Įkraunama...
Įkraunama...

Gaivūs kvepaliukai

QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 19:03)
O tu dar kibiriuko dar vieno nenupirkai?  rolleyes.gif
Zinai, as kai pas drauge juos pauosciau, tai taip pat susirgau, norejau net i Kristute eit pirkti ju, kaip ma jie patiko  wub.gif . Bet kazkaip, susilaikiau. O dabar kuriuos turiu, labai jau taupau, kol kibiriuko nenupirksiu.  unsure.gif

Papildyta:

Regis kazkas isparduotuvei pardavinejo. O tu pauostyk Cherie, manau tau patiks, irgi su kartumu lengvu tokiu . Paskui pasakysi savo nuomone  smile.gif



Nenusipirkau..dar biggrin.gif As kuno losjonu gundausi blush2.gif
O Cherie uosciau,bet nepaliko man didelio ispudzio is serijos "myliu noriu negaliu" lotuliukas.gif
Is vis man nieko nereikia tik SHINE smile.gif
Atsakyti
Man taip pat buvo smile.gif
Papildyta:
Malena, o kas tas Chanel Chance edt roll? blush2.gif As matai kaimetka, mazai gaudausi.
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 19:16)
Man taip pat buvo  smile.gif
Papildyta:
Malena, o kas tas Chanel Chance edt roll?  blush2.gif As matai kaimetka, mazai gaudausi.


Buvo,tai jau pasveikai? bigsmile.gif

Nu ten miniukas kur su rutuliuku mirksiukas.gif Amerikietiskas variantas-labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2008 10 10, 18:58)
Kvepaliukai, kuriuos dažniausiai naudoju vasaros laiku smile.gif:

Clean Clean EDP



bet jie ne visi is lengvuju. bet siaip visi tokie idomus, kitokie (cia geraja prasme)bigsmile.gif
Sie labai sudomino.Kuo jie kvepia ? svara biggrin.gif ? 4u.gif

kai tik cia pradejau lankytis buvau tikra gaiviu kvapu megeja. o dabar kazkaip iskrentu is konteksto ax.gif . vis tolstu ir tolstu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 10 spalio 2008 - 18:22
Ne, nepasveikau. Cia jau manija doh.gif . Kai tik kur juos pamatau (duty free, sarmoj) iskart prie ju begu. O kaip tau Dior Addict (tamsiai melyni)?
Papildyta:
QUOTE(Lelinka @ 2008 10 10, 19:21)
bet jie ne visi is lengvuju. bet siaip visi tokie idomus, kitokie (cia geraja prasme)bigsmile.gif
Sie labai sudomino.Kuo jie kvepia ? svara biggrin.gif ? 4u.gif

kai tik cia pradejau lankytis buvau tikra gaiviu kvapu megeja. o dabar kazkaip iskrentu is konteksto ax.gif . vis tolstu ir tolstu...

o tolstat cia kur link? PVZ prasom ? bigsmile.gif
Atsakyti
Wika,visus Addict isuostinejus.Patiko tik turetieji Addict2,kita vasara planuojami pirkt Addict2 Summer Peonies ir beabejo Shine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 10 10, 19:26)
Wika,visus Addict isuostinejus.Patiko tik turetieji Addict2,kita vasara planuojami pirkt Addict2 Summer Peonies ir beabejo Shine smile.gif

O dabar , brangioji, placiau apie Addict2 Summer Peonies .
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 19:28)
O dabar , brangioji, placiau apie Addict2 Summer Peonies .


o kad as atminti gera tureciau biggrin.gif As rinkausi Kristutej is 3 panasiu,ieskojau skirtumu,tai Peonies svelnus malonus vasariski wub.gif Addict2 truputi astresni,juose kazkas cheminio dirbtinio yra,nemoku nupasakot bet jie man truputi antikunis,o Peonies ir Shine prilimpa prie kuno smile.gif
Atsakyti
Zinai, man irgi Addict2 kazkaip neprilipo.
Viskas butu gerai Shine, bet kad neilgai laiko, o taip norisi.
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2008 10 10, 19:21)
bet jie ne visi is lengvuju. bet siaip visi tokie idomus, kitokie (cia geraja prasme)bigsmile.gif
Sie labai sudomino.Kuo jie kvepia ? svara biggrin.gif ? 4u.gif

kai tik cia pradejau lankytis buvau tikra gaiviu kvapu megeja. o dabar kazkaip iskrentu is konteksto ax.gif . vis tolstu ir tolstu...


Va, gerai ir apibūdinot, kvepia švara. Nors draugė pauosčius sakė, kad citrininiai kvepaliukai g.gif
Vienžo, jie man vasarą nepamainomi, suteikia gaivos įspūdį rolleyes.gif

Šaltajam sezonui renkuosi labiau saldesnius, pudrinius, kreminius bei prieskoninius kvapus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 10 10, 19:40)
Zinai, man irgi Addict2 kazkaip neprilipo.
Viskas butu gerai Shine, bet kad neilgai laiko, o taip norisi.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 10 10, 19:46)

bigsmile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
O tu jau pasveikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 10 spalio 2008 - 18:50