Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

kadangi seną temą pabaigėm, kalbam toliau naujoje temoje ir tariamės ką pirkti brangiausiems biggrin.gif
sena tema čia:
http://www.supermama...howtopic=133837
Papildyta:
ačiū coliuke edita, bandysiu ieškot akropoly verslo dovanų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 17 lapkričio 2007 - 19:07
o man verslo dovanos nepatinka schmoll.gif pažiūrėti gražu, o naudos beveik jokios schmoll.gif nebent perkant piniginę ar pan. o visi kitie daikčiukai tai man nea.
šiemet gal dovanosiu kepurės ir šaliko komplektą - jau visai baigėsi tie, kurie užpernai dovanojau ax.gif
Atsakyti
sweikos , o as kaip ir pries kekvienas kaledas suku ka brangiausajam nupirkt ar ji nustebint, nes jo gimtadienis pirma kaledu diena gruodzio 25 diena tai norisi kad jam kekvienos kaledos butu nuostabios bet jau neisivajzduoju ka siais metais , praeitais metais su artimiausiais draugais vazinejomes kaledu vakara limuzinu per vilniu buvo labai patenkintas daug staigmenu gavo ir sake kad buvo jo pacios geriausios kaledos ir geriausias gimtadienis ka siais metais daryti vel suku galva;
[
Atsakyti
Sveikos....
O man Kaledos tai ir galvos skausmas, nes kaip ir kiekvienais metais nesugalvoju nieko orginalaus ka cia savo vyrui padovanojus... Siais metais vel tas pats.... galvosukis... doh.gif
Atsakyti
Pas mane šiemet irgi galva tuščia, visai jokios mintys neaplanko doh.gif
Atsakyti
As siais metais manau dovanosiu kaljana, jei pavyks rasti iki 200Lt. nebloga, bus abiems naudinga dovana thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi mano draugui labai patinka geografija ir jis megsta keliauti - as dovanosiu gaubli ax.gif jis jo seniai norejo.
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 11 19, 13:04)
Kadangi mano draugui labai patinka geografija ir jis megsta keliauti - as dovanosiu gaubli  ax.gif  jis jo seniai norejo.

Aš tai gaublį dovanojau per pirmas vestuvių metines su pažymėtom vietom kur norėčiau nukeliaut, tai mano vyrukas iš pradžių nesuprato kame čia šaknys ko tas gaublys "pripeckiotas" tik po poros dienų jam daėjo kai įdėmiau į "peckiojimus "įsižiūrėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 11 19, 13:19)
Aš tai gaublį dovanojau per pirmas vestuvių metines su pažymėtom vietom kur norėčiau nukeliaut, tai mano vyrukas iš pradžių nesuprato kame čia šaknys ko tas gaublys "pripeckiotas" tik po poros dienų jam daėjo kai įdėmiau į "peckiojimus "įsižiūrėjo lotuliukas.gif


o cia visai nieko ideja. lotuliukas.gif man patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 11 19, 12:19)
Aš tai gaublį dovanojau per pirmas vestuvių metines su pažymėtom vietom kur norėčiau nukeliaut, tai mano vyrukas iš pradžių nesuprato kame čia šaknys ko tas gaublys "pripeckiotas" tik po poros dienų jam daėjo kai įdėmiau į "peckiojimus "įsižiūrėjo lotuliukas.gif


bigsmile.gif Reikes ir man taip dekoruoti ta gaubli biggrin.gif , beje jis didokas toks, grazus, sviecia tamsoje (pasijungia i rozete, gaublio viduje yra lempute). Tikiuosi patiks draugui blush2.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
as siemet savo vyrui zadu padovanoti abonenta i sporto kluba ir visu reikiamu maisto papildu. manau bus liux dovanyte, tuo labiau kad jis sau vis pagaili pinigeliu ir niekaip neissiruosia i ta sporto kluba nors labai nori. tai va pasidalinau savo sumanymu tongue.gif
Atsakyti
Aš tai ne kartą įsitikinau, kad labai patenkintas būna kai dovana susijusi su hobiu. Prieš kelis metus dovanojau gerą krepšinio kamuolį. Tai buvo nerealiai patenkintas. Šiais metais plauonu pirkti ką nors slidinėjimui (akinius, pirštines ar kt.) Jei vyrai žvejoja, tai žvejybos reikalai manau irgi prie širdies (tik aišku ne mums blush2.gif ), jei turistauja, tai turistis inventorius. Sėkmės
Atsakyti