Įkraunama...
Įkraunama...

Nicolette lieknėjimo istorija

Zodziu tau tik gimdyti ir vel lieknieti...sekmes
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad tau pavyko! Cia kazkas sake, kad 26kg per 3 men skamba perdaug optimistiskai??? Manau, kad visai realiai! Ypac po gimdymo, kai organizmas grista i senas vezias. As visa gyvenima buvau apkuni, pries pastojant sveriau 97kg, pries gimdyma- 116kg unsure.gif Grizau namo 109kg, per kelis men numeciau iki 94 ir po to vel pradejau pampti. Isbandziau daug ka, grikiu dieta, juaponu, badavau, bet svoris krito labai, labai letai ir grisdavo labai, labai greitai. Trumpai sakant pradejau laikytis L.Chazano dietos as sverdama 102kg. Per 4 men. atsikraciau 37kg.
Viskas yra imanoma, kai parenki sau tinkanti leknejimo buda. Sunku, bet nenoriu sverti daugiau nei 65kg.
Mano ugis 167, svoris siai dienai 64.4, dar mesiu iki 58, bet dabar neskubesiu. Dabar as jauciu kad esu moteris, o ne ispampusi karve.


Saunuole!
Atsakyti
Gal galetumete kuri parasyti kur yra Chazano dieta moterims iki 25-eriu metu? Girdejau, kad ji truputi skiriasi nuo tos, kuria radau internete...

Dabar jau noriu ne alinti save, o protingai elgtis.... Gana jau saves zudymo.... cray.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Ale labai gerai nuteikia Tavo atvejis thumbup.gif
Šaunuolė, ir nekitaip drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as manau, kad temos autore yra is tu moteru, kuriom kaip priauga svoris, taip savaime, be jokiu pastangu jis ir nukrenta... g.gif
Atsakyti
O as pries pastodama sveriau 92kg o siuo metu jau 97 ,o iki gimdymo pacios matot kiek dar liko...
Esu sverusi 138kg,o ugis 155.5cm.Psidariau skrandzio operacija tai vaikstau dabar su zieduku ant jo.
Gal galit placiau apie ta dieta kur daug kg numetet as jos gal po gimdymo laikyciausi ...
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
šaunuolė thumbup.gif sveikinimai tiek numetus 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu biggrin.gif Tikrai labai nuostabi istorija, bet deja ne visoms taip pasiseka. Manau, kad ir nuo medžiagų apykaitos daug kas priklauso.
Atsakyti
kažkuri rašė, kad būnant vegetare galima tik agurkus valgyt, betgi netiesa - viskas, ką valgot nebūdamos vegetarėmis, turi vegetariškas (šiuo atveju - veganiškas) alternatyvas smile.gif netgi pyragus galima puikiausiai kepti su vandeniu/kokosų pienu/sojų pienu. pačią soją vartoti vietoj mėsos galima. be to, pasirinkimas iš daugybės kruopų, kurios gana kaloringos :/ o jeigu būdavo užkandžiaujama kas valandą, tai, kas be ko, po ranka pakliūdavo ir visokie riešutukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minimo: 12 gruodžio 2009 - 22:05
norėtųsi šitaip, bats ir nėr per tris mėnesius smile.gif
Atsakyti