Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

Sveikutes, as ir pries pora dienu isisejau spirale, labai bijojau, bet visai neskaudejo ax.gif
Tai noriu paklausti, kai isidejot, kokie pasaliniai simptomai buvo g.gif man, kai idejo, tai taip ir teplioja, nors sake dedant pazeide kakleli doh.gif bet jau butu tikrai nustoje, del to kraujuoti g.gif ir labai pradejo svaigti galva doh.gif
Pries tai nesiojau KZ, bet ti pykinimai,galvos svaigimas, tai nusprenciau isideti spirale, o cia ir vel tas pats doh.gif
Atsakyti
as po antro gimdymo isidejau spyrale db jau menuo kai ja turiu ir nesiskundziu smile.gif bet dar menesiniu nesulaukiu smile.gif bet gal dar organizmas nesusitvarke normaliai is po gimdymo mirksiukas.gif na tik biskigausiaisniu isskyru atsirado bet siaip viskas gerai ir nebrangu ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
Aš įdėjau spiralę prieš metus, esu patenkinta.
Atsakyti
Jau geras pusmetis, kai turiu NovaT. Pirmus mėnesius labai stipriai kraujavo per mėnesines, bet jau trečias ciklas kaip viskas susitvarkė. Ne per seniausiai buvau vėl echoskopijos, kaip ten viskas guli pasižiūrėt. Viskas super. Dabar echoskopija po pusmečio- kai bus lygiai metai. O tada jau karto per metus užteks. Taip daktarė aiškino.
Atsakyti
Isidejau ir as vakar spirale cool.gif Idedant siek tiek skaudejo, bet siandien jau jokiu nepatogumu nebejauciu, net suabejojau ar neiskrito jinai man doh.gif Kazi ar tai normalu ax.gif Gydytoja sake mano labai tvirtas kaklelis, tai del iskritimo galiu nesijaudint, nebent gimda pati ja isstums kaip svetimkuni g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 23 gruodžio 2007 - 14:48
Man tai po įdėjimo sakė labai atidžiai klozetą apžiūrėti kiekvieną kartą. Dėjo per mėnesines, todėl ir baiminosi, kad išplaukt gali. Be to, tie siūlai puikiausiai rodo, ar viskas dar vietoj. Aišku, ir echo reguliariai reikia darytis.
Atsakyti
Aš neužsičiuopiau siūlų,tai nuėjau-padarė echoskopiją-spiralė vietoj,tik siūlai į vidų įtraukti,tai,kai reiks išsiimt,sakė,turės giliau pasirausti...žodžiu,jei nejaučiat siūlų-dar nereiškia,kad pametėt.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2007 12 28, 14:32)
tik siūlai į vidų įtraukti,tai,kai reiks išsiimt,sakė,turės giliau pasirausti...


matyt per daug užtrumpino juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2007 12 07, 19:20)
Sveikutes, as ir pries pora dienu isisejau spirale, labai bijojau, bet visai neskaudejo  ax.gif
Tai noriu paklausti, kai isidejot, kokie pasaliniai simptomai buvo  g.gif  man, kai idejo, tai taip ir teplioja, nors sake dedant pazeide kakleli  doh.gif bet jau butu tikrai nustoje, del to kraujuoti  g.gif  ir labai pradejo svaigti galva  doh.gif
Pries tai nesiojau KZ, bet ti pykinimai,galvos svaigimas, tai nusprenciau isideti spirale, o cia ir vel tas pats  doh.gif


man irgi susvaigo galva kai nulipau nuo kėdės, bet daktaras pastebėjęs, kad ilgokai stoviu paklausė ar nesvaigsta - sako - čia normalu, tokia reakcija.
Antrą kartą taip nebebuvo
Šiaip esu labai patenkinta, man jokių skausmų, jokių pašalinių pojučių, tik, mėnesinės ilgesnės - apie 6 dienas ir gausios. Budavo trumpesnės, bet tai niekas palyginti su ramia galva dėl apsisaugojimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(volare @ 2007 12 29, 09:01)
tik, mėnesinės ilgesnės - apie 6 dienas ir gausios.


man taip buvo pačius pirmus mėnesius po įdėjimo. Dabar jau viskas susitvarkė.
Atsakyti
Metus laiko buvo viskas lyg ir neblogai, o vėliau prasidėjo neaiškūs tepimai, nesuprasdavau, kada mėnesinės wink.gif , todėl teko spiralę pašalinti rolleyes.gif
Atsakyti
Labas merginos. NOreciau jusu patarimo. AS turiu spirale jau tris menesius, sergu gausei tik 3 dienas o paskui dar kokias 7 teplioja.Ar cia dar susitvarkis ar jau reikia eit pas gydytoja ir traukt lauk spirele.Tai noriu jusu patarimo nes labai man svarbu.Jokiu skausmu nejauciu.ACIU lauksiu jusu patarimu
Atsakyti