Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

iš gimdyklos viena akušerė iki pat lovos privežė, o mažaja kita nešė šalia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Na, as jau ne nestuke ir jau manau nebegimdysiu. Bet kadangi gyvenu ne paciuose Mazeikiuos, noreciau paklaust, ar siuo metu gydytoja Tamasauskiene dirba kur nors privaciai. Ir siaip gal koki gera ginekologa zinot Mazeikiuose? Nes jau metai po gimdymo, o as dar nebuvau pasitikrint blush2.gif
Neperskaiciau, ka jus cia plepat, bet as nestumo metu lankiausi, pas gydytoja Stupakoviene. Tai....jos deka vos nepraradau savo mazyliu.Mano mazyles teko skubiai gelbeti Kaune, nes ji visad sake kad viskas gerai. Stai tau ir gerai verysad.gif . Vietoj dvieju lauktu mazyliu, liko tik viena verysad.gif
Atsakyti
GAILA KAD TAIP ISEJO : ,APIE STUPAKOVIENE TAI KALBA NEKAIP schmoll.gif . NUVAZIUOK TIESIAI I LIGONINE IR SKYRIUI SUSIRASI TAMASAUSKIENE,SU JA ASMENISKAI IR SUSITARSI.ANKSCIAU PRIVACIAI JI DIRBO GAILIAUS KLINIKOJE,DABAR NEZINAU.SIAIP IS SAVO SEIMOS GYDYTOJO PASIEMUSI SIUNTIMA GALI EITI PAS KOKIA NORI LIGONINEJ DIRBANCIA GYDYTOJA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 20 lapkričio 2008 - 00:04
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 20, 01:54)
GAILA KAD TAIP ISEJO : ,APIE STUPAKOVIENE TAI KALBA NEKAIP schmoll.gif . NUVAZIUOK TIESIAI I LIGONINE IR SKYRIUI SUSIRASI TAMASAUSKIENE,SU JA ASMENISKAI IR SUSITARSI.ANKSCIAU PRIVACIAI JI DIRBO GAILIAUS KLINIKOJE,DABAR NEZINAU.SIAIP IS SAVO SEIMOS GYDYTOJO PASIEMUSI SIUNTIMA GALI EITI PAS KOKIA NORI LIGONINEJ DIRBANCIA GYDYTOJA.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Na as susiduriau su visais gydytojais, nes pragulejau 10 lovadieniu doh.gif tai apie kiekviena susidariau savo nuomone smile.gif o nuomone apie visus sakyciau pasikeite, atrode anksciau viskas kitaip g.gif na kol gulejau, tai Tamasauskiene atostogavo, o butent ja visada labiausiai ir pasitikejau, tad teko bendrauti su kitomis smile.gif visa savaite patologiniame skyriuje mane priziurejo Malinauskaite, tai as jauciau tarsi jai nepatikciau, paskui lyg ir pasikeite, galiausiai supratau, kad ji man daug ko nepasakydavo, nelabai ka aiskino, zodziu, jei nezinai, ko paklausti, tai nieko ir nepaaiskins, pavyzdziui, ziurejo vandenis ir nesako, kokie jie skaidrus ar jau zalsvi, arba norejau, kad skatintu, sako, nepakankamai prasidares kaklelis man, o buvo 2,5 cm, paklausiau paskui akuseres kiek turi buti prasidare, sako , kad pirstas tilptu, zodziu uztenka ir 1 cm, na bet gydytoja gal kitais kokias sumetimais taip sake g.gif susiduriau ir su Grazeliene, ji atvaziuoja i budejimus ligonineje, man ji visai patiko, apziurejo visai dailiai, gerai nuteike, kad viskas gerai, o man tada buvo labai svarbus geras nuteikimas, nes jau labai sunku buvo laukti, kada galesiu gimdyti, kai jau pernesiojau leliuka smile.gif
susiduriau ir su Rovu, jis net nevizitavo po palatas, tai net nezinau...
va o gimdziau pas Ziulpiene, siaip viskas normaliai, tik irgi vyra isvydavo is gimdyklos, kai apziurinedavo mane biggrin.gif siaip sakyciau visos tos daktarytes gan pagiezingos, suprantama joms tai tik darbas, bet man tai juk buvo pirmas gimdymas ir dar taip veluojantis, kad man svarbiausia ir buvo psichologine busena ir budavo tokiu situaciju, jog tiesiog nenori ju ko klausti, nes atsako taip pagiezingai.... Na bet del operacijos, tai dare Ziulpiene su Malinauskaite, viskas pavyko puikiai thumbup.gif
Tai tiek nemazai apie gydytojus tongue.gif
Atsakyti
INGA83,MAN OPERACIJA IRGI DARE ZULPIENE IR MALINAUSKAITE,NETUREJAU JOKIU NUSISKUNDIMU,ZODZIU thumbup.gif thumbup.gif . KAIP SUPRATAU PAGALIAU SULAUKEI SAVuser posted imageO MAZYLIO,TAD DIDZIAUSI SVEIKINIMAI IR LINKEJIMAI JUMS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga83 @ 2008 11 20, 21:33)
Sveikos mirksiukas.gif

