Įkraunama...
Įkraunama...

Juoda vestuvinė suknelė

QUOTE(Dieter @ 2010 01 12, 18:25)
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Uauuuuuuu, koks grozis...
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2010 01 25, 19:30)
Vajetauuu kaip ji gali buti su juoda vestuvine suknele!!!!!????????? Kaip ji atrodys??? Gi visos nuotakos baltos buna, nu dar sampanines!! Kazkokia issisokele, kaip ji drysta???? Ka kiti zmones pasakys??? Ka mociute pasakys, ka ten teta devinto kisieliaus pasakys???? Ir t.t.t.t.t.t.

Gal mergytes prapleskit savo akiraty siek tiek  ax.gif  Nebutina visko matuoti pagal savo siaura poziuri ir pagal tai kad grazu kas man patinka  rolleyes.gif  ax.gif


Kaip ir kitam poste rašiau yra tam tikros etikos taisyklės ir normos, kurių peržengti tam tikrais atvejais nedera. Juk mes - žmonės - patys sukūrėme tam tikrus barjerus, bet vis dar atsiranda individų, norinčių juos laužyti. Labai protingas antikos laikų filosofas yra pasakęs : iniciatyva baudžiama.
Jei jau taip laužom standartus ir plečiam akiratį, tai gal su triusikais pradėkim tuoktis?
Be to, pamirštant etiketą, sulaužytus standartus, dar yra ir religija - nuo seno, daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių juoda spalva yra liūdesio, laidotuvių ir maištingumo (emo, satanistai) spalva. Nenustebčiau jei su aklinai juoda suknia neįleistų į bažnyčią.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 03 08, 21:27)
Be to, pamirštant etiketą, sulaužytus standartus, dar yra ir religija - nuo seno, daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių juoda spalva yra liūdesio, laidotuvių ir maištingumo (emo, satanistai) spalva. Nenustebčiau jei su aklinai juoda suknia neįleistų į bažnyčią.
Ne visos yra krikščionės, ne visoms reikalinga religija ir ne visos religingos ar tikinčios. Juk ir nebuvo pasakyta (man rodos), kad ji tuoksis bažnyčioje. Taip pat ne visose valstybėse juoda gedulo spalva. O gal jos vyras indas, ir jiems balta yra gedulo spalva. Juk apie autorę (kuri matyt jau seniai susituokusi) nieko asmeniško nežinom. Tad labai jau sunku ir spręsti bei daryti tokius drastiškus sprendimus.
Atsakyti
iš neto platybių:

"XX a. gedulo spalva Lietuvoje yra juoda. Gedėjimo laikotarpiu rengiamasi juodais drabužiais, moterys ryši juodos spalvos skareles, vyrai ant rankovės ar švarko atlapo nešioja užsiūtą juodą kaspinėlį. Tiesa, ir gedulo spalva, ir gedėjimo simbolika įvairių tautų papročiuose įvairi. Štai M. Jokajus rašo: „Europietis gedėdamas rengiasi juodai, kinas — geltonai, musulmonas — žaliai, klasikiniais amžiais gedulo spalva buvo balta, senovės Vengrijoje — violetinė. Žydai gedėdami nešiodavo suplyšusius drabužius". Violetinė, kaip gedulo, spalva yra išlikusi Katalikų Bažnyčios liturgijoje. Dar neseniai dzūkės moterys ir eidamos į laidotuves, ir gedėdamos ryšėdavo baltomis skarelėmis. Tai, kad senovės lietuviai baltai aprengdavo savo numirėlius, taip pat liudija mirties ir gedulo spalvą buvus baltą. ".

tarp kitko, bent jau mano kraštuose, jei neduok Die miršta jauna mergina ir mergaitė, ji rengiama baltai. visa. nuo galvos iki kojų. taip kad ...

kuo čia dėtas etiketas? neetiška yra eiti pasidabinus keliaraiščiu ir rūrą vos dengiančia suknele per vestuves į bažnyčią (mačiau SM ne vieną tokią religingą nuotaką). taip, neestetiška būtų po trusikais tuoktis. bet kuo čia dėta suknelės spalva? kokią nori, tokią renkiesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 09 kovo 2010 - 10:04
Žinot, dabar jau niekas nebežiūri kas etiška, o kas ne. Visos eina ir galvos neskauda smile.gif Negi eisi prie kas antros gatvėje ir sakysi 'ei, brangute, tu neetiškai apsirengus, pasidažius ir šiaip, visai neetiškai atrodai' doh.gif lotuliukas.gif

Ir kažkaip gal jau gana lyginti tą juodą spalvą su emo, satanistais, gotais ir t.t. Nes man ta spalva visai ne su tuo asocijuojasi. Ji man atspindi klasiką, eleganciją, Coco Chanel sukurtą mažą juodą suknelę. bigsmile.gif

