Įkraunama...
Įkraunama...

Juoda vestuvinė suknelė

nu joa as ir gi schmoll.gif ne vestuvinem juodom suknelem , as net neskaityciau jos vestuvine suknele kazkaip nzn , nu aisku kekvienas renkasi . .
Atsakyti
QUOTE(Rose Mt Mc @ 2007 11 19, 11:37)
sveikutes,
norejau isgirsti jusu nuomone apie juoda vestuvine suknele.
gal matete kur galima butu rasti, uzsisakyti?

user posted image

Mano brangiausiojo sesuo tistekejo vilkedama juoda suknele. pati nemaciau kaip atrode, bet visa gimine liko suzaveta. thumbup.gif Kai ieskojo prase juodos ispudingos sukneles nutyledama jog vestuvem, bet kai eme matuotis ten dirbancios paklause ar tik ne vestuvem iesko. Is akiu zvilgesio atspejo. Taigi jei tau grazu pirmyn... Svarbiausia jog sau graziausia atrodydum...(sau balta issirinkau) 4u.gif
Atsakyti
As dievinu juoda spalva wub.gif Mano 99 proc. rubu juodi. Tikrai maniau, kad mano vestuviu suknele bus juoda. Bet kai pradejau planuoti vestuves, kazkaip savaime uzsinorejau baltos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2007 12 01, 12:14)
user posted image
Bet man asmeniskai vestuvems juoda suknele tikrai ne..  schmoll.gif


Šita labai graži, bet pritariu nuomonei, kad juoda nelabai tiknka vestuvėms smile.gif
Atsakyti
O as sakyciau, kad jeigu norisi, tai ir daryk taip - tai tavo svente. As asmeniskai nesideciau juodos suknytes vestuviu diena, bet juk kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Be to, issiskirt is minios nera jau taip blogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 12 01, 13:08)
neseniai mačiau kažkurio lietuviško salono puslapy g.gif  bet aš nesurinkčiau gedulo spalvos vestuvėms schmoll.gif


Na man juoda spalva tikrai ne gedulo, as pati zenijausi su paprastute juoda suknyte. Ir nieko, santuoka tikrai nepriklauso nuo splavos sukneles ta diena biggrin.gif
Papildyta:
Ir beje, kas gali pasakyti kokia tinka o kokia ne rolleyes.gif
Man balta yra pati negraziausia spalva, neturiu nei vieno balto rubo rolleyes.gif na gal ir turiu, bet nelabai juos nesioju.. o kalbant apie vestuvine suknele, tai man juoda idealiausia wub.gif
Tokia kaip juodas sokoladas kartusis atrodo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=coliukė,2007 12 10, 00:11]
Na man juoda spalva tikrai ne gedulo, as pati zenijausi su paprastute juoda suknyte. Ir nieko, santuoka tikrai nepriklauso nuo splavos sukneles ta diena biggrin.gif


pritariu!
Atsakyti

[quote=leksyra,2007 12 01, 12:14]


user posted image

Sita kokia nereali wub.gif super
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 10 gruodžio 2007 - 19:30
Na aš tai už juodą vestuvinę suknelę. Pati ieškausi. Tik va kad dar neapsisprendžiau kokios noriu - ar senovinio tipo - ilgos, liemenuotos, pustoku sijonu ir laabai gilia iškirpte, ar futuristinio tipo.

Žinau, kad daugelis galvos jog esu mažų mažiausiai daužta, o vestuvės juk mano šventė - o jei nevirškinu baltos spalvos - nu nuvalkiotai man atrodo ir šiaip nesu baltybė skaistybė, tai kam?

Nu gotė, aš, gotė doh.gif ką padarysi smile.gif
Atsakyti
Man cia visai grazu
user posted image
Papildyta:
Ne visai juoda, bet...
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
pati noreciau baltos, bet ziuriu cia nuotraukas ir stebiuosi grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 12 11, 17:23)

Man sita tokia prikolna thumbup.gif
Atsakyti