Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto kampelis (švediška sienelė)

QUOTE(Šorena @ 2009 03 31, 13:49)
user posted image
Mes is sitos parduotuves nupirkom,cia Minske.Lietuvoj tokia pat dvigubai brangiau kainuoja. 4u.gif
http://www.megasport...ucts.php?id=585


Šorena, Jus nuvyke nusipirkote ar uzsisakete ir pristate? Geras dalykas tiek suaugusiems, tiek vaikams:)
Atsakyti
Ten toj parduotuvėje yra ko pasirinkti. 4u.gif Šorena smile.gif Tik nežinia koks tas baltarusiško rublio kursas? Iš tiesų, o kaip pirkote - važiavote į Minską?
Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2009 04 05, 22:22)
Ten toj parduotuvėje yra ko pasirinkti.  4u.gif  Šorena smile.gif Tik nežinia koks tas baltarusiško rublio kursas? Iš tiesų, o kaip pirkote - važiavote į Minską?



nu jei as teisingai supratau, tai ta sienele kainuoja 511445 Rub. pasiziurejua kursa, gaunsai 470 Lt su centais...

o idomu ja i Lietuva siuncia?
Atsakyti
Oj ir aš LABAI tuo domiuosi, visur ieškojau. Jei kas nori greitai turėt, tai yra pirkti Vilniuj Akropoly parduotuvėje Limpopo. Bet kaina... buvo 1350, o dabar tipo akcija, tai uždėjo kainą 1095 Lt. Ten turi katalogą ir galima sukomplektuoti pagal save, tokie pat, kaip šitam saite.
O gal tikrai iš Minsko atsiūstų?? Jei kas važiuotų, tai ir aš norėčiau, sumokėčiau už atvežimą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GaDina @ 2009 04 08, 11:00)
Oj ir aš LABAI tuo domiuosi, visur ieškojau.  Jei kas nori greitai turėt, tai yra pirkti Vilniuj Akropoly parduotuvėje Limpopo. Bet kaina... buvo 1350, o dabar tipo akcija, tai uždėjo kainą 1095 Lt.  Ten turi katalogą ir galima sukomplektuoti pagal save, tokie pat, kaip šitam saite.
O gal tikrai iš Minsko atsiūstų?? Jei kas važiuotų, tai ir aš norėčiau, sumokėčiau už atvežimą.  4u.gif


Reikia kooperuotis smile.gif ir kažkas vienas , kad atvežtų, kiek supratau iš jų puslapio, į LT nesiunčia jie...
Atsakyti
Mum parveze draugas jis vaziavo i Minska,je nesiuncia i LT.mes papildomai ciuzinuka dar paemem ir vaikuj prisitraukimus daryt papildoma prietaisa.
Uz viska kaskur 600lt.uzmokejom.
Kokybe labai gera, stabilus daiktas iki 100kg.parasyta kad islaiko.Tai mes su vyru irgi pasimankstinam ax.gif
O koopiruotis gal istikruju neblogai jis labai supakuotas gerai 2 nedideles dezes,tai i lengva masina 5 komplektai drasiai tilps thumbup.gif
Atsakyti
O ar muitinej neprikibs, kad tiek vežama? Aš irgi galvojau, gal nupirkti vizą ir t.t, bet tada su viskuo dar brangiau, nei čia pirkti gaunasi. Vienžo, jeigu kooperuosites, man į AZ pls praneškit, aš irgi noriu.
Atsakyti
Nu va ir mes jau turime!!!! lotuliukas.gif Irgi iš Minsko draugai parvežė. Sumokėjome 540 lt, o čia toks dvigubai brangiau. blink.gif
Atsakyti
mes ieskom kopeteliu, buna tokios nedidukes, prie sienos tvirtinasi.
Atsakyti
sporto kampelis 4u.gif
Atsakyti
Apsilankysim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šorena @ 2009 04 15, 15:00)
Mum parveze draugas jis vaziavo i Minska,je nesiuncia i LT.mes papildomai ciuzinuka dar paemem ir vaikuj prisitraukimus daryt papildoma prietaisa.
Uz viska kaskur 600lt.uzmokejom.
Kokybe labai gera, stabilus daiktas iki 100kg.parasyta kad islaiko.Tai mes su vyru irgi pasimankstinam ax.gif
O koopiruotis gal istikruju neblogai jis labai supakuotas gerai 2 nedideles dezes,tai i lengva masina 5 komplektai drasiai tilps thumbup.gif

ir as noreciau tokios,jej darysit sarasa,prasau ir mane irasyti mirksiukas.gif
Atsakyti