Įkraunama...
Įkraunama...

Sudedamosios kvepalų dalys

Paskaiciau posta ir tokia nostalgija atejo, kad buvo laikai, kai kalbejom apie kvepalus..
Atsakyti
Na, senoji dauguma išsikalba savo uždaruose rateliuose, nebėra tokio poreikio rašyti čia, kaip kad buvo anksčiau g.gif C'est la vie...
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2010 02 14, 21:13)
natūraliai sutinkamas Abisinijoj, Javoj, Borneo, Sumatroj ir Bengalijoje. ir patinai, ir patelės turi gilų kapšiuką užpakalinėje pilvo dalyje, kur yra perrineal (?) glandos, kurios gamina minkštą, riebią medžiagą.

Tarpvietės liaukos... smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(DUTĖ BARBIDUTĖ @ 2010 02 15, 10:23)
Tarpvietės liaukos... smartass.gif

na va, gyveni ir mokaisi žmogus. o aš galvojau, kas čia do daiktas smile.gif
Atsakyti
O kokie dar yra gyvulinės kilmės ingredientai? Apie ambrą čia buvo rašyta, o kas dar?
Atsakyti
QUOTE(between @ 2010 02 15, 16:31)
O kokie dar yra gyvulinės kilmės ingredientai? Apie ambrą čia buvo rašyta, o kas dar?


muskusas ir kastoreumas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Ferrari. Einu naršyt interneto platybių ir kamšyt išprusimo spragas ax.gif

O, pamačiau, kad mums šampaną tą pačią dieną reikės gert lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo between: 15 vasario 2010 - 16:45
QUOTE(Intrinsa @ 2010 02 14, 19:20)
Civet - cibetas, kas tai? ar tai susije su gyvuneliais civeta? papasakokit prasau placiau, koki kvapa si medziaga suteikia...


koki kvapa suteikia tai lemia ka tarpusavyje dar maisysi, nes pati si medziaga -tai labai savotisko kvapo ax.gif Pirmas ispudis baisus blink.gif , bet daugiau kartu ikvepus pasijaucia ir kazkas malonaus
Jo galima pauostyti KN, Laime jo turi savo ypatingu kvapu dezuteje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(between @ 2010 02 15, 14:31)
O kokie dar yra gyvulinės kilmės ingredientai? Apie ambrą čia buvo rašyta, o kas dar?


Siek tiek informacijos.
Atsakyti
QUOTE(ant_smugio @ 2011 02 21, 15:10)
reiks pamegint Statkeviciaus  g.gif  Girdejau blogu atsiliepimu apie juos tai ir nesidomejau ... g.gif


Sakau, labai individualu, viena draugė net čiaudo nuo jų, o mano mamai labai patinka, negali atsiuostyt. Man tas kvapas asocijuojasi su ambra, kuria stačiatikių cerkvėse į pakabinamas žvakides įlašina unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif Ambra yra banginiu vemalai biggrin.gif ar kazkas tokio , t.y pats brangiausias kvepalu ingredientas pasaulyje...Toki man atrodo turi tik 4 pasaulio kvepalai, kuriomis garsenybes kvepinasi, nes kainos milziniskos biggrin.gif o cia kur raso LT kad ambra ieina tai tikrai ne ta cia smile.gif Bet man tai apsimestine ambra ir patinka jos kvapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ant_smugio @ 2011 02 21, 15:22)
biggrin.gif Ambra yra banginiu vemalai  biggrin.gif ar kazkas tokio , t.y pats brangiausias kvepalu ingredientas pasaulyje...Toki man atrodo turi tik 4 pasaulio kvepalai, kuriomis garsenybes kvepinasi, nes kainos milziniskos biggrin.gif  o cia kur raso LT kad ambra ieina tai tikrai ne ta cia  smile.gif Bet man tai apsimestine ambra ir patinka jos kvapas  smile.gif


Na, ne vemalai, o žarnyno išskyros kas neka mažiau šlykščiai skamba smile.gif Šiaip parfumerijoje yra vadinamosios ambros natos, jos jungia kai kuriuos rytietiškus kvapus, čia jau reik gilintis, aš tikrai kvepaluose nusimanau minialiai, tik tiek kiek pasakojo viena "nosis"
Atsakyti