Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

laba diena smile.gif

ieskojau ieskojau internete, bet nieko gero nesuradau - ar isvis lietuvelej imanoma rasati siu prezervatyvu? gal kas pastebejote kur? smile.gif

dekui! smile.gif
Atsakyti
QUOTE (gussste23 @ 2004 09 28, 19:47)
kuo jie cia tokie ypatingi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pirma, jie yra ne lateksiniai, taigi, tinka žmonėms, alergiškiems lateksui.
Antra, jie gerokai plonesni.
Trečia, jie tinka su aliejiniu pagrindu pagamintu lubrikantu, kas yra labai gerai.
Ketvirta, jie sutepti nuo kažkokiu velniu, saugančiu nuo pastojimo, ir penkto nežinau, nes pati nebandžiau niekad.. unsure.gif
Lyg ir nieko ypatingo, bet gal Lietuvoj nematė žmogus jų, tai nuterė jūsų paklaust, gal jūs matėt wink.gif
Atsakyti
kiek as zinau visi geresni prezervatyvai patepti spermicidinem priemonem, taip kad si ju savybe nera isskirtine rolleyes.gif
Atsakyti
o as pastebejau, kad Maximose nebeliko Durex prezervatyvu g.gif idomu, kodel? g.gif o kaip kitur? cia Maxima eilini karta kariauja su tiekejais ar Durex Lietuvoj nebeparduodami? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Tutsi @ 2004 10 13, 08:10)
o as pastebejau, kad Maximose nebeliko Durex prezervatyvu g.gif idomu, kodel? g.gif o kaip kitur? cia Maxima eilini karta kariauja su tiekejais ar Durex Lietuvoj nebeparduodami? g.gif

g.gif su maximoj pirktais prezervatyvais bukit atsargios nes bus kaip man ops ir 2.gif yra nestuke.gif
aisku reikia tiketis kad vaistinese juos importuoja nepazeisdami salygu g.gif
Atsakyti
QUOTE (inga888 @ 2004 10 15, 14:13)
g.gif su maximoj pirktais prezervatyvais bukit atsargios nes bus kaip man ops ir 2.gif yra nestuke.gif
aisku reikia tiketis kad vaistinese juos importuoja nepazeisdami salygu g.gif

Tu ka, pastojai myledamais su prezervatyvu g.gif

Bl, na ir nera 100 procentines apsaugos niekur unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (inga888 @ 2004 10 15, 14:13)
g.gif su maximoj pirktais prezervatyvais bukit atsargios nes bus kaip man ops ir 2.gif yra nestuke.gif
aisku reikia tiketis kad vaistinese juos importuoja nepazeisdami salygu g.gif

Pritariu rolleyes.gif , viena pasekme jau turiu, o neseniai vel apie siaubiaka galvojau.
Tada iskart kelis blokelius vaistinej uzsipirkau laugh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norėjau pasiteirauti apie DUREX'us ir galbūt padažnėjusias išskyras. i-nete radau keletą pasisakymų šia tema ir jos kuo tiksliausiai apibūdina mano savijautą blink.gif sad.gif vadinas ne man vienai taip unsure.gif

"<..>maniskis durex naudoja ir pas mane kazkaip padaugejo isskyru, bet galvojau, kad sumazejo menstruacijos - padidejo isskyru - normalu<..>"
"<..>pasakiau ginekologei, kad kazkotai padaugejo isskyru, tai jos pirmas klausimas buwo - gal durex prezervatyvus naudoji?!<..>"

Bandėm kitokius prezervatyvus, bet “nelipo”, DUREX’ai patogiausi. Žvakutės irgi netiko, nes paskui prasidėjo uždegimas nuo dažno jų naudojimo. KT netinka, nes retai (kartą per mėnesį susitinkam). Pasimetus doh.gif nzn, ką daryt.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2005 01 11, 10:44)
Sveikos,
Norėjau pasiteirauti apie DUREX'us ir galbūt padažnėjusias išskyras. i-nete radau keletą pasisakymų šia tema ir jos kuo tiksliausiai apibūdina mano savijautą blink.gif sad.gif vadinas ne man vienai taip unsure.gif

"<..>maniskis durex naudoja ir pas mane kazkaip padaugejo isskyru, bet galvojau, kad sumazejo menstruacijos - padidejo isskyru - normalu<..>"
"<..>pasakiau ginekologei, kad kazkotai padaugejo isskyru, tai jos pirmas klausimas buwo - gal durex prezervatyvus naudoji?!<..>"

Bandėm kitokius prezervatyvus, bet “nelipo”, DUREX’ai patogiausi. Žvakutės irgi netiko, nes paskui prasidėjo uždegimas nuo dažno jų naudojimo. KT netinka, nes retai (kartą per mėnesį susitinkam). Pasimetus doh.gif nzn, ką daryt.. unsure.gif


Nu mes irgi naudojam Durex'us, kol kas nepastebejau jokiu pakitimu schmoll.gif reiks atkreipt demesi wink_3.gif Mes irgi bandem kitokius prezikus, bet nelipo doh.gif
Atsakyti
Net negalvojau, kad visuotinio pertekliaus laikais teks rašyti tokią žinutę. Bėda ta, kad niekur nerandu pirkti prezervatyvų "Billy Boy". O man reikia būtent tokių - ir ne kitokių.

Ar atsirastų kauniečių - ar šio miesto svečių, - kurie būtų geriau už mane susipažinę su prezervatyvų paplitimu mūsų mieste? Gal pasifleruosite, kur jų yra pirkti (o ne "galėtų būti ten ir ten"). Mano paieškos apsiribojo: vaistinėmis senamiestyje, "Eurofarmacijos vaistinėmis" "Maximose" ir "Medioj" (vienoj iš daugelio), taip pat vienoje vaistinėje šalia namų, "Express Market" tinklo parduotuvėmis, "HyperMaximos" maisto prekių skyriumi, interneto parduotuvėmis, kuriose parduodamos intymios prekės.

Sekso reikmenų parduotuvėse gal ir būtų - bet bėda ta, kad nežinau, kur Kaune jų yra. Buvo Savanorių pr. gale - bet kažkada važiavau, lyg ir nebeveikia. Kažkokią iškabą mačiau Karaliaus Mindaugo pr., bet jau tokią nutriušusią, kad neinu ten (o kad nueičiau iki parduotuvės ir pabučiuočiau spyną, tektų aukoti visą pietų pertrauką). Kur dar?

Ir vis tik: gal žinot kas slaptų viečikių Kaune, kur būtų galima įsigyti būtent "Billy Boy" prezervatyvų?

Beje, nevilties apimtas jau net bandžiau parsisiųsti iš užsienio - bet vienoj vietoj vis užstringu. Vokietijos e-parduotuvės neleidžia lietuviams pasirinkti apmokėjimo varianto. O kol to varianto nepasirenki - negali nieko ir užsisakyti.

PADĖKIT! cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
O tu "RIMI" pasiziurek dar ax.gif
Ai dar, pravaziuojant maciau Savanoriuose,ten kur vienoj pusej Tvirtoves aleja ,o i kita puse Taikos pr.,net nezinau kaip tiksliau nupasakot,maciau ten toki Sex shopa.... ax.gif gal dar veikia???
Matroskinai,susilaikymas- dorybe biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 26 sausio 2005 - 20:41
savo reikmems as turiu kitu gamintoju produkcijos. o BILLY BOY man reikalingi ne tiek del gaminio, tiek del ipakavimo. smile.gif
Atsakyti