Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

Tęsiam toliau... biggrin.gif
Atsakyti
Aš užsirašysiu kitą savaitę pas ginekologę,reikia psitikrinti ,nes jau metai su virš su spirale esu,nors nusiskundimų kolkas jokių neturiu!
Atsakyti
4u.gif
O tiesa,kad nuo jų mėnesinės pagausėja?
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2007 11 19, 00:27)
4u.gif
O tiesa,kad nuo jų mėnesinės pagausėja?

Man pradžioje buvo gausios kokius tris menesiukus,o po to dar mažesnės ir trumpesnėi prieš spiralę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2007 11 19, 00:27)
4u.gif
O tiesa,kad nuo jų mėnesinės pagausėja?

Man tik viena diena buna gausesnes nei anksciau, bet pacios menesines trunka tiek kiek ir anksciau - 4 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 19, 11:47)
Man tik viena diena buna gausesnes nei anksciau, bet pacios menesines trunka tiek kiek ir anksciau - 4 dienas.

Jo man ir viena diena būna tikrai gausi,o kitos vos vos...
Atsakyti
Norėčiau paklausti, kiek dabar kainuoja spiralė? Esu kažkada (prieš 3 metus)turėjusi, tai mokėjau apie 45lt, t.y. vieno mėnesio tablečių kaina,labai ekonomiškas kontracepcijos būdas biggrin.gif Dabar vėl galvoju dėtis...
Atsakyti
QUOTE(lodore @ 2007 11 19, 11:23)
Norėčiau paklausti, kiek dabar kainuoja spiralė? Esu kažkada (prieš 3 metus)turėjusi, tai mokėjau apie 45lt, t.y. vieno mėnesio tablečių kaina,labai ekonomiškas kontracepcijos būdas biggrin.gif Dabar vėl galvoju dėtis...


šiandien nusipirkau ir įsidėjau Nova T spiralę, Eurovaistinėj sumokėjau 89Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėjau paklausti gal žinote kada galima išsiimti spiralę, ar galima bet kurią ciklo dieną o gal reikia tik per mėnesines. Ruošiuosi eiti atlikti tą procedūrą bet bijau kad be reikalo negaiščiau laiko laukdama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 19, 10:47)
Man tik viena diena buna gausesnes nei anksciau, bet pacios menesines trunka tiek kiek ir anksciau - 4 dienas.


Viena diena būna itin gausi, o kitos - tarp kitko.

QUOTE(enenes @ 2007 11 19, 21:41)
Sveikos merginos, norėjau paklausti gal žinote kada galima išsiimti spiralę, ar galima bet kurią ciklo dieną o gal reikia tik per mėnesines. Ruošiuosi eiti atlikti tą procedūrą bet bijau kad be reikalo negaiščiau laiko laukdama blush2.gif


Man atrodo, kad geriau per mėnesines. Jei atmintis nepaveda, anotacijoje buvo rašyta, kad per mėnesines lengviau ir patogiau išimti, nes kaklelis būna minkštesnis.
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2007 11 19, 22:41)
Sveikos merginos, norėjau paklausti gal žinote kada galima išsiimti spiralę, ar galima bet kurią ciklo dieną o gal reikia tik per mėnesines. Ruošiuosi eiti atlikti tą procedūrą bet bijau kad be reikalo negaiščiau laiko laukdama blush2.gif

Bet kada. Tai visai paparasta ir neskausminga procedura 4u.gif
Atsakyti
O man spirale iskrito, isbuvo apie puse metu ir nera, nestumas, po poros dienu persileidimas, teko vel grizti prie hormonu. Dar masciau apie mirena, bet baisu, kad ir ta gali iskrist.
Atsakyti