš gerai nežinau, tačiau tik reik atkreipt dėmesį į dydžius (nes jie skiriasi). o kas dėl plonumo, yra visokių "superthin", kone kiekviena firma turi, vienų geresni, kitų blogesni. O jei dėl prezervatyvo negali baigti tai tikrai galėtų atkreipti dėmesį į savo potenciją ir kažką du ja daryti.
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 11 19, 09:35)
O jei dėl prezervatyvo negali baigti tai tikrai galėtų atkreipti dėmesį į savo potenciją ir kažką du ja daryti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

O siaip.. geras pasiteisinimas vyrams kad tik kontracepcijos rupesciai nuo ju peciu nukristu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 19 lapkričio 2007 - 14:27
QUOTE(garbane @ 2007 11 19, 14:26)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

O siaip.. geras pasiteisinimas vyrams kad tik kontracepcijos rupesciai nuo ju peciu nukristu  rolleyes.gif


nu nesakykit sitaip, nes toks jausmas kad moterims su prezervatyvais myletis kaifas tongue.gif man pvz jie visai ne prie sirdies...ir nereikia cia versti beda ant vyru ax.gif
aisku jeigu abiems priimtina tai naudokit i sveikata, bet man asmeniskai visai nepatinka, o vyrui irgi. Tai ieskom kitu saugos budu ax.gif aisku dusas cia ne iseitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 11 19, 15:31)
nu nesakykit sitaip, nes toks jausmas kad moterims su prezervatyvais myletis kaifas  tongue.gif  man pvz jie visai ne prie sirdies...ir nereikia cia versti beda ant vyru  ax.gif
aisku jeigu abiems priimtina tai naudokit i sveikata, bet man asmeniskai visai nepatinka, o vyrui irgi. Tai ieskom kitu saugos budu  ax.gif aisku dusas cia ne iseitis  biggrin.gif

Na uz visas kalbet tikrai negaliu, bet paciai nuo gumytes kaifas nesumazeja biggrin.gif Bet del visai kitokiu priezasciu siuo metu saugomes kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2007 11 14, 21:44)
Sveikos,
norėčiau sužinoti ar aš čia viena tokia. Po l. santykių nueiniu į vonią ir paleidžiu "ten" stiprią dušo srovę, kad išplautų pėdsakus ax.gif. Viskas išsiplauna tikrai giliai... Atrodo nieko nelieka g.gif  Taip saugausi jau pora savaičių. Suprantu, kad gal nėra labai patikima, bet gal vistik kažkiek patikima yra.  Ar kuri nors dar saugosi giliu vidiniu apsiplovimu. Būtų įdomu, ką manote.


Skaityk, kad jau pastojai biggrin.gif
Tai ne tik VISIŠKAI nepatikima apsisaugojimo priemonė, bet ir kenkia makšties mikroflorai, vidaus plauti NEGALIMA, nes padidėja tikimybė susirgti visokiais uždegimais.
Nu vapšė, durniau turbūt ir sugalvot neįmanoma doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Visiškai nepatikimas apsisaugojimo būdas, net nemėginčiau taip apsisaugoti doh.gif
Atsakyti
Apsisaugot, gal ir apsisaugosi, bet ką žinai, gal jau seniai kiaušinėlį apsivijusi ta sperma. Jau geriau naudoti tas kitas priemones t.y. prezervatyvus arba kontracepcines tabletes g.gif
Atsakyti