Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Inga83 @ 2009 01 05, 14:34)
Sveikutes, norejau paklausti gal cia kas lankosi, kurioms dare CP? Man liepe kreiptis i ginekologa po operacijos praejus 2 menesiams, tai kita savaite galvoju keliauti, bet nezinau pas koki gydytoja, ar ziuri ten echoskopu ka ar uztenka ant kedes pasedeti? Su Ziulpiene po gimdymo nesutampa man biolaukai, ar kaip ten jie vadinami, tai sverstau pas kuria cia eiti dar?


tai gal visom po 2 mėn reik pasirodyt g.gif
nes man Žiulpienė irgi po tiek liepė pasirodyt, nors gimdžiau ir pati
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2009 01 05, 15:01)
Aš ėjau irgi po 2 mėn. Ėjau pas Gr. , nes ji ir darė CP. Daro echo.  Man patinka Gr., pakalbėjom tada pamenu apie visus reikaliukus, apsaugą ir t.t... Ji trečiad. Medejoj dirba, eilių nėr tokių kaip pas Žulpienę. Gal bandyk pas ją?  g.gif

Ačiū labai, gal ir reiks pabandyti, siaip as su ja tik skyriuje bendravau, tai visai normali gydytoja pasirode, nors cia buvo prirasyta nelabai graziu dalykeliu apie ja smile.gif dar bandysiu patekti pas Tam patekti, nors jeigu darao echo būtinai, tai gali ji ir neapžiūrėti g.gif

QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 01 05, 16:22)
tai gal visom po 2 mėn reik pasirodyt  g.gif
nes man Žiulpienė irgi po tiek liepė pasirodyt, nors gimdžiau ir pati



na man Žiulpienė liepė apsilankyti po 2 mėnesių, o Ciparienė pries išleisdama gimdyti, sakė pasirodyti man po 6 savaičiu, na tada galvojom, kad pagimdysiu natūraliai, nu tai nežinau, tai paklausiau Žiulpienės smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Žulpienė tikrai gera gydytoja, as pas ją į Medėją kasmet eidavau pasitikrint profilaktiškai.
O draugė pas ją gimdė tai nusiskundimų neturėjo
Atsakyti
QUOTE(dija78 @ 2009 01 05, 19:21)
thumbup.gif Žulpienė tikrai gera gydytoja, as pas ją į Medėją kasmet eidavau pasitikrint profilaktiškai.
O draugė pas ją gimdė tai nusiskundimų neturėjo



Tai ir aš apie ją buvau susidariusi labai gerą numonę, bet turbūt aš jai nepatikau, nes elgėsi tikrai nemaloniai, labai pagiežingai ir t.t. Gal nemėgsta mano profesijos žmonių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga83 @ 2009 01 05, 20:57)
Tai ir aš apie ją buvau susidariusi labai gerą numonę, bet turbūt aš jai nepatikau, nes elgėsi tikrai nemaloniai, labai pagiežingai ir t.t. Gal nemėgsta mano profesijos žmonių blush2.gif



o kokia tavo profesija kad gali nemegti. Idomu kazkaip, nes man tao ji labai maloni visus kartus buvo ir echoskopija nemokamai padare.
Atsakyti
merginos, o kaip Tamošauskienė? kai gulėjau ligoninėj visai nieko gydytoja pasirodė, ką girdėti apie ją?
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 05, 20:12)
merginos, o kaip Tamošauskienė?  kai gulėjau ligoninėj visai nieko gydytoja pasirodė, ką girdėti apie ją?


man Tamašauskienė labai patiko iš pradžių. kai atsirado bėdų tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 05, 20:12)
merginos, o kaip Tamošauskienė?  kai gulėjau ligoninėj visai nieko gydytoja pasirodė, ką girdėti apie ją?


Aš pas ją lankiausi pirmo nėštumo metu, tai mano atsiliepimai apie ją tik patys teigiamiausi ax.gif Jai vienintelei ir galiu dėkoti, kad mano mažiukė tuoj švęs 2rą gimtadienį, nes jei būčiau klausiusi kitų skyriaus gydytojų patarimų, tai ji nebūtų ir gimusi. Ir dabar jei jau nuspręsiu gimdyti mžk, tai tarsiuos tik su ja dėl gimdymo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 05 sausio 2009 - 22:23
kad ir kiek skaičiau, turbūt nei vienas gydytojas niekam neįtiks 100 procentų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 06, 11:42)
kad ir kiek skaičiau, turbūt nei vienas gydytojas niekam neįtiks 100 procentų smile.gif


taigi visada taip, nes kiek žmonių tiek ir nuomonių. Kas vienai gali būti auksinė gydytoja, kitai- pati blogiausia ir atvirkščiai. Tai kiekviena ir rašo savo patirtį ir nuomonę.

Užsirašiau penktadieniui pas gyd. Rovą į Medea ax.gif
Atsakyti
o kada reikia pradėti tartis su gydytoja, pvz aš įskaitoje esu prirašyta pas Giniotienę, nėjau aš niekur dar privačiai, nes mano kolkas nėštumas liuks, viskas gerai, tyrimai geri ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 06, 12:42)
o kada reikia pradėti tartis su gydytoja, pvz aš įskaitoje esu prirašyta pas Giniotienę, nėjau aš niekur dar privačiai, nes mano kolkas nėštumas liuks, viskas gerai, tyrimai geri ir t.t.


Aš sakyčiau, kad po išėjimo į dekretą, ypač jei viskas gerai. g.gif
Atsakyti