Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Sveikos,

neradau šitos temos skyrelyje, jei yra kažkur kitur, apšvieskit mane blush2.gif

Mane, kaip ir daug kitų moterų, kankina migrena. Tokia, kuri akimirksniu sugriauna planus ir paverčia paniurusia moteriške, kuri nori tik tamsos, tylos ir bekvapės erdvės.

Noriu klausti tų, kurios turi tą pačią bėdą - kaip gelbėjatės? Gal pastebėjote, kas ją paskatina? Gal yra būdų išvengti ar bent sumažinti, paretinti priepuolių skaičių?
Man jau baisu darosi nuo išgerto analgetikų kiekio doh.gif Ir, aišku, jie jau seniai nebepadeda - tiesiog kaskart geriu su viltim - na gal šįsyk padės unsure.gif
Atsakyti
turiu ir as sita beda
del vaistu kazkada buvau apsidziaugus: tirpinamas solpadeinas nueme skausma bet tik kelis kartus, dabar tenka tiesiog kenteti jei iseina visiskoj ramybej
Atsakyti
Ka tik ieskojau ir as sios temos,ramzyte, ir pastebejau, kad pries kelias minutes tu ja sukurei, vat koks sutapimas. 4u.gif Tai nusprendziau pasidalint savo patirtim. Migrena mane labai kankina jau kokius 4 metus. Anksciau ji buvo tokia nelabai "pikta", siaip galvos skausmas kuri numalsindavo ir saridono tablete. Bet dabar keli metai kai tai tapo kancia... verysad.gif esu pasidariusi visus tyrimus, kokius tik imanoma, kad atrasti ta skausmu priezasti, ir vat kai nieko blogo nerado, diagnozavo migrena..Kai uzeina priepuoliai jie tesiasi kartais 2, 3 dienas. Dabar padeda tik naramig (arba imigran)..bet bjauru man kaip jie dirgina skrandi, nes siaip jautrus jis pas mane, todel pykina, vimdo. Aisku sunku pasakyt ar pykina nuo vaistu, ar nuo migrenos. Priepuoliu metu jauciuosi silpna, vemiu, pykina, nieko negaliu valgyt, erzina garsai, sviesa, kai pagalvoju apie maista kyla sleikstulys. Sau esu nustaciusi 2 migrenos priepuoliu atsiradimo priezastis: 1)susije su menstr., 2)sukelti nerviniu stresu, itampos, dar yra ir priepuoliai kurie atsiranda is niekur nieko ir nezinau ju priezasciu...Gydytis bandziau visaip, ir tradiciskai ir netradiciskai...niekas man nepadeda..ir daktaru patarimai: 1)susireguliuok gyvenimo ritma, dienos rezima, 2) stenkis nesinervinti ir i viska nereaguot jautriai, 3)pagimdysi vaika - ir praeis, kazkaip nepadeda.. verysad.gif p.s.dar negimdziau, bet kazkaip mano optimizmas nedidelis jau sios ligos atzvilgiu..
p.p.s.Aisku yra priemoniu, kurios tiesiog palengvina galvos skausmus, pvz.miegu ant specialios pagalves, (padeda geriau atsipalaiduoti, palaiko kaklo slankstelius taisyklingoje padetyje), dar turiu kazkoki piestuka "Migrastick", is naturaliu medziagu (metos ir levandu), kai pasitepi atsaldo galva (tai yra smilkinius ir kakta), ir tie kvapai manes neerzina...bet tai tik smulkmenos. vis tiek vienintelis pagalbininkas vaistai, kuriuos butina isgert tik prasidejus priepuoliui.
Atsakyti
dekui jums, mergaites 4u.gif

as tai kiek save prisimenu - tiek prisimenu ir galvos skausma. Pries keleta metu irgi dariausi kruva tyrimu, bet taip ir nerado galvos skausmo priezasties, taigi - migrena.
Mane irgi pykina, erzina sviesa, greitai besikeiciantys vaizdai, negaliu ziureti TV, negaliu net telefonu kalbeti. Itariu, kad man dazniausiai migrena sukelia stresas. Buna, kad jauciuosi gerai ir, atrodo, tikras menkniekis, pvz. darbe telefono skambutis, mane suerzina ir staiga taip suima galva doh.gif

anomiSS, o kokius netradicinius budus bandei?
Beje, daug prisiklausiau apie akupunktura... Gal kas bandet?

Mano pacios toks netycinis atradimas vieno klaikaus priepuolio metu - tai lengvas akiu obuoliu masazas (man skauda vidurine kaktos dali, tarp akiu). Tiesiog uzsimerkiu ir svelniai per akies voka sukamaisiais judesiais masazuoju akis, stipriau paspausdama taskus esancius vidiniuose akiu kampuciuose. Toks masazas man malsina skausma bent jau tuo metu, kol masazuoju.

