Įkraunama...
Įkraunama...

Pasaka be galo

ODĖ CELIULITUI
Я помню чудное мгновенье
На попе появился ты,
Не мимолетное виденье,
А признак зрелой красоты!
http://tetkam.net/article.php?id=288



Atsakyti
Visus metus rinkau ir bandžiau, o štai šiandien užtikau super straipsnį

KOMPLEKSINĖ PRIEŠCELIULITINĖ TEORIJA 4u.gif
http://www.ediet.ru/...p=421161#421161
Atsakyti
labai noriu ishbandyt ta programa su sibarito kokt.

prashau, atsakyk i kelis klausimus:
1. ar radai butent tokia varshke, kaip ten aprashyta. jei taip - tai kokia perki? ar tuo nesidomejai, ir pirkdavai bet kokia - svarbu kad "liesa"?
2. nu ir panashus klausimas del jogurto - turi koki ishbandyta gera ir nebrangu?
3. ten parashyta kad yra 2 etapai. pirmas - griezhta dieta, o po to palaikanti svori. taigi:
* laikeisi jos pirmam etape po max dienu(6 savaites)? neturiu virshvorio didelio, todel man uzhtektu numesti 3 kg. kiek laiko patartum laikytis? (jei turi praktikos)
* koki buda pasirinkai 2 etapui? man priimtiniausias kai karta per sav. "ishkrova" daryt, o veliau valgyt iprastai. tik kazhin ar ji veiksmingiausia..?


aciu. 4u.gif
Atsakyti
1.Varškės, kurioje nedidelis baltymų kiekis, mūsų gamybos neteko rasti, atvežtinių nenagrinėjau.
2.Jorgutas liesas be priedų, bet pigiausiai išeina naudojant pasukas.
3.Dažniausiai savaitė-kilogramas, bet kada viršsvoris nedidelis, tempai mažesni, pasižiūrėk, kaip tau svoris kris dvi tris savaites pasistenk intensyvaus etapo meniu vykdyti be mažiausių nukrypimų, neleisti nieko sau, kas numatyta.
4.Antrojo etapo pagrindinis uždavinys užtvirtinti prarastą svorį. Man labiausiai priimtinas: darbo dienomis tęsti intensyvųjį, o išeiginėmis leisti sau daugiau, galima viskas, bet ne daugiau 300ckal. Dabar gyvenu, kaip ir Tau patiko, su iškrovos dienom. Jos labai sočios, suvalgyti vos ne du litrus kokteilio per daug. Kai dabar paskaitau, kai panelės-mamulytės save kankina kiaušiniais-apelsinais, grikiais-kefyrais.....Kada galima taip patogiai atsikratyti nereikalingų kg. Aišku čia reikia taip pat sutilpti duotame meniu, bet gali prisitaikyti prie savo skonio, šiandieninio noro ir piniginės storio. Iš ko daryti milžinišką porciją salotų. Tik atkreipk dėmesį: salotos, tai ne vien tik pomidorai-agurkai, reikia, kad jos būtų sotesnės, ar morkų dar, ar kopūstų, o ne tik vienas vandenėlis.

Sėkmės.
4u.gif
Atsakyti
Pati nepajutau, net ir nesilaikant dietos
Atsakyti
mano klubu apimtis 114, o sveriu 89, taigidarbelio turesiu marias, labia faini patarimai ir supratau jog vien kudinimasis nepades, reikia kazka daryti g.gif, labai ikvepiai reikia susikaupti ir netingeti. labai nepasitikiu savimi, nes visada pritrukdavo valios, bijau.... fear.gif bet bandysiu, o gal pavyks? rolleyes.gif
Atsakyti
na čia jau kažkas panašaus kas man tiktų g.gif Reiks pasigilinti būtinai...
Atsakyti
O kokios tiksliai proporcijos to kokteilio? ax.gif
( kiek varškės, kefyro ir vaisių)
Kokie vaisiai tinka? pvz bananas- jis pakankamai kaloringas....kriaušės, obuoliai ir t.t? unsure.gif
Proporcijas radau...o kas tie у.я? blush2.gif

Tikiuosi iki Kalėdų karštinės ir vakarėlių pakoreguoti savo liemenį doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letaa: 07 lapkričio 2005 - 17:41
Geriau čia paaiškinta
Фотоинструкция по приготовлению Сибарита
http://nazdorovie.co...topic.php?t=935

bananai ne kiekviena dieną, y.я santykinis obuolys, bet kokio vaisiaus, tiek kiek galėtų būti vienas obuolys, parašyk kaip seksis
Atsakyti
y,я. tai sumaltų 170ml vaisių piurė


Atsakyti
Vaisiai įvairūs, bet obuolys musiškis visada
Atsakyti
Man to puslapio kažkodėl neatidaro. O ir su rusų kalba šiek tiek problematiška. Gal galėtumėt trumpai papasakoti kokia esmė tų kokteilių apie kuriuos kalbat, kaip juos pasigaminti ir vartoti???
Atsakyti