Man tai kažkaip nerūpi kas ką sakys apie mano vestuves, aprangą, žiedus ir t.t. Nelabai tas rūpi. Man svarbu, kad tą dieną aš ir B jausimės puikiai. smile.gif Niekad neklausiau kitų kas ką šneka, o tai jai pradėčiau klausyt ir dar kreipti į tai dėmesį tai ir į gatvę neišeičiau. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Super gražu tos juodos.
Man kaip gyvenime mėgstančiam išsišokt tai super patiko.
Bet reikia daug dvasinės jėgos kad rįžtis atlaikyt visų kritiškus žvilgsnius ir klausimus.
Žmonos giminaitė jau klausė, kaip aš jai leidau po vestuvių abi pavardes turėt.
Na tipiški mes kaimiečiai-lietuviai šiuo klausimu. greit požiūris nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(pvm @ 2010 03 10, 14:05)
Super gražu tos juodos.
Man kaip gyvenime mėgstančiam išsišokt tai super patiko.
Bet reikia daug dvasinės jėgos kad rįžtis atlaikyt visų kritiškus žvilgsnius ir klausimus.
Žmonos giminaitė jau klausė, kaip aš jai leidau po vestuvių abi pavardes turėt.
Na tipiški mes kaimiečiai-lietuviai šiuo klausimu. greit požiūris nepasikeis.


pritariu, kad reikia daug "dvasinės jėgos", nes tikrai reiktų atlaikyti kritiškus giminaičių žvilgsnius, o kiek dar pletkų būtų doh.gif
Atsakyti
Manau jei žmogus labai pasitiki savimi, tai jis ir atlaikys smile.gif

Aš galvojo, kad mums šis dalykas (apkalbos dėl vestuvių) bus tik iš B giminės. Nes mano šeima, tam pritaria ir labai labai palaiko. smile.gif

Būna ir supratingų žmonių. smile.gif
Atsakyti
Neperseniausiai viena kaimyne tuokesi su juoda suknele... Labai nustebusi buvau unsure.gif Bet pasirodo jie yra kazkokio kito tikejimo,ir juoda spalva ten iprastas reiskinys... Ir visos sventeje dalyvavusios moterys vilkejo juodas sukneles. Tik gerokai vakare jaunoji persivilko sviesia suknele smile.gif Na musu akims neiprasta dar matyti juodas nuotakas, bet ir juodomis suknelemis atrodo graziai.. Kiekvieno pasirinkimas..
Sekmes ieskant sukneles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wfr: 20 liepos 2010 - 12:26
as pati aisku neisdrysciau, o ir nenoreciau juodos sukneles vestuviu diena...bet!!!!!! tam is esame skirtingi wink.gif kiekvienas turi savo nuomone, kuri yra jo ir ji tisinga wink.gif juk niekas negali atsiprasant man aiskinti kokiom pozom myletis, kokius paketus naudot ir t.t., tuo labiau ir suknele turi rinktis pati jaunoji wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 03 08, 22:27)
Kaip ir kitam poste rašiau yra tam tikros etikos taisyklės ir normos, kurių peržengti tam tikrais atvejais nedera. Juk mes - žmonės - patys sukūrėme tam tikrus barjerus, bet vis dar atsiranda individų, norinčių juos laužyti. Labai protingas antikos laikų filosofas yra pasakęs : iniciatyva baudžiama.
Jei jau taip laužom standartus ir plečiam akiratį, tai gal su triusikais pradėkim tuoktis?
Be to, pamirštant etiketą, sulaužytus standartus, dar yra ir religija - nuo seno, daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių juoda spalva yra liūdesio, laidotuvių ir maištingumo (emo, satanistai) spalva. Nenustebčiau jei su aklinai juoda suknia neįleistų į bažnyčią.


Na aš tai manau, kad etikos taisyklės ir normos tikrai neapibrėžia suknelės spalvos. Tikrai nėra neetiškų spalvų. Modeliai - taip, elgesys - taip, bet spalvos??? Sutinku, kad šviesios spalvos gal yra džiaugsmo spalvos, bet, kad juoda - būtinai liūdesio tai man nelabai atrodo. Žinoma, per laidotuves dauguma rengiasi tamsiai (nebūtinai juodai), bet taip nemažai žmonių rengiasi ir visą gyvenimą ir visai nemaištaudami ir neliūdėdami, o tiesiog jiems patinka tamsios spalvos.
Į bažnyčią gal turėtų neileisti ir su pūstom, raukiniuotom ir blizgančiom sukniom, nes jos spinduliuoja tuštybę ir išorinį grožį, o visai ne dvasinius dalykus?
Aš pati tekėjau su balta suknele, nes taip norėjau, bet visiškai nematau jokios bėdos bet kokios kitos spalvos suknelėje.
Suprantu, kad kiekviena turi savo nuomonę ir kai kurioms tokia suknelė yra negražu ar neįprasta, bet sakyti, kad tai neetiška yra šiek tiek juokinga.
Atsakyti
user posted image wub.gif labai grazi, ir jei ne pirmos vestuves - ideali!!!
Atsakyti