Na as susiduriau su visais gydytojais, nes pragulejau 10 lovadieniu doh.gif tai apie kiekviena susidariau savo nuomone smile.gif  o nuomone apie visus sakyciau pasikeite, atrode anksciau viskas kitaip g.gif na kol gulejau, tai Tamasauskiene atostogavo, o butent ja visada labiausiai ir pasitikejau, tad teko bendrauti su kitomis smile.gif visa savaite patologiniame skyriuje mane priziurejo Malinauskaite, tai as jauciau tarsi jai nepatikciau, paskui lyg ir pasikeite, galiausiai supratau, kad ji man daug ko nepasakydavo, nelabai ka aiskino, zodziu, jei nezinai, ko paklausti, tai nieko ir nepaaiskins, pavyzdziui, ziurejo vandenis ir nesako, kokie jie skaidrus ar jau zalsvi, arba norejau, kad skatintu, sako, nepakankamai prasidares kaklelis man, o buvo 2,5 cm, paklausiau paskui akuseres kiek turi buti prasidare, sako , kad pirstas tilptu, zodziu uztenka ir 1 cm, na bet gydytoja gal kitais kokias sumetimais taip sake g.gif susiduriau ir su Grazeliene, ji atvaziuoja i budejimus ligonineje, man ji visai patiko, apziurejo visai dailiai, gerai nuteike, kad viskas gerai, o man tada buvo labai svarbus geras nuteikimas, nes jau labai sunku buvo laukti, kada galesiu gimdyti, kai jau pernesiojau leliuka smile.gif
susiduriau ir su Rovu, jis net nevizitavo po palatas, tai net nezinau...
va o gimdziau pas Ziulpiene, siaip viskas normaliai, tik irgi vyra isvydavo is gimdyklos, kai apziurinedavo mane biggrin.gif siaip sakyciau visos tos daktarytes gan pagiezingos, suprantama joms tai tik darbas, bet man tai juk buvo pirmas gimdymas ir dar taip veluojantis, kad man svarbiausia ir buvo psichologine busena ir budavo tokiu situaciju, jog tiesiog nenori ju ko klausti, nes atsako taip pagiezingai.... Na bet del operacijos, tai dare Ziulpiene su Malinauskaite, viskas pavyko puikiai thumbup.gif
Tai tiek nemazai apie gydytojus tongue.gif

thumbup.gif Šaunu, kad viskas gerai. Na, MB Žulpienė per kaklelio apžiūrėjimus irgi paprašydavo išeit. Ir gerai, nes nieko ten faino nebūdavo schmoll.gif blink.gif .
Atsakyti
drinks_cheers.gif ,ne viska vyrai turi matyti.
Atsakyti
š... tas kaklelio apžiūrėjimas pvz. prieš kirpimą ar siuvimą.
o jei jau vyras nusprendė, kad bus, tai lai ir būna, lai nevarinėja. nors maniškio kai kaklelį tikrino nieks niekur ir nevarė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 21, 15:00)
š... tas kaklelio apžiūrėjimas pvz. prieš kirpimą ar siuvimą.
o jei jau vyras nusprendė, kad bus, tai lai ir būna, lai nevarinėja. nors maniškio kai kaklelį tikrino nieks niekur ir nevarė  thumbup.gif


manojo irgi išvis niekur nevarė nei per apžiūrėjimą, nei vėliau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemarioji: 21 lapkričio 2008 - 15:43
QUOTE(Dievaitė @ 2008 11 21, 15:00)
š... tas kaklelio apžiūrėjimas pvz. prieš kirpimą ar siuvimą.
o jei jau vyras nusprendė, kad bus, tai lai ir būna, lai nevarinėja. nors maniškio kai kaklelį tikrino nieks niekur ir nevarė  thumbup.gif


biggrin.gif Nu maniškio irgi nevarė, tik gražiai paprašydavo išeiti. Jis pats sakė, negaliu klausyt, kai aš šaukiu.
Man tai kaklelio apžiūra per gimdymą pats baisiausias dalykas blink.gif schmoll.gif . Patikėk, mane per pirmą gimdymą irgi ir kirpo, ir siuvo daug. Kai kirpo visai nejaučiau, nes ir taip skaudėjo be proto doh.gif , o siuvo su nuskausminimu.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 21, 00:09)
INGA83,MAN OPERACIJA IRGI DARE ZULPIENE IR MALINAUSKAITE,NETUREJAU JOKIU NUSISKUNDIMU,ZODZIU thumbup.gif  thumbup.gif .  KAIP SUPRATAU PAGALIAU SULAUKEI SAVuser posted imageO MAZYLIO,TAD DIDZIAUSI SVEIKINIMAI IR LINKEJIMAI JUMS smile.gif


aciu uz sveikinima mirksiukas.gif

Man irgi ta kaklelio apziura buvo labai baisus dalykas, jau ir saukdavau, akusere laikydavo, kad nepakilciau nuo tos kusetes blush2.gif paskui net supykino, akusere sako geras zenklas lotuliukas.gif vadinasi kaklelis lyginasi....

Va man labai faina buvo akusere, ji labai manimi rupinosi, tikrai man su ja pasiseke, tokia jau vyresnre moteris thumbup.gif ir pati sako, palepinsiu tave siandien esi vienintele gimdyve, zodziu labai faina moteriske smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga83: 21 lapkričio 2008 - 17:58