Papildyta:
QUOTE(anomiSS @ 2007 11 18, 21:47)
dar turiu kazkoki piestuka "Migrastick", is naturaliu medziagu (metos ir levandu), kai pasitepi atsaldo galva (tai yra smilkinius ir kakta), ir tie kvapai manes neerzina...

apie toki daikta pirma karta girdziu. kur toki isigyti? vaistinese? ar ju yra bet kokiose vaistinese?
Atsakyti

apie toki daikta pirma karta girdziu. kur toki isigyti? vaistinese? ar ju yra bet kokiose vaistinese?
[/quote]
As tai pirkau vaistinej, paprastoj vaistinej. Bet cia Italijoj jis dabar dar neseniai atsirado, tai nezinau ar Lietuvoj yra...Pabandyk paieskot per Google..As tik maciau kad galima uzsisakyt is uzsienio kazkokio puslapio, bet neatsimenu kokio blush2.gif (radau per google).
O apie tuos netradicinius budus, tai ejau pas gydytoja, kuri bande rasti priezasti labai jau keistais budais (pvz. su magnetais pridedama prie ivairiu organu), jos seansai vykdavo kaip ir tokioj relaksacinej aplinkoj, bet kai pradejo man lauzyt stubura (sake, kad kalti stuburo slanksteliai) tai man buvo per skausminga ir rizikinga. Tai vat toks netradicinis budas, kurio atsisakiau. Is tiesu tai pasirode truputi pinigu lupimas, nors gydytoja labai garsi Kaune ir daug pas ja eidavo..man jokio efekto jos seansai neturejo.
Atsakyti
Siaip tai tema apie migrenas tikrai yra. Viena iskalbeta, bet ir kita buvom atidare. Bet tiesa sakant ir pati neberandu. Mistika g.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 11 22, 02:45)
As tai pirkau vaistinej, paprastoj vaistinej. Bet cia Italijoj jis dabar dar neseniai atsirado, tai nezinau ar Lietuvoj yra...Pabandyk paieskot per Google..As tik maciau kad galima uzsisakyt is uzsienio kazkokio puslapio, bet neatsimenu  kokio  blush2.gif (radau per google).

reikes butinai pasidomes, nes man kai uzeina tas skausmas, visada labai norisi, kad kas nors saldytu galva cool.gif

QUOTE(garbane @ 2007 11 22, 03:15)
Siaip tai tema apie migrenas tikrai yra. Viena iskalbeta, bet ir kita buvom atidare. Bet tiesa sakant ir pati neberandu. Mistika  g.gif

gali buti, kad forumo administratore per klaida istryne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2007 11 22, 20:36)
reikes butinai pasidomes, nes man kai uzeina tas skausmas, visada labai norisi, kad kas nors saldytu galva  cool.gif
gali buti, kad forumo administratore per klaida istryne  4u.gif

Tai kad netrinamos temos sitam skyrely g.gif Gal uzvadinta su klaida, todel nebegalima rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 11 22, 20:59)
Tai kad netrinamos temos sitam skyrely  g.gif Gal uzvadinta su klaida, todel nebegalima rasti  g.gif

tokiu niuansu as net ir nezinau....
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2007 11 22, 20:36)
reikes butinai pasidomes, nes man kai uzeina tas skausmas, visada labai norisi, kad kas nors saldytu galva  cool.gif

Lietuvoj tas šaldantis pieštukas vadinas Migranel mirksiukas.gif Pasižiūrėk vaistai.lt
Atsakyti
Sveikos,
Turiu ir as toki malonuma... Gal nuo vaikystes. Dabar preipuoliai mane puola daug dazniau ir stipresni. Kuom as gelbejuosi? Tai susitaikiau su ta mintim, kad migrena bus ir as turiu ismokti su ja gyventi. Imigran man padeda tuo atveju jei isgerus tablete einu i lova.O kadangi skauda dazniausiai nuo ryto ar nuo pietu ir darbo metu, tai nebesvaistau pinigu siems brangiems vaistams. Zinau, kad man reikia:
Reguliariai maitintis
Eiti miegoti vienodu laiku, taip pat ir keltis
Vengti streso
Sportuoti
Zodziu pakeisti visiskai savo gyvenima.To paties manau reikia ir visoms. Tai gali sumazinti priepuoliu daznuma. O visi netradiciniai gydymo metodai mano nuomone yra nesamone. Na nebent masazas. Kai man labai skauda galva, paprasau vyro kad pamasazuotu tada kai kada padeda. Gyventi reikia, ir kad ir kokie stiprus skausmai buna tiesiog stengiuosi nekreipti demesio. Tai kartais irgi padeda...
Atsakyti
oj,ta migrena.....tik ka grizau is vaistines neistverusi skausmo,pykinimo ir blogos savijautos bei nuotaikos.nieko nenoriu matyt,girdet schmoll.gif
man menstruacine migrena.jau kiek pamenu,tai daug daug metu...anksciau,iki gimdymo paskaudedavo galva,ir budavo siaubingi zarnyno,skrandzio skausmai .pagimdziau,ir zarnyno skausmai zenkliai apmazejo,bet pastiprejo galvos skausmai.jei neisgerdavau tik pradejus skaudeti galvai tabletes,tai isiskaudedavo,kad pas kui jau mazai kas padedavo.seniai seniai gerdavau citramona,po to visokie ibumetinai,saridonai,solpadeinai,paracetamoliai,kai maitinau.i viena kruna sudejus mano ishgertus vaistus,turbut is klumpiu ishvirsciau pamacius blink.gif
buvau pas neurologa,vedziau skausmu dienorashti .tada migrenos nenustate.bet dabar pasake,kad man mmm migrena doh.gif
nusipirkau siandien Cinie,siek tiek pigesni uz jusu cia isvardintus nuo migrenos.bandysiu gerti.
tepuosi ir Migranel piestuku,bet man nuo jo oda taip net nusherpetoja,turbut tas eterinis aliejus labai stiprus.kvapas man patinka,gerai uzshaldo smegenis smile.gif bet trumpam doh.gif
tai vat taip ir gyvenam...bjaurus dalykas tokie skausmai su juos lydinciais negerumais verysad.gif

Papildyta:
na man i skausmus neisheina nekreipti demesio,nes as vaikshtau be jegu,kaip koks lapas.....tik dar pikta cool.gif
Atsakyti