Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

QUOTE(hobo @ 2005 06 27, 14:09)
nu jo abiem mums ne kas.

doh.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif Nu pasiguodė moteros- o aš vos neapsisisiojau iš juoko biggrin.gif
hobo- pirk balionus- jie oho kokie dideli. Buna ir širdelės, būna ir zuikučio formos...
Atsakyti
jei teisingai pamenu, buvo tokie OKEIDO. tipo didesni. nežinau, ar dar yra, seniai besusidūriau blush2.gif
bet jeigu taip pat teisingai pamenu, po jų man teko Postinoru pasimaitint, tad kokybe, kiek atmintis mano neša,jie nesužibėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 27 birželio 2005 - 15:14
nesu tokiu mačius niekada sad.gif
įdomu ar lietuvoj būna afrikietiškų?? kažkur čia forume skaičiau apie juos.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 06 27, 15:14)
nesu tokiu mačius niekada sad.gif


tikrai buvo jų prieš porą-trejetą metų, vaistinėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 27 birželio 2005 - 15:32
http://www.kessel-ma...rfsu_okeido.htm
Atsakyti
Life styles žali šiek tiek didesni nei kiti life styles blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Niu juokas mane paėmė skaitant smile.gif bet o jei į vaistinę nueisi ir paprašysi pačių didžiausių? sakyk laaabai dielių ir pasiūlis gal ką smile.gif
Atsakyti

Tai tegu vyras pats ieškosi , pats kaltas,kad toksai didelis, o tai užkrovė tokią subtilią problemą silpnąjai dailiąjai lyčiai ant pečių biggrin.gif Na čia juokauju...

O jei rimtai, tai patarčiau į sexshopą nueiti smile.gif Tenais būna visokių nestandartinių dalykėlių smile.gif
Atsakyti
Sexshope tokių dalykų gali rasti...
Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 27, 23:39)
Sexshope tokių dalykų gali rasti...

Jo, arba vaistinej vaistininkes personaliai paprasyk. Tik ziurek, kad vyresne butu , su patirtim hah.gif
Atsakyti
ghmz....gėda. planuoju prekybos centre prasisukt. ačiū miau.
šiaip jau išsiaiškinau, kad turi būti užrašas extra big.
Atsakyti
Šiandien mačiau vaistinėj, XL dydžio, bet nežinau ar jie čia tau pakanakamai dideli. Man regis čia Durex firmos buvo. Didesnė pakuotė, nei kitų. smile.gif
Atsakyti