Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(niamniuskyte @ 2008 06 16, 12:33)
tu neteisi,kad pasalpu negaus tongue.gif As neturiu HO ir gaunu Child Benefit ir Tax Credit ax.gif Tiesiog benefitu formoj parasiau,kad siuo metu nedirbu ir nesu registruota HO ir viskas,viska po men sutvarke,o Tax Credituose net neklausia apie HO cool.gif

o tai tavo vyras gal yra registruotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2008 06 16, 20:15)
o tai tavo vyras gal yra registruotas g.gif

nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 06 16, 12:33)
tu neteisi,kad pasalpu negaus tongue.gif As neturiu HO ir gaunu Child Benefit ir Tax Credit ax.gif Tiesiog benefitu formoj parasiau,kad siuo metu nedirbu ir nesu registruota HO ir viskas,viska po men sutvarke,o Tax Credituose net neklausia apie HO cool.gif



o tu pries nestuma dirbai ir nestumo metu??nzn pagal ka jie cia sprendzia bet man sake kad as negausiu,tai gal isdure g.gif buciau sutaupius £90 hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 06 17, 09:18)
o tu pries nestuma dirbai ir nestumo metu??nzn pagal ka jie cia sprendzia bet man sake kad as negausiu,tai gal isdure  g.gif  buciau sutaupius £90 hihihi.gif

nedirbau nei pries nestuma nei nescia budama,drauge katik is LT atvaziavus irgi viska gauna be HO.Tikrai jis nebebutinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 06 17, 11:34)
nedirbau nei pries nestuma nei nescia budama,drauge katik is LT atvaziavus irgi viska gauna be HO.Tikrai jis nebebutinas 4u.gif



vat vat todel tau ir nereikejo nes tu nedirbus!!! smile.gif

o cia panos klause kad dirba ir nera prisiregistrave HO mirksiukas.gif nes as irgi dirbus buvau pries nestuma nestumo metu ir man sake kad be HO registracijos nieko negausiu 4u.gif
Atsakyti
O kas tas HO? g.gif paaiskinkit man durnai???
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 06 17, 10:15)
O kas tas HO? g.gif paaiskinkit man durnai???

HO - tai Home Office biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 06 17, 11:53)
vat vat todel tau ir nereikejo nes tu nedirbus!!! smile.gif

o cia panos klause kad dirba ir nera prisiregistrave HO  mirksiukas.gif  nes as irgi dirbus buvau pries nestuma nestumo metu ir man sake kad be HO registracijos nieko negausiu  4u.gif

pas mane, tai vyras ant saves tvarkesi dokumentus, nes turejo NI ir HO, o as neturejau HO, tik NI ir dirbaupries nestuma ir nestumo metu 4 menesius, bet mano HO nereikalavo. gavom pasalpas, tiesa labai uztruko sitas reikalas, bet vistiek gavom biggrin.gif
Atsakyti
Nu paaiskinkit man zaliai kas cia per home office ir tas NI as kaip tik dabar tvarkausi kazkokius popierius ir per savo zaluma lotuliukas.gif vis kazko nedadarau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2008 06 17, 10:05)
Nu paaiskinkit man zaliai kas cia per home office ir tas NI as kaip tik dabar tvarkausi kazkokius popierius ir per savo zaluma lotuliukas.gif vis kazko nedadarau doh.gif  doh.gif

Vienas is dalyku uz kuri atsakingas home office yra migracijos kontrole. O mum is naju ES (2004m prisijungusiu) saliu reikia gaut darbo leidima (WRS) tai va tu siunti popierius(+pinigelius) i Home office, kad gautu ta WRS. nes be jo dirbt negali(islygos yra for self emplyed)
NI- tai national insurance number, cia toks kaip tavo asmeninis referenco numeris visam gyvenimui, kurio tau reiks del visu pasalpu. (kiek as zinau be HO darbo leidimo dar gali apsieit, bet be NI ne)
Atsakyti
jei aš gerai suprantu, tai NI - tai cia maždaug taspats, kas mūsų SODROS pažymėjimo numeris g.gif

gal kas telefonu skambinotės dėl tų pašalpų, na vietoj formų siuntimo(čia, kad pratęst pašalpų mokėjimą), ko ten klausinėja, ar tiesiog tą patį pasakai, ką ir siųsdamas formą, savo pajamas ir psio g.gif ...vyras bandė prisiskambinti, bet ten visada užimta doh.gif
Atsakyti
Man pirmo nereikia o del antro rytoj eisiu i pokalbi laikykit kumcius kad gauciau ta NI 4u.gif
Atsakyti